į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  • Mokykla » • Naujienos
Piešinių paroda "Oi tie lietūs, oi tos balos"

Šiandien, lapkričio 8 dieną, trečią valandą po pietų, Šilalės Vlado Statkevičiaus krašto muziejuje rinkosi Šilalės meno mokyklos, dailės skyriaus Šilalės ir Laukuvos klasių mokiniai (vadovė dailės mokytoja ekspertė Laimutė Rupšytė) ir mokinių tėveliai. Visi susirinkusieji į piešinių parodos skambiu pavadinimu "Oi tie lietūs, oi tos balos" apžiūrinėjo ekspoziciją ir džiaugėsi kūrinėliais, mielai fotografavosi prie darbelių. 

plačiau
 
Sveikiname Aidą!

 

 

 

 

 

 
 
PARODA ,,RUDENINĖS GĖRYBĖS”

Nešam, dedam mes moliūgą,
Kriaušę,obuolį kartu.
Koks gausus ruduo atėjo,
Stalai linksta, net gražu.
(L.Rupšytė)


Spalio 27 dieną, 15 val., Šilalės meno mokyklos Laukuvos ir Šilalės dailės skyrių mokiniai (mokytoja Laimutė Rupšytė)ir jų tėveliai rinkosi į parodos ,,RUDENINĖS GĖRYBĖS’ atidarymą.
Šilalės švietimo pagalbos tarnybos antras aukštas tiesiog sušvito nuo oranžinių moliūgų, obuolių ir kitų rudeninių gėrybių gausos mokinių piešiniuose. Smagu buvo stebėti, kaip vaikai didžiuodamiesi rodė savo piešinius tėvams, seneliams. Vieniems tai buvo pati pirmoji paroda, kitiems ne, bet visi buvo džiugiai susijaudinę, išdidūs savo darbų autoriai. Iš viso parodoje galima išvysti 24 tapybos darbus.
Po įžanginių Šilalės švietimo pagalbos tarnybos metodininkės Erikos Gargasės
ir mokytojos L.Rupšytės žodžių sekė smagiausia dalis – padėkų įteikimas.
Kviečiame užsukti į Šilalės švietimo pagalbos tarnybą ir iš arčiau peržiūrėti jaunųjų kūrėjų darbelius! 
 

 

 

 

 

 

 
 
"Baltic Amber Suwalki 2017"

Š.m. spalio 14 d. šokių studijos „Lokysta“ jaunučių, mergaičių ir merginų grupės dalyvavo tarptautiniame šokių festivalyje - konkurse "Baltic Amber Suwalki 2017", kuris vyko Suvalkų kultūros centre, Lenkijoje.
Konkursas šokėjams buvo sėkmingas; jaunučių grupė užėmė I vietą savo amžiaus grupėje, liaudies šokio kategorijoje. ( mok. Laima Andrejauskienė), mergaičių grupė užėmė taip pat I vietą savo amžiaus grupėje ( mok. Digma Kononovienė) ir merginų šokių grupė II vietą ( mok. Digma Kononovienė).

 

 
 
Sveikinimai iš Suomijos!

 

 

 

 

 
 
Sveikiname!

 

 

 

 

 

 

 
 
Renkama dailės mėgėjų grupė

 

            VISŲ KŪRYBINGŲ ASMENYBIŲ DĖMESIUI !

      Šilalės meno mokykloje renkama dailės mėgėjų grupė! 


Jeigu esi 12 - 19 metų, turi keletą laisvų valandų per savaitę laisvo laiko ir nori save atrasti sau įdomioje dailės technikoje - piešime, tapyboje, skulptūroje, naudingai praleisti laiką ir susikurti originalių dailės kūrinių ar suvenyrų, bet nedrįsti ar nežinai nuo ko pradėti ir kaip tai padaryti - kviečiame atvykti į mokyklą!
Vyresniųjų klasių gimnazijų moksleivius, besiruošiančius studijuoti architektūrą, ar norinčius pasitreniruoti stojamiesiems egzaminams į kitas studijas, kurių metu reikia laikyti piešimo egzaminą, kviečiame rinktis į klasikinio akademinio piešimo mėgėjų grupę! Jūsų laukia dailės mokytojai Ilona, Sonata ir Andrius.

 

Mes galime Tau padėti ! :)

 

Užsiregistruoti į dailės mėgėjų klasę galite mokyklos raštinėje darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.

 

Daugiau informacijos gausite užsukę į Šilalės meno mokyklą arba telefonu 861885482.
Iki susitikimo meno mokykloje!

 
 
Mokslo metų pradžia

 

 

 

 

 
 
Informacija!

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Skulptūros atidengimas prie meno mokyklos

2017 m. rugpjūčio 15 d., 16 val. orkestro garsai sutiko visus susirinkusius į skulptūros atidengimo ceremoniją. Šis smulkiosios architektūros objektas skirtas mokyklos 50-mečiui. 

plačiau
 
Informacija!

 

 

 

 

 
 
KVIEČIAME!

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Džiugios naujienos iš Turkijos

 

 

 

 

 

 
 
,,Žvėrių karnavalas", skirtas Motinos dienai

2017 m. gegužės 9 d. Šilalės meno mokykloje vyko fortepijono specialybės mokinių koncertas ,,Žvėrių karnavalas", skirtas Motinos dienai paminėti. Mokiniai grojo, dainavo ir sveikino savo mamytes. Koncerte grojo I- VI klasių 23 jaunieji pianistai. Juos ruošė mokytojai: Loreta Venckuvienė, Milda Krėpštaitė, Daiva Bartušienė, Gintaras Bartušis ir Eugenijus Naktinskas. Koncertą vedė ir organizavo mokytoja Daiva Bartušienė.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
XVII tautinės muzikos ansamblių ir orkestrų festivalis „TRIMITATIS“ Šilutėje.

   Kasmet Žemaitijos ir Klaipėdos krašto tautinių muzikos instrumentų ansambliai ir orkestrai susitinka puikiame festivalyje „TRIMITATIS“. Šis festivalis kasmet vyksta vis kitame rajone. Ir jau antri metai „Trimitatyje“ dalyvauja ne tik Žemaitijos ir Klaipėdos krašto muzikantai, bet tautinių muzikos instrumentų ansambliai ir orkestrai iš visos Lietuvos. Pirmoje dienos pusėje svečiai pasklinda po visą rajoną koncertuodami švietimo įstaigose.
     Mums teko koncertuoti Šilutės rajono Juknaičių pagrindinėje mokykloje. Su mumis koncertavo ir Šilalės kultūros centro tradicinių kanklių ansamblis, svečiai iš Marijampolės, Kalvarijos meno mokyklų. Tarp žiūrovų buvo mokiniai iš Turkijos, Italijos, Rumunijos, Bulgarijos, Vokietijos.
    Baigiamajame koncerte susirinko virš 500 atlikėjų. Skambėjo ne tik Lietuvių liaudies, bet ir profesionalioji muzika, atliekama tautiniais instrumentais. Koncertą vedė Mažosios Lietuvos krašto tarme kalbanti šišioniškė Vaida Galinskienė. Apie 150 tradicinių kanklininkų, tarp kurių ir mūsų mokyklos mokiniai, atliko Palangos krašto šokį „Vilties valsas“, Lietuvių liaudies dainą „Sėjau kanapę“ ir du Šilalės krašto šokius dirigavo Šilalės meno mokyklos mokytoja metodininkė ir šių eilučių autorė Jolanta Bučnienė.
Kad aplankėme šį kaimyninį, bet visai mažai pažįstamą kraštą mes esame labai dėkingi Šilalės meno mokyklos direktoriui A.Goštautui.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
,,Šokančios rankos"

2017 m. balandžio 28 dieną Šilalės meno mokyklos 3 klasės mokinė Evelina Gečaitė dalyvavo fortepijoninės muzikos festivalyje ,,Šokančios rankos" , kuris vyko Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijoje, buvusiame Gedminų dvare. Visi atlikėjai grojo senovinius šokius, tinkančius skambėti dvaro aplinkoje ir meninį vaizdą papildė kūrinio laikmetį atitinkančios atlikėjų aprangos detalės ir akcentai. Evelinos mokytoja Daiva Bartušienė.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Koncertas Medikų dienos proga Šilalės miesto ligoninės darbuotojams

Balandžio 26 d. Šilalės meno mokyklos mokiniai koncertavo Šilalės miesto ligoninėje, kur buvo minima medicinos darbuotojų diena. Koncerte grojo: Evelina Gečaitė, Agnė Kaziukonytė, Robertas Matevičius, Urtė Kėblaitė ir Tadas Cibulskis. Dainas dainavo Augustė Mažulytė ir Giedrė Norvaišaitė. Mokinius koncertui ruošė mokytojai: Daiva Bartušienė, Tadas Zakarauskas ir Kornelijus Pukinskis.

 

Daiva Bartušienė

Šilalės meno mokyklos

fortepijono mokytoja metodininkė

 
 
Simona - Lietuvos mokinių 23 - osios dailės olimpiados III vietos laimėtoja!

        Šių metų balandžio 20 – 21 dienomis, Ignalinoje, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko XXIII Lietuvos mokinių dailės olimpiada 2017. 2017 m . olimpiados tema  - „PILIAKALNIAI: praeities retrospektyva, dabarties realijos, ateities vizijos“. Renginyje buvo vertinami olimpiados dalyvių kūrybinės veiklos aplankai (portfolio), kūrybiniai I ir II olimpiados etapų darbai, kūrybinių darbų ir veiklos pristatymas ir vietoje atlikta kūrybinė užduotis.

      Iš 69 dalyvių, Šilalės rajoną atstovavusi, Šilalės meno mokyklos, dailės skyriaus 6 klasės mokinė Simona Grabauskaitė  tapo III vietos laimėtoja. Ją olimpiadai paruošė Šilalės meno mokyklos dailės mokytoja metodininkė Ilona Venckienė.

 

 

Andrius Zaikauskas

Šilalės meno mokyklos

direktoriaus pavaduotojas ugdymui

 

 

Akimirkos iš renginio:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
<<  ankstesnis  10  14   15   16   17   18   19   20   sekantis  >>