Naujienos

Koncertas Mamai
Koncertas Mamai

  Balandžio 29 d. vyko jaukus ir šiltas koncertas, skirtas artėjančiai Motinos dienai. Renginyje dalyvavo solinio dainavimo mokiniai (mokytoja Austėja Karosienė), kurie savo dainomis dovanojo nuoširdžias emocijas ir gražias akimirkas.
   Kiekvienas pasirodymas buvo kupinas jautrumo ir šilumos, o scenoje skambėjusi muzika pripildė erdvę jaukumo bei dėkingumo mamoms. Ačiū visiems dainininkams ir klausytojams už šį gražų, širdį sušildžiusį vakarą!

   Visiems gražaus ir šilto šventinio savaitgalio!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Tautinio šokio festivalis „Beauštanti aušrelė“

  Balandžio 24 dieną Tauragės kultūros centre nuaidėjo Tauragės meno mokyklos tautinio šokio festivalis „Beauštanti aušrelė“, pakvietęs žiūrovus ir dalyvius pasinerti į lietuviškų tradicijų puoselėjimo šventę. Scenoje susitiko įvairaus amžiaus jaunimas, kuriuos vienijo meilė šokiui, o renginio erdvę užliejo tautinių kostiumų spalvos, gyvybingas judesys ir džiugi šventinė nuotaika.
 Šventėje savo pasirodymais publiką džiugino ir Šilalės meno mokyklos šokių studija „Lokysta“, vadovaujama Laimos Andrejauskienės ir Dignos Kononovienės, taip pat Šilalės meno mokyklos kolektyvas „Salto“, kurio vadovė – Aušra Danisevičienė.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

,,Muzikuoju su draugais - 26”

   Balandžio 24 dieną trečios klasės mokinių ansamblis - Gvidas Gumuliauskas ir Titas Kryžinauskas dalyvavo Tarptautiniame instrumentinių ansamblių festivalyje - konkurse ,,Muzikuoju su draugais - 26”, kuris vyko Skuodo meno mokykloje. Sėkmė lydėjo jaunuosius pianistus, savo kategorijoje laimėta I vieta, omokinius peruošė  mokytoja Daiva Bartušienė.

     Sveikiname ir džiaugiamės!

 

 

 

 

 

Tarptautinio instrumentalistų – vokalistų konkurso „Wings of music 2026“ rezultatai

   2026-04-19 paskelbti Kaune vykusio tarptautinio instrumentalistų – vokalistų konkurso „Wings of music 2026“ rezultatai. Konkurse dalyvavo 247 jaunieji atlikėjai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Rumunijos ir Slovėnijos.
Šilalės meno mokyklą atstovavo ir sėkmingai pasirodė:
Mokytojos Austėjos Karosienės dainavimo mokiniai:
Jordanas Kareiva – 1 vieta,
Viltė Viršilaitė – 2 vieta,
Barbora Čaraitė – 2 vieta,
Gustė Linkytė – 3 vieta.
Mokytojo ir koncertmeisterio Algirdo Petraičio mokinė
Ainė Trimirkaitė (išilginė fleita) - 2 vieta,
Mokytojos Aušros Petraitienės fortepijono (antro instrumento) mokinė
Viltė Ramanauskaitė - 2 vieta.
Mokytojos Ramintos Afraz akordeono mokiniai:
Ugnius Milašius - 1 vieta;
Meida Capaitė – 2 vieta
Mokytojo Miko Karoso althorno mokinys
Adas Vilkys – 2 vieta.
   Sveikiname laimėtojus ir jų mokytojus!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  Balandžio 21 dieną Šilalės meno mokykloje vyko V. A. Mocarto 270-ųjų gimimo metinių minėjimas - koncertas, kuriame dalyvavo fortepijono ir smuiko specialybių mokiniai. Skambėjo įvairiausi kompozitoriaus kūriniai, mokytoja D. Bartušienė skaitė paskaitą apie jo biografiją ir kūrybą. Mokinius koncertui ruošė mokytojai: L. Venckuvienė, L. Bagdonienė, D. Bartušienė, G. Bartušis.

 

 

plačiau
Konkurso „Laudate pueri“ rezultatai

2026-04-18 paskelbti Kauno sakralinės muzikos mokykloje vykusio
VI-ojo tarptautinio jaunųjų atlikėjų konkurso „Laudate pueri“ rezultatai.
Šilalės meno mokyklą atstovavo ir sėkmingai pasirodė mokytojo ir koncertmeisterio Algirdo Petraičio mokiniai:
Ainė Trimirkaitė (išilginė fleita) – GRAND PRIX ir nominacija už muzikalumą,
Julius Šerpetauskis (klarnetas) – 2 vieta ir nominacija už muzikalumą.
Didžiuojamės ir sveikiname laureatus ir jų mokytoją!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Naujienos iš Italijos

   Šilalės meno mokyklos šokių studija „Lokysta“ neseniai sugrįžo iš įspūdingos kelionės Italijoje, kur dalyvavo tarptautiniame šokių festivalyje–konkurse Gardos mieste. Renginyje, subūrusiame talentingus šokėjus iš Estijos, Latvijos, Lenkijos, Prancūzijos, Ispanijos ir Kroatijos, jaunieji šilališkiai ne tik oriai atstovavo savo kraštui, bet ir iškovojo įspūdingą pergalę – vaikų kategorijoje pelnė pirmąją vietą.
   Kelionė tapo tikra spalvingų įspūdžių mozaika: ją lydėjo ne tik repeticijų ritmas ir jaudulys prieš pasirodymus, bet ir pažintys su Italijos grožiu. Jaunieji šokėjai žavėjosi romantiškuoju Veronos senamiesčiu, alsuojančiu istorija ir architektūros didybe, o laisvesnėmis akimirkomis džiaugėsi nuotaikingomis pramogomis „Movieland“ parke, įsikūrusiame prie kerinčio Gardos ežero.
  Ši išvyka tapo ne tik svarbiu kūrybiniu žingsniu, bet ir šilta bendrystės patirtimi, praturtinusia vaikus naujomis pažintimis bei įspūdžiais. Ypatingą vietą širdyse užėmė užsimezgusios draugystės tarp Prancūzijos ir Šilalės jaunųjų šokėjų – jos priminė, kad šokis neturi sienų ir gali sujungti skirtingas kultūras. „Lokystos“ sėkmė dar kartą parodė, jog nuoširdus darbas, atkaklumas ir meilė šokiui atveria kelią į pačius gražiausius pasiekimus.

 

 

 


 

Konkurso “Naujieji atradimai 2026” rezultatai

    Paskelbti 2026 m. balandžio 9 dieną Utenos meno mokykloje vykusio Respublikinio virtualaus jaunųjų atlikėjų konkurso “Naujieji atradimai 2026” rezultatai. Konkurse dalyvavo 227 pianistai, 25 fortepijoniniai ansambliai, 49 smuikininkai, 19 styginių ansamblių, 38 akordeonininkai, 4 akordeonininkų ansambliai, 71 dainininkas, 12 vokalinių ansamblių, 56 pūtikai, 20pučiamųjų ansamblių.
Gytis Jankus, 6 kl. - I vieta (mokyt. Gintaras Bartušis)
Gvidas Gumuliauskas, 3 kl. - II vieta (mokyt. Daiva Bartušienė)
Ovidijus Ansunas, 6 kl. - II vieta (mokyt. Gintaras Bartušis)
Mokytojo ir koncertmeisterio Algirdo Petraičio mokiniai:
Ainė Trimirkaitė – II vieta,
Stasys Aidanas Šerpetauskis – III vieta,
Julius Šerpetauskis – II vieta,
Klarnetų trio: Julius Šerpetauskis, Stasys Aidanas Šerpetauskis, (Šilalės MM), Mindaugas Vainauskas (Tauragės MM) – III vieta.
Mokytojos Gintarės Sabaliauskienės (Laukuvos skyrius) fortepijono mokiniai:
Ireta Jocytė – III vieta,
Gerda Knystautaitė – II vieta,
Liepa Lukoševičiūtė – III vieta,
Klaudija Tirūnaitė – III vieta.
Mokytojos Austėjos Karosienės ir koncertmeisterio G. Bartušio dainavimo mokiniai:
Jordanas Kareiva – II vieta,
Viltė Viršilaitė – III vieta,
Barbora Čaraitė – III vieta,
Gustė Linkytė – II vieta.
Mokytojo Miko Karoso mokinys Adas Vilkys – III vieta.
   Džiaugiamės rezultatais ir linkime tolimesnės sėkmės.
   Dėkojame mokytojams už puikų mokinių paruošimą konkursui!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Šokių maratonas” rezultatai

  Paskelbti 2026 m. kovo 21 dieną Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykloje vykusio V respublikinio jaunųjų pianistų ir kamerinių ansamblių konkurso “Šokių maratonas” rezultatai:
Kajus Vaičiulis - Soares Campos 1 kl.  - laureatas (mokyt. Gintaras Bartušis), Gvidas Gumuliauskas, 3 kl. - diplomantas (mokyt. Daiva Bartušienė)
   Džiaugiamės mokinių pasiekimais ir linkime tolimesnės sėkmės.

 

 

 

 

 

 


 

Festivalio ,,Garsų spalvos“ rezultatai

  2026-03-27 paskelbti Švenčionių rajono meno mokykloje vykusio respublikinio antrojo muzikos instrumento ir pasirenkamojo vokalo konkurso - festivalio ,,Garsų spalvos“ rezultatai.
Šilalės meno mokyklą atstovavo ir sėkmingai pasirodė mokytojos Aušros Petraitienės mokinys Stasys Aidanas Šerpetauskis - 2 vieta; mokytojos Ramintos Afraz mokiniai: Austėja Noreikaitė - 2 vieta; Ugnė Dabulskytė - 2 vieta.
   Džiaugiamės ir sveikiname mokinius ir jų mokytojas su pasiektais laimėjiamais!