į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  • Mokykla » • Naujienos
SVEIKINAME!

 

Kuo daugiau išdalina kitiems,
Tuo labiau praturtėja pati.
Skleidžia šilumą savo visiems,
Neša žiburį šviesų kely.

Kas ji? Mokytojo širdis.
Kviečia augti dvasia ir protu,
Moko būti pačiu savimi,
Ji vis žadina laisvę žmonių,
Ji vis ten, kur vaikystė žavi.

Kas ji? Mokytojo širdis.
Jai vis lemta sutikti mažus,
Prisirišti prie jų ir pamilt,
Užauginti jaunystės sparnus
Ir paspaudus rankas išsiskirt...

 

 
 
SVEIKINAME!

 

 

 

 

 

 
 
Informacija

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Skelbimas

 
 
Iki susitikimo!

 

 

 

 

 
 
SVEIKINAME!

 
 
Skelbiamas priėmimas mokytis Šilalės meno mokykloje 2018 - 2019 mokslo metais.

 

 

 

 

 

 

 
 
LAI SKAMBA ŽEMAITIŠKOS KANKLĖS

     Pagal patvirtintą Šilalės rajono savivaldybėje „Etninės kultūros plėtros programos“ laimėtą projektą „Lai skamba žemaitiškos kanklės“ ir remiant Šilalės meno mokyklai bei Šilalės kultūros centrui, šių metų birželio 20- 24 dienomis Šilalės meno mokyklos Laukuvos skyriaus 7 kanklininkės ir Šilalės kultūros centro 4 kanklininkės dalyvavo kūrybinėje poilsio stovykloje „Lai skamba žemaitiškos kanklės“ Balsiuose (Akmenės r.) ir jų vadovės Jolanta Bučnienė ir Jolanta Kažukauskienė.
Stovyklos pagrindinis tikslas – pasiruošti ir dalyvauti 2018 m. Lietuvos šimtmečio dainų šventėje „Vardan tos...“ koncerto „Skambėkite kanklės“ programoje. Paruošti ir atlikti šiai šventei skirtą repertuarą, kuris atspindi žemaičių dainuojamojo ir instrumentinio folkloro ypatumus.
Puikus oras, šilta stovyklos atmosfera ir jaunatviškas vadovų entuziazmas nenuvylė jaunųjų stovyklautojų. Intensyvioje stovyklos dienotvarkėje puikiai įsiterpė ir mūsų kanklininkių pasiruošimo dainų šventei, bei Joninių programai, repeticijos. Stovykloje dalyvavo virš 70 kenklininkių ir įvairių žemaitijos ir Klaipėdos krašto rajonų. Be virš 200 stovyklautojų ir svečių iš Ukrainos, taip pat stovyklavo Kauno choro “Varpelis” 45 berniukai. Mergaitės plaukiojo baidarėmis, maudėsi, žaidė, piešė, šoko, dalyvavo skautų žygyje, pynė vainikus iš lauko žolynų, o taip pat su tautiniais kostiumais dalyvavo Joninių šventės programoje. Žiūrovai buvo sužavėti Naujosios Akmenės muzikos mokyklos mokinių koncertinių kanklių ansamblio (vad.L.Rimkuvienė) pasirodymo su netradiciniu repertuaru.
Už savaitės vykstame į dainų šventę “Vardan tos…” sostinėje. Tikimės puikiai atlikti savo paruoštą programą.
Kad mūsų kanklininkės produktyviai ir kūrybingai galėtų pasiruošti dainų šventei ir pailsėti, Šilalės meno mokyklos Laukuvos skyriaus kanklininkių ir jų tėvelių vardu dėkojame Šilalės rajono savivaldybei ir merui J.Gudauskui, Šilalės meno mokyklos direktoriui A.Goštautui už palaikymą ir finansinę paramą. O Šilalės kultūros centrui ir jo direktorei I.Kėblienei , kad vaikai saugiai nuvyko ir parvyko.
Šilalės meno mokyklos kanklių mokytoja metodininkė
Jolanta Bučnienė

 

 

 

 

 

 

 
 
Informacija

MOKYKLOS ABSOLVENTŲ, TĖVELIŲ, ABSOLVENTŲ MOKYTOJŲ DĖMESIUI!

 

            Mokyklos baigimo pažymėjimų įteikimas planuojamas 2018 m. birželio 13 d., 17 val., Šilalės rajono savivaldybės Kultūros centro didžiojoje salėje.

            Noriu paraginti visus mokyklą baigiančius mokinius 2018 m. birželio 13 d. iki 16.45 val. atvykti į Kultūros centro fojė, pasirašyti mokyklos baigimo pažymėjimų registravimo knygoje.                

        Nepasirašius mokyklos baigimo pažymėjimas ceremonijos metu Kultūros centre įteikiamas nebus.    

         Taip pat yra galimybė atsiimti mokyklos baigimo pažymėjimą nedalyvaujant ceremonijoje – atsiimti pasirašant registravimo knygoje Šilalės meno mokykloje iš anksto sutartu laiku.

 
 
Kviečiame!

 

 

 

 

 

 

 
 
Skelbiamas priėmimas mokytis Šilalės meno mokykloje 2018 - 2019 mokslo metais.

 

 

 

 

 

 

 
 
15-ąjam pasauliniam vaikų haiku konkursui pasibaigus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Respublikiniam piešinių ir fotografijų konkurso "Trijų spalvų istorija" pasibaigus

 

 

 

 

 

 
 
II Baltijos šalių šokių konkursas "Rising stars"

Balandžio 8 d. šokių studijos "Lokysta" jaunučių ir jaunių grupės( vad. Laima Andrejauskienė) dalyvavo II Baltijos šalių šokių konkurse "Rising stars", kuris vyko žvejų kultūros rūmuose Klaipėdoje. Konkursas mažiesiems šokėjams buvo sėkmingas. Susumavus komisijos rezultatus jaunučių šokių grupė užėmė I vietą ir gavo galimybę dalyvauti konkurso finale Vilniuje, jaunių grupė užėmė II vietą. 

 

 

 

 

 

 
 
NUOTAIKINGI PUODELIAI ,,PREZO,, KEPYKLĖLĖJE

     Tikriausiai, ne vienas apsilankęs Šilalės PREZO kepyklėlėje, pastebėjo, sienas puošiančius, nuotaikingus popierinius puodelius. Tai spalvinga  Meno mokyklos dailės mokytojos ekspertės Laimutės Rupšytės dailės skyriaus pirmos ir antros klasės mokinių dovana kepyklėlei. Labai smagu, kad už šią parodėlę PREZO kepyklėlė kovo 22d. mažuosius piešėjus apdovanojo nuostabių skonių pieno kokteiliais ir bandelėmis, bei spalvingomis padėkomis.

Savo ir laimingų, šokoladuotomis lūpomis mokinių vardu noriu padėkoti  Šilalės PREZO kepyklėlės administracijai.

 

Laimutė Rupšytė

Šilalės meno mokyklos dailės mokytoja ekspertė

 

 

 

 

 
 
,,Etiudų konkursas”

2018 m. kovo 20 dieną Šilalės meno mokykloje vyko fortepijono specialybės mokinių ,,Etiudų konkursas”. Dalyvavo I - VI klasių 20 jaunųjų pianistų, kuriuos ruošė mokytojai: Loreta Venckuvienė, Eugenijus Naktinskas, Daiva Bartušienė ir Gintaras Bartušis. Konkurso nugalėtojai:
1 vieta - Agnė Kaziukonytė 6 kl.
2 vieta - Emilija Marozaitė 4 kl.
3 vieta - Brigita Šilinskaitė 3 kl. ir Evelina Gečaitė 4 kl.
Renginį vedė ir organizavo mokytoja metogininkė Daiva Bartušienė.

 

 

 

 

 
 
XVIII Žemaitijos ir Klaipėdos krašto tautinės muzikos festivalis „Trimitatis“ Palangoje

Šių metų kovo 9-10 dienomis Šilalės meno mokyklos Laukuvos skyriaus tradicinių kanklių ansamblis (vad. J. Bučnienė) vyko į XVIII kasmetinį tautinės muzikos festivalį „TRIMITATIS“ Palangoje.

plačiau
 
XX-ąjam Nacionaliniam Balio Dvariono konkursui nuskambėjus


2018 m. vasario 14 dieną Plungės M. K. Oginskio meno mokykloje vyko XX-asis Nacionalinis Balio Dvariono 

jaunųjų pianistų ir stygininkų konkurso II-ssis regioninis turas. Šiame konkurse dalyvavo mūsų mokyklos fortepijono specialybės 1 kl. mokinė Milda Gailevičiūtė, mokytoja Daiva Bartušienė. Tarp pačių mažiausių A grupės dalyvių Mildutė tapo laureate ir gavo atskirą diplomą už geriausiai atliktą B. Dvarino kūrinį Preliudą a-moll. Visi pianistai kas tapo laureatais varžysis III-ame ture, kuris vyks Vilniuje. 

 

 

plačiau
 
,,MŪSŲ ĄŽUOLAS LIETUVOS ŠIMTMEČIUI”

Vasario 16-osios išvakarėse Meno mokyklos Laukuvos dailės skyriaus mokiniai    (mokytoja Laimutė Rupšytė), norėdami iškilmingai pažymėti atkurtos Lietuvos 100-metį, Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Laukuvos filialą papuošė didžiuliu kolektyviniu piešiniu ,,Mūsų ąžuolas Lietuvos šimtmečiui”. Kūrinį sudaro 21 piešinys, kuris pats vienas, tai tik piešinys, o drauge – tai tvirtas stiprus ąžuolas. Jaunieji menininkai ne tik papuošė savo ąžuolą šimtu lapų, simbolizuojančių šią Lietuvai labai svarbią sukaktį, bet ir dalyvavo puošiant prie Laukuvos seniūnijos augantį medį šimtu trispalvių vėliavėlių.

  Už pagalbą ,įgyvendinant bendrą Šilalės meno mokyklos, Asociacijos ,,Laukuviečiai" ir Laukuvos bibliotekos įdėją papuošti Laukuvos seniūnijos medį šimtu trispalvių vėliavėlių, dėkojame UAB ,,Edvonis" direktoriui Donatui Šimkui.

 

Dailė mokytoja ekspertė Laimutė Rupšytė

 

 

 

 

 

 

 
 
Sveikiname jaunuosius "Lokystos" šokėjus!

 

 

 

 
 
<<  ankstesnis  10  17   18   19   20   21   22   23   30  sekantis  >>