į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  • Mokykla » • Naujienos
Pajūrio klasės mokinių koncertas

2023 m. gruodžio 14 dienos popietę Šilalės meno mokyklos Pajūrio klasės mokiniai sukvietė tėvelius ir svečius į Kalėdinį koncertą, kuriame skambėjo kalėdinės dainos, įvairi fortepijoninė muzika. Koncertą apvainikavo muzikiniais varpeliais atlikta giesmė "Tyli naktis". Mokinius ruošė mokytojos D. Vorienė, D. Zlotnikovienė ir R. Ramanauskienė.

Dalijamės koncerto akimirkomis.

 

 

 


 

 
 
Adventinis-Kalėdinis koncertas

Gruodžio 13 d. Šilalės meno mokyklos, Kvėdarnos klasės mokiniai ir mokytojos surengė jau tradicinį Adventinį-Kalėdinį koncertą tėveliams ir gimnazijos svečiams, tądien besilankantiems Tėvų bendruomenės dienoje. Koncerte skambėjo mokinių atliekami kūriniai ir dainos.

 

 

 

 
 
KALĖDINIŲ KONCERTŲ MARATONAS

Š. m. gruodžio 14 d. Šilalės meno mokyklos Laukuvos klasėje šurmuliavo daug svečių, tėvelių - mokytojų Viletos Gailevičienės, Algimanto Krėpštos ir Jolantos Bučnienės mokiniai muzikiniais garsais praturtino adventinio laukimo stebuklą. Ačiū tėveliams, mokytojams, mokiniams ir direktoriui, padėjus suskambėti šventiniam akordui!
Dalijamės akimirkomis iš šventinio koncerto.

 

 

 

 

 
 
SVEIKINAME!!!

Nuoširdžiai sveikiname Šilalės meno mokyklos šokio studijos "Salto" mokytoją Aušrą Danisevičienę, pelnius apdovanojimą už nuopelnus Šilalės kraštui.
* Aušrai Danisevičienei, choreografei, šokio studijos "Salto" įkūrėjai, už išskirtinį indėlį į kultūrinę veiklą bei nuoširdų darbą su vaikais, už nuostabių pasirodymų ir spektaklių organizavimą ir kūrimą.

 


 

 
 
Mokyklos dailės mokytojai artėjančių švenčių proga papuošė mokyklą

Ačiū dailės mokytojams už puikų ir įspūdingą mokyklos papuošimą!!!

 

plačiau
 
Paroda "Žiemos liepsnelės"

2023 m. gruodžio 7 d. Šiloalės viešosios bibliotekos Vaikų skaitykloje oficialiai atidaryta Šilalės meno mokyklos dailės klasių mokinių kūrybinių darbų paroda „Žiemos liepsnelės“. Į renginį susirinko parodos autoriai, jų tėveliai ir artimieji.

Už jaunųjų menininkų paruošimą, menines idėjas ir nuoširdų bendradarbiavimą bibliotekos direktorė Sauga Vaičikauskienė įteikė padėką mokytojai Laimutei Rupšytei. Padėkos už šaunų ir aktyvų dalyvavimą parodoje, kūrybinį polėkį ir sukurtą kalėdinę nuotaiką atiteko ir kiekvienam parodos autoriui.

 

 
 
Meno mokyklos šokėjai Eglutės įžiebimo šventėje!!!

 

 

 

 
 
Sveikiname

Fortepijono 7 klasės mokinį Roką Kazlauskį II Respublikinio meno ir muzikos mokyklų XX-XXI amžiaus šiuolaikinės instrumentinės muzikos konkurse "Žiemos eskizai", pelnius II vietos laureato diplomą!!!
Dėkojame mokytojai Daivai Bartušienei už puikų mokinio paruošimą konkursui!

 

 

 


 

 
 
SVEIKINAME!!!

Adventiniam laikotarpiui artėjant į pabaigą, sulaukėme džiugios žinios, kad respublikiniame kalėdiniame konkurse ,,Advento kalendoriaus istorijos" Meno mokyklos Šilalės ir Laukuvos 4-7 dailės klasių (mokytoja Laimutė Rupšytė) kolektyvinis darbas pelnė I vietą. Norinčius pasigrožėti šias meno kūriniais, kviečiame apsilankyti Šilalės švietimo pagalbos tarnybos antrame aukšte.

 

Dėkojame dailės mokytojai Laimutei Rupšytei už puikų mokinių paruošimą konkursui!

 

 
 
Etiudų atsiskaitymas

2023 m lapkričio 27 dieną mokykloje vyko fortepijono specialybės mokinių Etiudų atsiskaitymas. Dalyvavo 2 - 7 klasių mokiniai, vyresnieji buvo įvertinti pažymiais. Mokinius atsiskaitymui ruošė mokytojai Ilona Benetienė, Loreta Venckuvienė, Daiva Bartušienė ir Gintaras Bartušis.

 


 

 
 
Kviečiame į Meno mokyklos mokinių Kalėdinius koncertus!

 
 
Kviečiame į Meno mokyklos Kaltinėnų, Laukuvos, Kvėdarnos ir Pajūrio klasių mokinių Kalėdinius koncertus!

 
 
,,ADVENTO KALENDORIŲ” PARODA

Baltas, purus sniegas primena mums apie artėjančias gražiausias metų šventes – Šv. Kalėdas. Gruodis – laukimo, susikaupimo metas, kai skaičiuojama kiekviena diena, laukiant gražiausio metų stebuklo. Vaikams skaičiuoti dienas padeda Advento kalendoriai. Meno mokyklos Šilalės ir Laukuvos dailės klasių (mokytoja Laimutė Rupšytė) kurtais ,,Advento kalendoriais” pasipuošė ir Šilalės švietimo pagalbos tarnyba. Gruodžio 1–ąją dieną, susirinkusius į parodos atidarymą, jaunuosius dailininkus, jų tėvelius ir mokytoją pasveikino Tarnybos direktorė Birutė Jankauskienė, palinkėdama ir ateityje nestokoti gražių kūrybinių sumanymų. Už mokinių skatinimą kurti, gražiausi žodžiai buvo skirti tėveliams, o mokytojai įteikta padėka. Laimutė Rupšytė, pristatydama mokinių ,,Advento kalendorius”, atkreipė susirinkusių dėmesį į tai, iš ko jie sukurti. Tai meniškas antrinių žaliavų, kaip dėžių kartono, įvairių dėžučių, senų laikraščių, kartoninių popieriaus ritinėlių, smulkinto nereikalingo biurinio popieriaus panaudojimas. Šių darbų nuotraukos dalyvauja respublikiniame kalėdiniame konkurse ,,Advento kalendoriaus istorijos”, kurio tikslas skatinti kūrybiškumą, kuriant iš jau naudotų daiktų, medžiagų, priemonių, antrinių žaliavų. Už nuotraukas norime padėkoti Švietimo pagalbos tarnybos metodininkei Indrei Lukoševičienei. Šilalės meno mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Ramanauskienė negailėjo gražių žodžių mokiniams, tėveliams, mokytojai ir Švietimo pagalbos tarnybos šeimininkams. Pavaduotojos įteikta miela saldi dovanėlė ir parodos organizatorių padėkos labai pradžiugino kalendorių kūrėjus.

Kviečiame apsilankyti parodoje!

 


 

plačiau
 
Kalėdinėje akcijoje "Papuošk savo miestą"

Šilalės meno mokyklos dailės skyriaus mokiniai dalyvauja kalėdinėje akcijoje "Papuošk savo miestą". Šį kartą eglučių alėjoje jaunieji dailininkai žaliaskarę padabino rankų darbo grybais,

kurie "išdygo" ant eglės šakų iš eiliuotos poemos "Grybų karas".

 

 

 

 

 
 
Šokio spektaklis “Alisa. Įstrigusi laike”


Šokio spektaklis “Alisa. Įstrigusi laike” pristatytas Šakių kultūros centre. Šilalės meno mokyklos šokėjai ir Šilalės kultūros centro Šokio teatras ne tik šoko, bet ir stebėjo Šakių kultūros

centro šokio spektaklį “Buvo ir bus”.
Ačiū Laura Saunorienėuž už pakvietimą, už bendrus projektus ir už draugystę.
Tikiuosi, kad ateityje turėsim dar daug bendrų kūrybinių darbų ir šokio spektaklių. 

 


 

 
 
Lietuviškos-patriotinės dainos festivalis "Marš,marš kareivėliai"

Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje nuskambėjo Lietuviškos-patriotinės dainos festivalis "Marš,marš kareivėliai", skirtas Lietuvos kariuomenės dienai! Dėkojame renginio partneriams - Šilalės meno mokyklai, Šilalės švietimo pagalbos tarnybai ir jų vadovams, rėmėjui-LR Seimo nariui Jonui Gudauskui! Žinoma ,didelis ačiū vadovams ir dalyviams!!! Buvo smagu klausytis ir žiūrėti!

 

 

 

 

 

plačiau
 
Kviečiame!!!

 
 
Baltic Amber Suwalki 2023

Š.m. lapkričio 18 d. Šilalės meno mokyklos šokių studijos LOKYSTA šokėjai dalyvavo tarptautiniame šokių konkurse-festivalyje "Baltic Amber Suwalki 2023" Lenkijoje. Įvairiuose amžiaus grupėse varžėsi apie 50 šokių kolektyvų. Konkursas mūsų šokėjams buvo sėkmingas.


I vieta jaunučių grupė (mokyt. Laima Andrejauskienė)
I vieta mergaičių grupė (mokyt. Digma Kononovienė)
II vieta merginų grupė (mokyt. Laima Andrejauskienė)

 

Sveikiname šokių studijos LOKYSTA šokėjus!!!
Dėkojame mokytojoms už puikų mokinių paruošimą konkursui!

 

 

 


 

plačiau
 
SVEIKINAME!!!

7 dailės klasės mokinį Tajų Mikalauskį, kuris Tarptautiniame piešinių konkurse "Bitola 2023" Makedonijoje apdovanotas diplomu. 

 

Dėkojame mokytojai Sonatai Dargienei už puikų mokinio paruošimą konkursui!

 

 

 

 

 

 
 
SVEIKINAME

13-ajame Rumunijos tarptautinio piešimo ir tapybos konkurse "Gyvūnai iš senelių kiemo"

4 dailės klasės mokines

UGNĘ GRAŽINSKAITĘ ,laimėjusią I vietą ir  ŽEMYNĄ DAJORAITĘ, pelniusią III vietą.

 

Džiaugiamės mergaičių laimėjimais!

Dėkojame dailės mokytojai Ilonai Venckienei už puikų mokinių paruošimą konkursui!

 

 

 
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   10  20  30  sekantis  >>