į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  • Mokykla » • Naujienos
Informacija paie laisvas mokymosi vietas Šilalės meno mokykloje
DĖMESIO MOKINIAI IR JŲ TĖVELIAI!
Šiuo metu mokykloje laisvų mokymosi vietų nėra!

Mokyklos administracija
 
 
Nuo sausio 1 d. didėja mokestis už mokslą Šilalės meno mokykloje.
2008 m. gruodžio 23 d. vyko Šilalės rajono savivaldybės tarybos 21 – asis posėdis. Svarstyta 34 darbotvarkėje skelbti sprendimų projektai. Tame tarpe ir klausimas dėl mokesčio už neformalųjį švietimą (už mokslą) ir instrumentų nuomą, didinimo Šilalės meno mokykloje. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo pakeitimo įstatymo (Žin., 2008, Nr. 63 - 2853; Žin., 2004, Nr. 103 - 3755) 72 straipsnio 9 dalimi bei atsižvelgdama į Šilalės meno mokyklos 2008 m. gruodžio 10 d. raštą Nr. V12 - 103 "Dėl užmokesčio už mokslą" Šilalės rajono savivaldybės
tarybos sprendimu Nr. T1 - 457, nustatytas mokestis už neformalųjį švietimą Šilalės meno mokykloje:

  • Šilalės meno mokyklos mokiniams - 35 Lt.
  • Kryptingo meninio ugdymo meno kolektyvuose užsiėmimus lankantiems Šilalės meno mokiniams - 25 Lt.
Tarybos sprendimu Nr. T1 - 457, nustatytas mokestis už instrumentų nuomą Šilalės meno mokykloje:
  • Už vieno instrumento nuomą - 10 Lt.
Išvardyti mokesčių pakitimai įsigalioja nuo 2009 m. sausio 1 d.


Mokyklos administracija
 
 
Piešinių konkursas "Lietuvos vardui - tūkstantis metų".
Šių metų gruodžio 4 d. Šilalės meno mokykloje paskelbtas piešinių konkursas "Lietuvos vardui - tūkstantis metų". Konkurse pakviestos dalyvauti  rajono pradinio, pagrindinio, vidurinio ir neformaliojo ugdymo įstaigos. Idėja rengti konkursą kilo Šilalės meno mokyklos direktoriaus pavaduotojui A. Zaikauskui, po pasiraštyos bendradarbiavimo sutarties su Šilalės rajono savivaldybės Viešąja biblioteka, kuri yra konkurso partneris. Konkursas vyks nuo 2008 m. gruodžio 4 dienos iki 2009 m.  birželio 1 dienos. plačiau apie konkurą skaitykite jo nuostatuose. Tikimės aktyvaus dalyvavimo ir kūrybingų sprendimų!


Organizatoriai
 
 
Naujoji Šilalės meno mokyklos interneto svetainė.
        Džiaugiamės galėdami pristatyti Šialės meno mokyklos naują pirmąją internetinę internetinę svetainę adresu www.silmenmo.lt. Iki tiol informaciją apie mokyklą buvo galima rasit tik laikinoje internetinėje bylų talpykloje, bet nuo 2008 m. gruodžio 5 d. viskas pasikeitė. Nuo šiol naujuoju adresu visi besidomintys Šilalės meno mokyklos veikla galės rasti juos dominančią informaciją ar nuorodas kur ją galima gauti. Svetainės kūrimas ir jos priežiūra - labai ilgas nuoseklus ir daug pastangų reikalaujantis procesas, todėl tikimės supratimo studijuojant svetainės turinį.  Per laiką bus užpildyti punktai, sukurti nauju, atnaujinama informacija apie mokyklą, jos veiklą. Tikimės, kad visi Šialės meno mokyklos internetinės svetainės lankytojai liks patenkinti mūsų darbu. Smagių ir naudingų akimirkų su www.silmenmo.lt.

Mokyklos ir svetainės administracija
 
 
<<  ankstesnis  10  20  30  33   34   35   36