į pradžią  |  turinys  |  susisiekite• Apie mokyklą » • Naujienos spausdinti
Piešinių paroda "Oi tie lietūs, oi tos balos"

Šiandien, lapkričio 8 dieną, trečią valandą po pietų, Šilalės Vlado Statkevičiaus krašto muziejuje rinkosi Šilalės meno mokyklos, dailės skyriaus Šilalės ir Laukuvos klasių mokiniai (vadovė dailės mokytoja ekspertė Laimutė Rupšytė) ir mokinių tėveliai. Visi susirinkusieji į piešinių parodos skambiu pavadinimu "Oi tie lietūs, oi tos balos" apžiūrinėjo ekspoziciją ir džiaugėsi kūrinėliais, mielai fotografavosi prie darbelių.
Parodos atidarymą pradėjo ir vedė muziejininkė Ed...ita Merkelienė. Ji pasveikino susirinkusius ir direktorės vardu padėkojo jauniesiems kūrėjams bei juos ruošusiai mokytojai už spalvingus darbus.
Sveikinimo žodį tarė Šilalės meno mokyklos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Andrius Zaikauskas. Jis taip pat džiaugėsi glaudžiu bendradarbiavimu su krašto muziejumi eksponuojant mokinių darbus ir kalbėjo jauniesiems dailininkams apie parodą, kaip apie priemonę į save, savo kūrybą pasižiūrėti iš šalies, tarsi kontrolinį darbą, nuveikus kažką gražaus ir prasmingo.
Po to sekė smagiausia parodos atidarymo dalis - visi iki vieno kūrėjau apdovanoti padėkos raštais ir garsiais aplodismentais.
Ekspozicijoje rodomi 44 kūriniai, atlikti mišria technika, vaizduojant šiemet kone tradicija tapusį nesibaigiantį lietų ir lietaus aulinukus batus - kas kokius sugalvojo ar turi namuose - visi spalvingi, smagūs, trypčiojantys balose. Šalia batų, palubėje kabo ir keletas lietaus atributų - spalvingų popierinių skėčių.
Džiugu, kad mokyklos dailės skyriuje mokosi daug gabių ir dailę mėgstančių vaikų, kuriems gera mokykloje, gera kurti ir kalbėti savo darbais visam Šilalės kraštui ir jos svečiams. Ačiū mokytojai Laimutei, kuri kantriai moko piešėjus kūrybos paslapčių ir vedą spalvingu dailės keliu.
Parodą, užsukę į muziejų Šilalėje, galėsite pamatyti iki šių metų gruodžio 1 dienos. Linkime gerų įspūdžių ir iki kitų parodų!