į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  • Mokykla » • Naujienos
Kviečiame aplankyti parodą

Šilalės meno mokyklos dailės skyriaus mokinių (mokytoja Laimutė Rupšytė) pieštos rudens gėrybės papuošė Upynos Švč. Mergelės Marijos vardu bažnyčios sienas. 

 

plačiau
 
Paroda „AČIŪ, MOKYTOJAU, UŽ TĄ ŠILTĄ ŽODĮ, TARTĄ IŠ ŠIRDIES!“

2023 m. rugsėjo 21 d. Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejuje pristatyta Šilalės meno mokyklos dailės skyriaus mokinių piešinių, grafikos darbų paroda

„AČIŪ, MOKYTOJAU, UŽ TĄ ŠILTĄ ŽODĮ, TARTĄ IŠ ŠIRDIES!“.

Parodoje eksponuojami 57 darbų autorių sukurti darbai, kurių amžius nuo 8 m. iki 14 metų. Mokiniams darbus kurti padėjo mokytojos Ilona Venckienė, Sonata Dargienė.

 

Į parodos atidarymą atvyko ir sveikinimo žodį tarė Šilalės rajono savivaldybės mero pavaduotoja Jolanta Skrodenienė. Muziejaus direktorius Antanas Ivinskis įteikė darbų autoriams padėkas.

Parodos atidarymo metu muzikinius kūrinius dovanojo Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos mokinys Tautvydas Jonaitis.

Nuotraukos Juditos Noreikienės

 

plačiau
 
Baigėsi 5-asis tarptautinis piešinių konkursas Serbijoje

Šių metų tema " Atrandant peizažus". Iš viso į konkursą buvo atsiųsti 5943 piešiniai.


SVEIKINAME RAPOLĄ MURAUSKĄ laimėjus  III vietą!!!


Tarptautinei parodai Serbijoje atrinkti EIVOS LAURINAVIČIŪTĖS, LUKNĖS BENDŽIŪTĖS, MAJAUS GOŠTAUTO, ALINOS MALIEVANOVOS, EMILĖS KARUTYTĖS, JUSTĖS BALIUTAVIČIŪTĖS, SAULĖS MURAUSKAITĖS ( mokytoja Ilona Venckienė) ir ŠARŪNĖS DAMULYTĖS ( mokytoja Sonata Dargienė) piešiniai.

Džiaugiamės mokinių pasiekimais! Dėkojame mokytojoms už puikų mokinių paruošimą konkursui!

 

 

 

 
 
ETNINĖ AKCIJA "VISA LIETUVA ŠOKA"

Rugsėjo 15 d. vakarą vyko etninė akcija „Visa Lietuva šoka“. Šilalės rajono savivaldybės kultūros centras visus Šilalės rajono tradicinių šokių puoselėtojus, folkloro mėgėjus bei norinčiuosius pasišokti pakvietė prie Šilalės rajono savivaldybės į labai populiarią kasmetinę etninę akciją. 18.00 val. kartu su visa Lietuva etninėje  akcijoje dalyvavo bei smagiai šoko tradicinius šokius ir Šilalės meno mokyklos šokių studijos „Lokysta“ šokėjai (mokytojos L. Andrejauskienė ir D. Kononovienė). 

 

 

 

plačiau
 
Elektroninis dienynas "Mano dienynas"

                     


Šilalės meno mokyklos mokinių pažanga fiksuojama elektroninio dienyno sistemoje "Mano dienynas".


Į nurodytus elektroninius paštus tėveliai/globėjai/mokiniai gauna kvietimą prisijungti prie dienyno.

Kvietimas galioja tik 24 val., tad nespėjus aktyvuoti prisijungimo, reikia informuoti savo vaiko mokytoją arba meno mokyklos direktoriaus pavaduotoją, kad pakartotinai Jums išsiųstų pakvietimą.

Informuojame, kad SLAPTAŽODĮ REIKIA SUVESTI SUGALVOTĄ SAVO!!!
Trumpa instrukcija, kaip prie Manodienynas.lt prisijungti pirmą kartą.

 

 

 
 
Jau greitai!

 
 
KVIEČIAME!!!

 
 
LINKIME...

 
 
Absolventų mokyklos baigimo pažymėjimų įteikimo šventė

Š. m. birželio 15-osios pavakarę, Šilalės meno mokyklos kieme įvyko 52-osios mokyklos laidos absolventų mokyklos baigimo pažymėjimų įteikimo šventė.
Absolventus, jų mokytojus sveikino mokyklos direktorius Arūnas Goštautas, sveikinimo žodį tarė choreografijos, muzikos ir dailės mokytojai, tėvelių atstovė Sonata Brazauskienė, o susirinkusieji klausėsi mokyklos absolventų atliekamos muzikos. Įteikimo metu ir po jo buvo galima apžiūrėti dailės skyriaus absolventų diplominius darbus.
Šiemet meno mokyklą baigė 49 absolventai: 11 šokėjų,10 dailininkų ir 28 muzikos specialybių mokiniai. Geriausiai besimokiusiems mokiniams įteikti pagyrimo raštai už puikius mokymosi rezultatus, aktyvią koncertinę, konkursinę veiklą.
Nors šventę vis bandė sutrukdyti išsiilgtas lietus, tačiau pakili nuotaika, nedingstančios šypsenos nuo veido bylojo, kad nors mokslai ir baigti, susitikimai su menu dar laukia ir ateityje, ir įveiktas

dar vienas gyvenimo etapas paliko reikšmingą pėdsaką.
Dalijamės šventės akimirkomis.

 

 

 

 

 


 

 
 
Mokinių pagerbimo šventė „ Meno perliukas 2023“

Š. m. birželio 14 d. Šilalės meno mokykloje pirmą kartą vyko mokyklos administracijos iniciatyva suorganizuota mokinių pagerbimo šventė „ Meno perliukas 2023“, kurios metu buvo pagerbiami ir apdovanojami mokiniai, 2022-2023 mokslo metais pelnę svarius laimėjimus respublikiniuose ar tarptautiniuose konkursuose.
Net 27 mokiniams buvo įteiktos padėkos ir saldūs prizai už aktyvų dalyvavimą ir mokyklos vardo garsinimą respublikiniuose ar tarptautiniuose konkursuose bei parodose, už puikius mokymosi rezultatus ir aktyvią koncertinę veiklą.
Nominacijai „Meno perliukas 2023“ atrinkti 11 nominantų, kurie šiais mokslo metais pasiekė svarius laimėjimus respublikiniuose bei tarptautiniuose konkursuose, užėmė aukštas prizines vietas. Mokiniams buvo įteiktos nominacijos - vardinės perlo statulėlės ir saldūs prizai.
Nominacijomis „Meno perliukas 2023“ apdovanoti šie mokiniai:


LIUDAS PUKINSKIS (fortepijonas 7 klasė)
ROKAS KAZLAUSKIS(fortepijonas 6 klasė)
IRMANTAS JANKUS(tūba 6 klasė)
ROKAS BARILA (saksofonas 2 klasė)
ARNAS RAMANAUSKAS (althornas 5 klasė)
STASYS AIDANAS ŠERPETAUSKIS (išilginė fleita 2 klasė)
JULIUS ŠERPETAUSKIS(klarnetas 8 klasė)
POVILAS VAITKEVIČIUS (tūba 2 klasė)
RAPOLAS MURAUSKAS (dailė 3 klasė)
UGNĖ GRAŽINSKAITĖ(dailė 3 klasė)
ŠOKIŲ STUDIJA „LOKYSTA“


Mokyklos direktorius A. Goštautas sveikino nominantus ir dėkojo mokiniams, jų mokytojams ir tėveliams. Šventės metu skambėjo nominantų atliekami muzikiniai kūriniai, šiltais sveikinimais ir palinkėjimais dalijosi ir mokinių mokytojai.
Sveikiname ir didžiuojamės mokyklos „Meno perliukais 2023“ ir tikimės, kad perliukų gretos vis didės, o šis renginys taps tradiciniu.

 

 

 


 

plačiau
 
SVEIKINAME

Šilalės Meno Mokyklos mokines sėkmingai sudalyvavus konkurse ,,Tautinis kostiumas. Dabartis ir ateitis" ir  laimėjus:
Miglė Monkutė III vietą;
Tėja Kiltinavičiūtė II vietą;
Severina Ivanauskaitė nominaciją
už gražiausią tautinio kostiumo detalę .

 

Už sėkmingą mokinių paruošimą konkursui dėkojame dailės moklytojai Sonatai Dargienei.

 

 

 


 

 
 
Lietuvos Vakarų krašto dainų šventė

Birželio 11d. (sekmadienį) Šilalės meno mokyklos Laukuvos klasės tradicinių kanklių ansamblis ir Pajūrio chorinio dainavimo klasės jaunių choras išvyko į Lietuvos Vakarų krašto dainų šventę, skirtą Klaipėdos krašto atgavimo šimtmečiui paminėti. Šventėje dalyvavo daugiau nei 7 tūkstančiai dalyvių, virš 300 kolektyvų: vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų chorai, vokaliniai ansambliai, tautinių instrumentų orkestrai ir ansambliai, tradicinių kanklių ansambliai, skudučių ansambliai, liaudiškos muzikos kapelų ir šokių kolektyvų iš 84 Lietuvos miestų ir miestelių. Geras oras, puiki nuotaika mus lydėjo visą dieną. Dalinamės šios dienos akimirkomis.

 

 

 

 

plačiau
 
Apginti dailės baigiamieji darbai 2023!
Apginti dailės baigiamieji darbai 2023!


Šiandienos popietę dailės ir skulptūros studijoje mokyklos dailės skyriaus septintokai laikė savo paskutinį mokykloje (bet ne gyvenime) išbandymą - pristatė ir apgynė savo baigiamuosius kūrybinius darbus. mokinius egzaminui rengė dailės mokytojai Laimutė, Sonata ir Andrius
Šiais mokslo metais mokyklą baigė 10 dailės klasės absolventų, kurie pristatė savo tapybos ir skulptūros darbus. Vaizdavimo motyvai taip pat įvairūs nuo augalų iki gyvūnų, žmonių, abstrakčių formų. Bendras darbų vaizdas pakankamai solidus, nors jauniausiai absolventei tik 13 metų. Daugiausiai dėmesio ir pagyrų pelnė absolventės Urtė Šaulytė (darbo vadovas mokytojas Andrius) baigiamasis kūrybinis darbas "Vasarinė", vaizduojantis senelių vasarnamį ir pribloškęs visus savo kruopštumu bei detalių išpildymu.

Šilalės meno mokyklos dailės skyriaus absolventų baigiamieji darbai eksponuojami Šilalės r. savivaldybės viešojoje bibliotekoje, skaitytojų aptarnavimo skyriuje, II aukšte. Kviečiame apsilankyti ir pamatyti! Ekspozicija veiks visą vasarą.
O jauniesiems dailininkams linkime lengvo gyvenimo kelio, aukšto kūrybinio polėkio ir klusnių teptukų! 

Daugiau nuotraukų galite rasti mokyklos fotoalbume, dailės darbų skyriuje, svetainėje. 
 

 
 
IV-asis respublikinis jaunųjų muzikantų konkursas „Muzika@-2023“

2023-06-12 Kauno 1-ojoje muzikos mokykloje įvyko IV-asis respublikinis jaunųjų muzikantų konkursas „Muzika@-2023“. Šilalės meno mokyklos mokiniai Stasys Aidanas Šerpetauskis (išilginės fleitos 3 klasė) laimėjo I vietą (mokytojas ir koncertmeisteris A. Petraitis).
Julius Šerpetauskis (klarneto 8 klasė) laimėjo I vietą (mokytojas Algirdas Petraitis, koncertmeisterė Jolanta Valskienė).
Gerda Knystautaitė (fortepijonas 3 kl.) laimėjo II vietą (mokytoja Gintarė Sabaliauskienė).
Sveikiname laimėtojus!!!
Dėkojame mokytojams už puikų mokinių paruošimą konkursui!

 


 

 
 
Koncertas „Dovanoju muziką“

2023-06-05 Jurbarko parodų ir koncertų salėje (Cerkvėje) įvyko Tauragės ir Šilalės meno mokyklų

mokinių koncertas „Dovanoju muziką“. Koncerte dalyvavo aštuntokas Julius Šerpetauskis (klarnetas, ŠMM), septintokė Almina Trakšelytė (smuikas, TMM), penktokė Karina Matulytė (fortepijonas – antras instrumentas, TMM), trečiokas Stasys Aidanas Šerpetauskis (išilginė fleita, ŠMM) ir pirmokas Mindaugas Vainauskas (išilginė fleita, TMM). Juos parengė mokytojai Liana Bagdonienė, Aušra Petraitienė ir Algirdas Petraitis bei koncertmeisteriai Jolanta Valskienė ir Algirdas Petraitis. Nuoširdžiai dėkojame Mokytojams ir mokiniams už puikų koncertą kuriame praskambėjo 15-ka solo ir ansamblių kūrinių. Nuoširdus Ačiū padėjusiems surengti renginį Jurbarko muziejaus direktorei Lilijai Jakelaitienei, bei Jurbarko A. Sodeikos meno mokyklos direktoriui Gyčiui Gvozdui ir direktoriaus pavaduotojai Monikai Buitkuvienei.
Atskira padėka - šauniems koncerto klausytojams.

 


 

 
 
Festivalis „Žydintys garsai – 2023“


2023-06-05 Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykloje įvyko II-asis tarptautinis įvairaus žanro jaunųjų atlikėjų konkursas – festivalis „Žydintys garsai – 2023“. Šilalės meno mokyklos mokiniai: Ansamblių kategorijoje Julius Šerpetauskis (klarnetas 8 kl., Šilalės MM) ir Almina Trakšelytė (smuikas, 7 kl., Tauragės MM) laimėjo I vietą. Mokytojai L. Bagdonienė ir A. Petraitis, koncertmeisterė Jolanta Valskienė.
Solistų kategorijoje Aidanas Šerpetauskis (išilginės fleitos 3 klasė) laimėjo I vietą (mokytojas ir koncertmeisteris A. Petraitis)
Julius Šerpetauskis (klarneto 8 klasė) laimėjo I vietą. Juliaus mokytojas Algirdas Petraitis, koncertmeisterė Jolanta Valskienė.

6 klasės pianistas Rokas Kazlauskis (mokytoja Daiva Bartušienė) pelnė I vietos laureato diplomą.  Solinio dainavimo 5 klasės mokinės Brigita Jonelytė ir Smiltė Dapkutė (mokytoja Austėja Karosienė) pelnė III vietos laureato diplomus.

Gerda Knystautaitė (fortepijonas 3 klasė) pelnė III vietos diplomą (mokytoja Gintarė Sabaliauskienė).
Aistė Capaitė (akordeonas 8 klasė) laimėjo II vietą (mokytoja Raminta Pivoriūnaitė).
Pirmos akordeono klasės mokiniai Meida Capaitė ir Ugnius Milašius (mokytoja R. Pivoriūnaitė) bei solinio dainavimo 1 klasės mokinė Austėja Venckutė (mokytoja Austėja Karosienė) tapo diplomantais.

SVEIKINAME NUGALĖTOJUS!!!
Dėkojame mokytojams ir koncertmeisteriams už įdėtą darbą ir puikų mokinių paruošimą konkursui!

 

 

 

 
 
Regioninė liaudiškų šokių šventė "SKAMBANTYS ŠOKIŲ SODAI"

2023-06-03 Šokių studija LOKYSTA regioninėje liaudiškų šokių šventėje „Skambantys šokių sodai“ Mažeikiuose.
Šventiškai, džiugiai ir prasmingai baigiame 2022/2023 m. šokių studijos “Lokysta” koncertinį šokių

sezoną.

 

  

plačiau
 
Muzikinė pasaka "Jonukas ir Grytutė"


2023 -06-02 Tauragės Jovarų pagrindinėje mokykloje Tauragės ir Šilalės meno mokyklų jaunųjų instrumentalistų bei Tauragės Jovarų pagrindinės mokyklos ugdytinių ir mokytojų draugiško bendradarbiavimo, įdėto triūso dėka įvyko puiki premjera – visiems gerai žinoma muzikinė pasaka

„Jonukas ir Grytutė“. Pagrindinė viso puikaus spektaklio režisierė - Jovarų pagrindinės mokyklos

mokytoja V. Vaišvilaitė, muzikinės dalies režisierė Tauragės bei Šilalės meno mokyklų mokytoja

Liana Bagdonienė, spektaklio dekoracijų autorė ŠMM dailės mokytoja Ilona Venckienė.
Už puikų projektą, iniciatyvą, bendradarbiavimą ir galimybę patirti naujus potyrius nuoširdžiai dėkojame smuiko mokytojai Lianai Bagdonienei.

 


 

plačiau
 
Tarptautinė vaikų gynimo diena!

2023-06-01 Šilalės meno mokyklos dailės skyriaus mokytojai Sonata Dargienė ir Laimute Rupšytė ir Andrius Zaikauskas su savo mokliniais dalyvavo Šilalės kultūros centro organizuotame tarptautinės vaikų gynimo dienos renginyje "Alisa stebuklų šalyje". Jo metu šventės vaikams siūlė kurti kūrybinius trafaretus, panaudojant paruoštas trafaretų iškarpas ir aerozolinius įvairių spalvų dažus.
Pasigaminus kūrinėlį, buvo galima ta pačia technika atvaizduoti ir savo vardą.

Dėkojame mokytojams už iniciatyvą ir įdėtas pastangas pasiūlant vaikams išbandyti kažką naujo, greito ir nekasdieniško!

 

 

 

 

 
 
ŠILALĖS MENO MOKYKLA ŠVENČIA TARPTAUTINĘ VAIKŲ GYNIMO DIENĄ!!!

 

 

 

 

 

 

 

 
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   10  20  sekantis  >>