į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  • Mokykla » • Naujienos
Šilališkių pianistų laimėjimai Radviliškyje

Š. m. balandžio 23 dieną Radviliškio muzikos mokykloje įvyko III – asis respublikinis jaunųjų pianistų konkursas ,,Čiurlionio jūra“. Konkursą organizavo Radviliškio muzikos mokyklos fortepijono skyriaus vedėja ir mokytojai.  Dalyviai buvo suskirstyti į tris amžiaus grupes: A grupė (1-3 kl.), B grupė (4-5 kl.) ir C grupė (6-7 kl.). Iš viso konkurse dalyvavo 32 dalyviai iš Šiaulių, Radviliškio, Tauragės, Kauno, Pakruojo Biržų, Šilalės muzikos ir meno mokyklų. Dalyvių pasirodymus vertino 3 komisijos nariai: Kauno Miko Petrausko muzikos mokyklos fortepijono skyriaus vedėja Rūta Varnienė, Radviliškio muzikos mokyklos direktorė Ernesta Linkevičienė ir komisijos pirmininkė Šiaulių universiteto menų fakulteto muzikos katedros docentė Irina Kudinova.

Šiame konkurse dalyvavo 3 Šilalės meno mokyklos fortepijono specialybės mokiniai: Augustė Gudlenkytė 4 kl. (mokyt. Loreta Venckuvienė), Agnė Kaziukonytė 3 kl. (mokyt. Daiva Bartušienė) ir Jonas Buivydas 7 kl. (mokyt. Gintaras Bartušis). Visus mokinius lydėjo ypač didelė sėkmė, nes visi grįžo su laimėjimais:

 

JONAS BUIVYDAS 7 kl. – GRAND PRIX

AGNĖ KAZIUKONYTĖ 3 kl. – I VIETA

AUGUSTĖ GUDLENKYTĖ 4 kl. – II VIETA

 

 Tai pats geriausias įvertinimas už kantrų ir kasdieninį darbą. Smagu kai mokiniai scenoje parodo tai ką sugeba, kad jų darbo rezultatais gali pasidžiaugti mokytojai, tėvai ir visi klausytojai.

 

Akimirkos: