į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  • Mokykla » • Naujienos
KŪRYBA, PADEDANTI BENDRAUTI
KŪRYBA, PADEDANTI BENDRAUTI Jau nebe pirmi metai Šilalės meno mokyklos, dailės skyriaus mokiniai, kurių šiemet mokosi net 138, ne tik stengiasi giliau pažinti vaizduojamojo meno pasaulį, bet ir aktyviai dalyvauja įvairiuose renginiuose – parodose, konkursuose, projektuose. Mokinių kūryba ir veiklos rezultatai džiugina miesto ir mokyklos svečius, mokytojus ir tėvelius, o kartu yra ir nemaža paskata nuolatos tobulėti ir siekti naujų tikslų. Mokykla, siekdama populiarinti jaunųjų savo ugdytinių veiklą aktyviai bendradarbiauja su įvairiomis įstaigomis – Kultūros centru, miesto biblioteka, kitomis Šilalės rajono ugdymo įstaigomis, kur vyksta meno mokyklos mokinių parodos, viso rajono mokiniai kviečiami dalyvauti mokyklos rengiamuose dailės renginiuose.
plačiau
 
Piešinių konkurso "Lietuvos vardui - tūkstantis metų" darbų parodos atidarymas.
Piešinių konkurso Dar praėjusiais mokslo metais surengtas Šilalės meno mokyklos rajoninis piešinių konkursas "Lietuvos vardui - tūkstantis metų", šių metų lapkričio 3 dieną galiausiai virto gausia mokinių piešinių paroda.
plačiau
 
Šilalės meno mokyklos dailės skyriaus mokinių įšvyka į Vilnių, gruzinų dailininko N. Pirosmani darbų parodą.
Gegužės pradžioje grupė Šilalės meno mokyklos dailės skyriaus mokinių, lydimų dailės mokytojų L. Rupšytės ir S. Dargienės susirengė į Vilnių, apžiūrėti Lietuvos dailės muziejaus Vilniaus paveikslų galerijoje eksponuojamos žymaus gruzinų dailininko N. Pirosmanio paveikslų parodos.
plačiau
 
Trečioji "Šokio karuselė" Šilalėje.
Neseniai Šilalės kultūros centre vyko šokių festuivalis "Šokio karuselė", kuri jau trečius metus iš eilės organizuojama Šilalės meno mokyklos. šiame, jau tradiciniame renginyje dalyvavo daugiau kaip 300 dalyvių iš Klaipėdos, Telšių, Tauragės, Rietavo ir aišku Šilalės. Sausakimšoje žiūrovų salėje buvo galima pasidžiaugti net 31 šokėjų kolektyvo pasirodymu. Renginio autorė - Šilalės meno mokyklos choreografijos mokytoja A. Mozerytė-Danisevičienė. Renginyje dalyvavę jaunieji šokėjai programai pasiūlė įvairiapusiškų pasirodymų - nuo tradicinio šiuolaikinio šokio iki akrobatikos ir gimnazijos elementų turinčių numerių.  Šventę pauošė Tauragės "Dainos teatro" solistės Emilijos Katauskaitės atliekamos dainos. "Šokių karuselę" vainikavo šokių kolektyvų ir jų vadovų apdovanojimo ceremonija. Padėkos raštus ir atminimo dovanėles įteikė Šilalės rajono savivaldybės mero pavaduotojas J. Gudauskas ir Šilalės meno mokyklos direktoriaus pavaduotojas ugdymui A. Zaikauskas.
 
 
Svečių iš Sovetsko viešnagė Šilalės meno mokykloje
Informacija apie šių metų balandį mokykloje viešėjusį Ryusijos federacijos, Kalinigrado srities Sovetsko miesto Vaikų muzikos mokyklos mokytojų "Pedsovet" ansamblį.
plačiau
 
Šilalės meno mokyklos mokiniai - Tarptautinio mokinių meninės kūrybos projekto laureatai.
Šilalės meno mokyklos mokiniai - Tarptautinio mokinių meninės kūrybos projekto laureatai.
Šeši mūsų meno mokyklos mokiniai - Kristijonas TamošaitisSimona Knystautaitė,  Edgaras Varanavičius, Giedrė Irtmonaitė, Paulius Pocius ir Emilija Šmitaitė dalyvavo dar 2008 metais  Lietuvos Respublikos seimo, Lietuvos Respublikos švietimo ir moklso ministerijos ir Vilniaus vidurinės mokyklos "Lietuvių namai" organizuotame tarptautiniame mokinių meninės kūrybos projekte "Baltijos kelias", skirtame Baltijos valstybių - Lietuvos, Latvijos ir Estijos kelio į laisvę atminimui. Mokinių darbus galima pamatyti spustelėje autoriaus vardą ir pavardę.
plačiau
 
Informacija apie mokestį už mokslą Šilalės meno mokykloje II pusmetį.
MOKINIŲ , TĖVŲ IR MOKYTOJŲ DĖMESIUI! 
Šių metų sausio 19 d. Mokyklos tarybos posėdžio , Nr. V 5 – 4 narių nutarimu nuo mokesčio už mokslą II – ajame pusmetyje atleidžiami šie Šilalės meno mokyklos mokiniai: 
1.    Bendoriūtė Gintarė (už muzikos sk.)
2.    Buciūtė Toma
3.    Gedeikytė Monika
4.    Gerulytė Nerija
5.    Jonelytė Simona
6.    Leškytė Laura
7.    Mickevičiūtė Julija
8.    Milikauskaitė Sandra
9.    Mockevičius Dovydas
10.  Pukinskis Kornelijus (už muzikos sk.)
11. Pušinskas Egidijus
12.Stancelytė Jolita
13.Stasytytė Darina
14.Tamulytė Ieva
15.Zamas Vaidotas  
Mokestis už mokslą sumažintas iki 15 Lt. šiems Šilalės meno mokyklos mokiniams: 
1.    Jašinskui Rokui
2.    Katauskaitei Monikai  
Mokestis už mokslą sumažintas iki 10 Lt. šiems Šilalės meno mokyklos mokiniams: 
1.    Andrijauskaitei Ingridai
2.    Beržiniui Simonui
3.    Kučinskytei Aurelijai   

Šių metų vasario 2 d. Mokyklos tarybos posėdžio , Nr. V 5 – 5 narių nutarimu nuo mokesčio už mokslą II – ajame pusmetyje atleidžiama Šilalės meno mokyklos mokinė Paulina Damulytė.

Mokyklos tarybos pirmininkas                                                                   
A. Zaikauskas
 
 
Informacija paie laisvas mokymosi vietas Šilalės meno mokykloje
DĖMESIO MOKINIAI IR JŲ TĖVELIAI!
Šiuo metu mokykloje laisvų mokymosi vietų nėra!

Mokyklos administracija
 
 
Nuo sausio 1 d. didėja mokestis už mokslą Šilalės meno mokykloje.
2008 m. gruodžio 23 d. vyko Šilalės rajono savivaldybės tarybos 21 – asis posėdis. Svarstyta 34 darbotvarkėje skelbti sprendimų projektai. Tame tarpe ir klausimas dėl mokesčio už neformalųjį švietimą (už mokslą) ir instrumentų nuomą, didinimo Šilalės meno mokykloje. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo pakeitimo įstatymo (Žin., 2008, Nr. 63 - 2853; Žin., 2004, Nr. 103 - 3755) 72 straipsnio 9 dalimi bei atsižvelgdama į Šilalės meno mokyklos 2008 m. gruodžio 10 d. raštą Nr. V12 - 103 "Dėl užmokesčio už mokslą" Šilalės rajono savivaldybės
tarybos sprendimu Nr. T1 - 457, nustatytas mokestis už neformalųjį švietimą Šilalės meno mokykloje:

  • Šilalės meno mokyklos mokiniams - 35 Lt.
  • Kryptingo meninio ugdymo meno kolektyvuose užsiėmimus lankantiems Šilalės meno mokiniams - 25 Lt.
Tarybos sprendimu Nr. T1 - 457, nustatytas mokestis už instrumentų nuomą Šilalės meno mokykloje:
  • Už vieno instrumento nuomą - 10 Lt.
Išvardyti mokesčių pakitimai įsigalioja nuo 2009 m. sausio 1 d.


Mokyklos administracija
 
 
Piešinių konkursas "Lietuvos vardui - tūkstantis metų".
Šių metų gruodžio 4 d. Šilalės meno mokykloje paskelbtas piešinių konkursas "Lietuvos vardui - tūkstantis metų". Konkurse pakviestos dalyvauti  rajono pradinio, pagrindinio, vidurinio ir neformaliojo ugdymo įstaigos. Idėja rengti konkursą kilo Šilalės meno mokyklos direktoriaus pavaduotojui A. Zaikauskui, po pasiraštyos bendradarbiavimo sutarties su Šilalės rajono savivaldybės Viešąja biblioteka, kuri yra konkurso partneris. Konkursas vyks nuo 2008 m. gruodžio 4 dienos iki 2009 m.  birželio 1 dienos. plačiau apie konkurą skaitykite jo nuostatuose. Tikimės aktyvaus dalyvavimo ir kūrybingų sprendimų!


Organizatoriai
 
 
Naujoji Šilalės meno mokyklos interneto svetainė.
        Džiaugiamės galėdami pristatyti Šialės meno mokyklos naują pirmąją internetinę internetinę svetainę adresu www.silmenmo.lt. Iki tiol informaciją apie mokyklą buvo galima rasit tik laikinoje internetinėje bylų talpykloje, bet nuo 2008 m. gruodžio 5 d. viskas pasikeitė. Nuo šiol naujuoju adresu visi besidomintys Šilalės meno mokyklos veikla galės rasti juos dominančią informaciją ar nuorodas kur ją galima gauti. Svetainės kūrimas ir jos priežiūra - labai ilgas nuoseklus ir daug pastangų reikalaujantis procesas, todėl tikimės supratimo studijuojant svetainės turinį.  Per laiką bus užpildyti punktai, sukurti nauju, atnaujinama informacija apie mokyklą, jos veiklą. Tikimės, kad visi Šialės meno mokyklos internetinės svetainės lankytojai liks patenkinti mūsų darbu. Smagių ir naudingų akimirkų su www.silmenmo.lt.

Mokyklos ir svetainės administracija
 
 
<<  ankstesnis  10  20  30  34   35   36   37