į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  • Apie mokyklą » • Naujienos
Paroda Šilalės rajono savivaldybėje


Ekspozicijoje vyrauja peizažai, natiurmortai bet galima pamatyti ir ekspresyvų portretą, abstrakciją, dekoratyvių kompozicijų. Darbų spalvinė gama prasideda monochrominiais spalvų deriniais, baigiasi ryškiaspalviais spalviniais sprendimais.
Suaugusiųjų dailės mėgėjų klasės mokytojas, dailės mokytojas metodininkas Andrius Zaikauskas, paklaustas, kaip sekėsi dirbti su suaugusiaisiais mokiniais pasidalino įspūdžiais. Kadangi iki šiol teko darbuotis tik su mokyklinio amžiaus vaikais ir jaunuoliais, tai buvo nauja dalykinė patirtis, atnešusi naujų išbandymų, idėjų. Mokytojas pasidžiaugė, kad naujai surinkta suaugusiųjų dailės mėgėjų grupė – labai geranoriški, imlūs ir dailę mėgstantys žmonės, jau senokai ieškoję panašios laisvalaikio leidimo praktikos bei įprasminimo. Kantrūs ir kruopštūs bei atsakingi – toks mokytojo vertinimas, paprašius apžvengti pastarųjų keleto mėnesių laikotarpį. Labai smagu dirbti su tokiu mokinių kontingentu.
Per aštuonis mokslo metų mėnesius trunkančius užsiėmimus išbandytos piešimo ir tapybos technikos, kompozicijos pagrindai. Dėl didelio užimtumo ir intensyvaus gyvenimo tempo ne visiems pavyko suderinti darbo ir užsiėmimo laikus, tad iki šiandienos mėgėjų klasės mokinių gretos kiek praretėjo. Tačiau likusieji toliau po darbų vakarais energingai darbuojasi jau keletą metų veikiančioje Šilalės meno mokyklos Dailės ir skulptūros studijoje, pažindami dailės pasaulio paslaptis, prasmingai ir turiningai leisdami laiką. Daugiausiai tapoma akrilo dažais, bet galima rinktis piešimo pieštuku, tušu ir kitas technikas.
Ekspozicija Šilalės rajono savivaldybėje veiks iki šių metų birželio 10 dienos, o visus norinčius susipažinti su suaugusiųjų dailės mėgėjų klasės darbais, maloniai kviečiame užsukti ir apžiūrėti parodą.