į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  • Mokykla » • Naujienos
"Nusileido spalvotas paukštis"

"Nusileido spalvotas paukštis". Taip pavadinta meninė Šilalės meno mokyklos, dailės skyriaus 2 - 6 kl. mokinių instaliacija, išdygusi gegužės 6 - sios popietę, pievelėje prie mokyklos. Ji skirta paminėti Tarptautinei Vaikų piešimo dienai, kuri ir švenčiama gegužės 6- ąją. 
Dėkoju už margą darbų nuotaiką ir idėjas jauniesiems kūrėjams ir jų mokytojoms bei mokyklos ūkvedžiui Vytautui ir darbininkui Keistučiui už pagalbą! 

 

Andrius Zaikauskas
Šilalės meno mokyklos
direktoriaus pavaduotojas ugdymui 

plačiau
 
Sveikiname!

 

 

 

 

 
 
Motinos dienos koncertas Kvėdarnoje

Pirmąjį  gegužės  savaitgalį visi skubame  sveikinti savo Mamas, Močiutes, juk Jos - tai gyvenimo pradžia ir šviesa, džiaugsmas ir artumas, šiluma ir švelnumas. Savo mamytes sveikino ir Kvėdarnos  skyriaus mokiniai bei mokytojai, dalyvaudami savaitgalio šventiniuose  renginiuose. Šeštadienio vakarą Kvėdarnos kultūros namuose vyko šventinis koncertas "Tau, pavasariai gėlių žiedais pražysta", kurį organizavo Kvėdarnos  bendruomenės  centras ir seniūnija. Sekmadienį Kvėdarnos šv.Mergelės Nekaltojo prasidėjimo bažnyčioje po šv.Mišių, kartu su Kvėdarnos Prano Liatuko pradinės mokyklos mokiniais, surengė pasirodymą gausiai susirinkusiems tikintiesiems. Skambėjo dainos ir posmai, skirti mieloms Mamytėms ir  Močiutėms.

 

Dalia Krasauskienė-

Kvėdarnos skyriaus muzikos mokytoja metodininkė.
 

plačiau
 
Gegužės mėnesį gimtadienius švenčia

 

 

 

 

 
 
XX-ąjai respublikinei dailės olimpiadai pasibaigus

       XX Lietuvos moksleivių dailės olimpiada vyko Nidoje balandžio 25-26d.d.
Kūrybinė užduotis, kurios tema ,,Kuršių Nerija", buvo atliekama Nidos vidurinėje mokykloje. Mokinių darbų paroda eksponuota Nidos kultūros ir turizmo informacijos centre ,,Agila" fojė. Iš viso dalyvavo 66 mokiniai iš visos respublikos. Šilalės rajoną atstovavo Meno mokyklos penktos klasės mokinė Goda Balčaitytė (mokytoja Laimutė Rupšytė). Goda buvo apdovanota rėmėjų prizu ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro direktoriaus Algirdo Stakevičiaus bei Neringos meno mokyklos direktorės Rasos Norvilienės pasirašytu diplomu už puikų dalyvavimą XX Lietuvos moksleivių dailės olimpiadoje.
 

plačiau
 
Menų savaitės Muzikos diena

     Balandžio 24 d. Kvėdarnos Prano Liatuko pradinėje mokykloje nuskambėjo jau tradicine tapusi. Ši mokykla šią  šventę organizuoja  kartu su Šilalės meno mokyka ir Kvėdarnos  skyriaus mokiniais ir  mokytojais. Muzikos  šventėje  dalyvavo Šilalės meno  mokyklos mokytojų  instrumentinis ansamblis, vadovaujamas mokytojos Benisės Girkontienės ir Kvėdarnos  skyriaus jaunieji chorinio dainavimo specialybės mokiniai ( mokyt.D.Krasauskienė). Skambėjo pavasariška muzika, gražios dainos  ir posmai, įvairūs muzikiniai žaidimai išjudino ir mokinius, ir mokytojus.

   Mokyklos direktorius gerb.Valdas Urniežius nuoširdžiai dėkojo Šilalės meno mokyklos mokytojams ir mokiniams už gražų ir profesionalų  koncertą ir Menų savaitės tradicijų puoselėjimą, o Šilalės meno mokyklos direktoriui įpareigojo parvežti Padėkos raštą už nuoširdų mokyklų bendradarbiavimą ir galimybę pasirodyti ne tik mokiniams, bet ir mokytojams. Taip pat buvo padėkota dailės mokytojoms Ilonai Venckienei ir Sonatai Dargienei už mokinių  darbų parodą "Sveikas, pavasarį", kuri mokyklą puošia jau antra  savaitė.
 
Dalia  Krasauskienė

Šilalės meno mokyklos,

Kvėdarnos skyriaus muzikos mokytoja metodininkė

   
 

plačiau
 

Su Šokio diena, mieli mokyklos šokėjai ir choreografai!

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Kviečia "Šokio karuselė 2014"

 

 

 

 

 

 

 
 
FORTEPIJONINĖS MUZIKOS KONCERTAS – KONKURSAS ,, LINKSMOSIOS NATELĖS“

2014 m. balandžio 4 d. Šilalės meno  mokykloje įvyko fortepijoninės muzikos koncertas – konkursas ,,LINKSMOSIOS NATELĖS“, kuriame dalyvavo 25 jaunieji pianistai iš Plungės, Tauragės, Rietavo, Mažeikių, Šilalės muzikos ir meno mokyklų. Dalyviai buvo skirstomi į dvi grupes: I gr. - 1 -3 klasės; II gr. – 4-7 kl. ir grojo po vieną linksmo charakterio kūrinį. Taip pat dalyvavo ir fortepijoniniai ansambliai. Nugalėtojus rinko patys konkurso dalyviai ir jų mokytojai.

 

 

 

plačiau
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Šokių studija “Lokysta” festivalyje „Iš aplinkui - Jonava 2014"

Šokių studijos “Lokysta”  jaunučių, jaunių ir jaunuolių grupės balandžio 4 d. dalyvavo Janinos Miščiukaitės meno mokyklos organizuojamame tradiciniame VII respublikiniame meno  ir  choreografijos mokyklų festivalyje „Iš aplinkui -  Jonava 2014", skirtą Janinos Miščiukaitės meno mokyklos choreografijos skyriaus istorinio šokio kolektyvo 5-erių metų sukakčiai paminėti.

plačiau
 

 

 

 

 
 
Balandžio mėnesį gimtadienius švenčia

 

 

 

 

 

 
 
Respublikiniam muzikos ir meno mokyklų solfedžio konkursui pasibaigus

   2014 m. kovo 28 d. Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykloje vyko Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio konkursas. Jame dalyvavo 3 mūsų mokyklos ugdytiniai - Viktoras Urbis, Vaiva Gotautaite ir Vitalija Zobielaitė. Viktoras ir Vaiva tapo diplomantais, Vitalija apdovanota Vitalija - padėkos raštu. Mokinius parengė mokytojos Lina Kaziukonienė ir Diana Kalnikienė .Sveikiname dalyvius ir džiaugiamės pasiekimais.

 

 

 

 

 

 

 
 
Šokių studijos “Lokysta “ merginos dalyvavo klasikinio šokio festivalyje- konkurse ,,Arabeskas“
Šokių studijos “Lokysta “ merginos dalyvavo klasikinio šokio festivalyje- konkurse ,,Arabeskas“

 Kovo 28 d. Plungės Mykolo Oginskio meno mokykloje vyko regioninis klasikinio šokio festivalis- konkursas ,,Arabeskas“. Jau kelinti metai Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos choreografijos skyriaus rengiamas ,,Arabeskas“ tapo tradiciniu ir savo turiniu išskirtiniu choreografiniu renginiu Žemaitijos regione.

plačiau
 
Emilija - tarptautinio piešinių konkurso laureatė

Sveikiname dailės klasės mokinę Emiliją Marozaitę (mokytoja Ilona Venckienė), tapusia tarptautinio konkurso "Skrydis, gelbėjantis gyvybes", nacionalinio turo laureate. Džiaugiamės ir linkime kūrybinės sėkmės!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Dailės olimpiada Šilalės meno mokykloje.

Dailės olimpiada Šilalės meno mokykloje vasario 28 priešpietę. Dalyvavo 15 kandidatų, kurie pateikė namų darbus ir atliko praktinę užduotį, Mažosios Lietuvos tema, vietoje. Darbus vertino Šilalės rajono dailės mokytojų komisija...

plačiau
 
Kovo mėnesį gimtadienius švenčia

 

 

 

 
 
Vasario mėnesį gimtadienius švenčia

 

 

 

 

 

 
 
Sausio mėnesį gimtadienius švenčia

 

 

 

 

 
 
<<  ankstesnis  10  20  26   27   28   29   30   31   32   sekantis  >>