į pradžią  |  turinys  |  susisiekite• Apie mokyklą » • Naujienos spausdinti
Šilališkių pianistų laimėjimai Radviliškyje

     Š. m. balandžio 12 dieną Radviliškio muzikos mokykloje įvyko II – asis respublikinis jaunųjų pianistų konkursas ,,Čiurlionio jūra“. Konkursą organizavo Radviliškio muzikos mokyklos fortepijono skyriaus vedėja ir mokytojai.  Dalyviai buvo suskirstyti į tris amžiaus grupes: 1-3 kl., 4-5 kl. ir 6-7 kl. Iš viso konkurse dalyvavo 26 dalyviai iš Šiaulių, Radviliškio, Tauragės, Kauno, Šakių, Pakruojo Mažeikių, Šilalės muzikos ir meno mokyklų. Dalyvių pasirodymus vertino 3 komisijos nariai: Kauno Miko Petrausko muzikos mokyklos fortepijono skyriaus vedėja Rūta Varnienė, Radviliškio muzikos mokyklos direktorė Laimutė Vaitiekūnienė ir komisijos pirmininkė Šiaulių universiteto menų fakulteto muzikos katedros docentė Irina Kudinova.
     Šiame konkurse dalyvavo 3 Šilalės meno mokyklos fortepijono specialybės mokiniai: Augustė Gudlenkytė 2 kl. (mokyt. Loreta Venckuvienė), Kasparas Pocius 4 kl. (mokyt. Daiva Bartušienė) ir Mirūnas Auškalnis 4 kl. (mokyt. Gintaras Bartušis). Visus mokinius lydėjo sėkmė, nes visi grįžo su laimėjimais:

 

MIRŪNAS AUŠKALNIS 4 kl. – I VIETA
KASPARAS POCIUS 4 kl. – II VIETA
AUGUSTĖ GUDLENKYTĖ 2 kl. – DIPLOMANTĖ

 

Tai pats geriausias įvertinimas už kantrų ir kasdieninį darbą. Smagu kai mokiniai scenoje parodo tai ką sugeba, kad jų darbo rezultatais gali pasidžiaugti mokytojai, tėvai ir visi klausytojai.

 

Daiva Bartušienė
Šilalės meno mokyklos
fortepijono mokytoja

 

Akimirkos iš renginio: