į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  • Apie mokyklą » • Naujienos
„GINTARINĖ ŽIEMUŽĖ - 2017“

            Š.m.  vasario 11 d. Šilalės meno mokyklos šokių studijos „Lokysta“  šokėjai , dalyvavo Neringos meno mokyklos bei renginių organizavimo centro „Terra Astrum“ organizuotame respublikiniame šokių festivalyje – konkurse „GINTARINĖ ŽIEMUŽĖ - 2017“, kuris vyko Nidos kultūros ir turizmo informacijos centre „Agila“ .                    

          Festivalio – konkurso tikslas: skatinti šokėjų, bei jų vadovų bendradarbiavimą, ieškoti naujų išraiškos formų, Siekti, kad šokėjai patirtų judėjimo, kūrybos, atlikimo, pažinimo ir saviraiškos džiaugsmą, dalintis patirtimi ir atkreipti dėmesį į aukštesnį atlikimo lygį, šokį pristatyti kaip vieną iš būdų , skatinančių sveikai gyventi ir turiningai praleisti laisvalaikį.

         Konkurse dalyvavo 62 šokių kolektyvai iš visos Lietuvos, kurie varžėsi liaudies, šiuolaikinio, šou, gatvės šokio kategorijose. Šokėjus  vertino baletmeisterės Eglė Baltriukienė ir Danguolė Dapšytė, bei  Edgaras Šnipaitis - Kauno Choreografų Asociacija "Terpsichorė" vadovas, Vytauto Didžiojo universiteto tautinių šokių ansamblio „Žilvitis“ meno vadovas ir choreografas.

        „Lokysta“ šokėjai  konkurse užėmė prizines vietas : jauniai už šokį „ Išdykėliai“ buvo apdovanoti II vietos diplomu ir medaliais (vad. Laima Andrejauskienė), jaunių mergaičių šokių grupės už šokį „Tvarka bus“  ir „Trapukas“  buvo apdovanotos III vietos diplomais ir medaliais( vad. Digma Kononovienė) . Visi  konkurso dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais.