į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  • Mokykla » • Naujienos
Pamoka Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje

2010 m. kovo 30 d. Šilalės meno mokyklos vaikų ir jaunimo choras "Salve musica" (vad. Kornelijus Pukinskis) dalyvavo Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatrorijoje surengtoje atviroje pamokoje - seminare - koncerte. Mokinius taip pat lydėjo Šilalės meno mokyklos muzikos mokytojos Dalia Krasauskienė ir Rasa Ramanauskienė.
  Vaikai renginio metu ne tik stebėjo, kaip dirba renginio svečias,  choro dirigentas ir pedagogas iš Austrijos, Zalcburgo miesto, Arūnas Pečiulis, bet ir patys turėjo progą su juo atlikti keletą kūrinių, išgirsti naudingų pastebėjimų ir patarimų iš gerbiamo muziko.
  Renginys taip pat buvo labai naudingas ir muzikos mokytojams - pastarieji su Arūnu Pečiuliu turėjo progą dalykiškai pabendrauti ir pasidalinti gerąja patirtimi.
  Koncertinėje renginio dalyje dalyviams savo kūrinius atliko Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos mišrus choras, porą kūrinių atliko ir  Šilalės meno mokyklos vaikų ir jaunimo choras "Salve musica".
  Įvykusiu renginiu Klaipėdoje liko labai  patenkinti ir rengėjai ir dalyviai - tiek mokiniai, tiek mokytojai. Ir kupini naujų minčių, patirties išsiskyrė, tikėdamiesi ateityje susitikti dar ne viename gražiame kultūriniame ir pedagoginiame muzikos renginyje.

Andrius Zaikauskas
Šilalės meno mokyklos direktoriaus pavaduotojas ugdymui

Keletas vaizų iš vykusio renginio: