į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  • Mokykla » • Naujienos
Sveikinimas

 
 
Kalėdų link

Gruodžio 21 dieną fortepijono specialybės mokytoja Daiva Bartušienė pakvietė savo mokinius ir jų artimuosius į Kalėdinį koncertą. Tai mokinių, tėvelių, senelių, broliukų ir sesučių bendrystės vakaras prieš Kalėdas. Po koncerto apsikeitę dovanėlėmis ir maloniai pabendravę su mokinių tėveliais, prisipildę gražių emocijų išėjome Kalėdų link ………

 

 

 

 
 
Kaltinėnų klasės mokinių koncertas

Š. m. gruodžio 21 d. Kaltinėnų klasės mokiniai ir mokytojai surengė kalėdinį koncertą tėveliams. Skambėjo fortepijoninė ir akordeono muzika, taip pat liaudiškos ir dainų šventės repertuaro dainos.

Mokinius ruošė mok.Vileta Gailevičienė, Raminta Pivoriūnaitė ir Žilvinas Jankus.

 

 

 


 

 
 
Pučiamųjų instrumentų kalėdinis koncertas

2023 m. gruodžio 20 d. Šilalės meno mokyklą drebino pučiamųjų instrumentų garsai. Mokytojų Tado Zakarausko ir Miko Karoso mokiniai šventiškai nuteikė susirinkusią publiką, trankiai visiems priminė apie artėjančias šventes.
Dalijamės koncerto akimirkomis...

 

 

 

 
 
Kalėdinis koncertas

Š.m. gruodžio 20 d. popietę mokyklos salėje skambėjo solinio dainavimo ir choro mokinių atliekamos skambios dainos. Jaukių artėjančių švenčių linkėjo jaunieji dainorėliai ir jų mokytojos Austėja Karosienė ir Rasa Ramanauskienė.
Dėkojame klausytojams už šypsenas ir palaikymą.

 

 


 

 
 
Konkursas ,,Advento kalendoriaus istorijos"

Adventiniam laikotarpiui artėjant į pabaigą, sulaukėme džiugios žinios, kad respublikiniame kalėdiniame konkurse ,,Advento kalendoriaus istorijos" Meno mokyklos Šilalės ir Laukuvos 4-7 dailės klasių (mokytoja Laimutė Rupšytė) kolektyvinis darbas pelnė I vietą. Norinčius pasigrožėti šias meno kūriniais, kviečiame apsilankyti Šilalės švietimo pagalbos tarnybos antrame aukšte.

Dėkojame mokytojai Lasimutei Rupšytei už puikų ir sėkmingą mokinių paruošimą konkursui!!!

 

 
 
Kalėdinis ansamblių vakaras

Šių metų gruodžio 19 dieną į Šilalės meno mokyklos salę sugužėjo virš 60 jaunųjų muzikantų iš Tauragės, Laukuvos, Pajūrio ir Šilalės. Įvairių instrumentų ansambliai ir jų skleidžiami garsai susipynė ,,Kalėdiniame ansamblių vakare”. Čia pasirodė smuikininkų, gitaristų, pianistų, varpelių, saksofonininkų ir dainorėlių ansambliai. Juos paruošė mokytojai: Liana Bagdonienė, Aleksėj Morozov, Tadas Jurėnas, Daiva Bartušienė, Loreta Venckuvienė, Lina Kaziukonienė, Dainora Zlotnikovienė, Austėja Karosienė, Gintaras Bartušis, Rasa Ramanauskienė, Tadas Zakarauskas. Renginį vedė ir organizavo mokytoja Daiva Bartušienė.

 

 

 

 

 

 
 
Kalėdinių koncertų maratonas tęsiasi...

Š. m. gruodžio 19 d. į Kalėdinio koncerto vakarą visus sukvietė mokytojos Lianos Bagdonienės smuiko klasės mokiniai. Koncertą pradėjo jungtinis Tauragės ir Šilalės meno mokyklų smuikininkų ansamblis. Toliau koncerte skambėjo kompozitoriaus Donato Bukauso ir kitų kompozitorių atliekami kūriniai. Smuikininkams akomponavo koncertmeisteris Arūnas Goštautas ir mokytoja Loreta Venckuvienė.
Keletas akimirkų iš koncerto.

 

 


 

 
 
Skelbiami tarptautinio mokinių kūrybinių darbų konkurso „Kalėdinis atvirukas" II amžiaus grupės lauteatai

Sveikiname  tapus laureatėmis Aną Vyšniauskaitę ir Evitą Pryšmantę!

 

Dėkojame mokytojai Ilonai Venckienei už puikų mokinių paruošimą konkursui!

 

 

 
 
Koncertas Trečio amžiaus universiteto paskaitos klausytojams

2023 m.gruodžio 18 d. ilgametės Meno mokyklos mokytojos Elenos Neteckytės kvietimu Kaltinėnų klasės vaikai (mokyt. Vileta Gailevičienė ir Žilvinas Jankus) koncertavo Trečio amžiaus universiteto paskaitos - seminaro klausytojams. Dėkojame mokytojai Elenai už pakvietimą ir galimybę pasirodyti scenoje. Mažieji pirmokėliai ypatingai buvo laimingi!

 

 

 
 
Akimirkos iš Kalėdinių koncertų Laukuvos klasėje....

 

 

 

 

 

 
 
Kalėdinis koncertas

2023 m.  gruodžio 15 d. pavakary mokyklos salėje skambėjo fortepijoninė muzika. Į Kalėdinį koncertą savo tėvelius ir artimuosius  sukvietė mokytojo G. Bartušio fortepijono klasės mokiniai. 

 

Dalijamės koncerto akimirkomis...

 

 

 

 
 
Seminaras-praktikumas "Natografijos programos Sibelius ir muzikos kompozicijos pagrindai"

2023 m. gruodžio 12 d.  mūsų mokykloje vyko seminaras-praktikumas "Natografijos programos Sibelius ir muzikos kompozicijos pagrindai", kurį vedė mokyklos mokytojai Tadas Zakarauskas ir Mikas Karosas. Seminaro metu mokytojai susipažino/pagilino žinias natografijos Sibelius programoje. Atlikdami praktines užduotis ir pritaikydami įgytas žinias, mokytojai trumpam pasinėrė į muzikos kompozicijos labirintus.
Dėkojame mokytojams Tadui ir Mikui už gerosios patirties sklaidą ir suteiktas emocijas kuriant muziką!


 

 
 
ADVENTINIS - KALĖDINIS KONCERTAS

2023 m. Gruodžio 13 d. Šilalės meno mokyklos, Kvėdarnos klasės mokiniai ir mokytojos surengė jau tradicinį Adventinį-Kalėdinį koncertą tėveliams ir gimnazijos svečiams, tądien besilankantiems Tėvų bendruomenės dienoje. Koncerte skambėjo mokinių atliekami kūriniai ir dainos. 

 

 

 

 
 
Pajūrio klasės mokinių koncertas

2023 m. gruodžio 14 dienos popietę Šilalės meno mokyklos Pajūrio klasės mokiniai sukvietė tėvelius ir svečius į Kalėdinį koncertą, kuriame skambėjo kalėdinės dainos, įvairi fortepijoninė muzika. Koncertą apvainikavo muzikiniais varpeliais atlikta giesmė "Tyli naktis". Mokinius ruošė mokytojos D. Vorienė, D. Zlotnikovienė ir R. Ramanauskienė.

Dalijamės koncerto akimirkomis.

 

 

 


 

 
 
Adventinis-Kalėdinis koncertas

Gruodžio 13 d. Šilalės meno mokyklos, Kvėdarnos klasės mokiniai ir mokytojos surengė jau tradicinį Adventinį-Kalėdinį koncertą tėveliams ir gimnazijos svečiams, tądien besilankantiems Tėvų bendruomenės dienoje. Koncerte skambėjo mokinių atliekami kūriniai ir dainos.

 

 

 

 
 
KALĖDINIŲ KONCERTŲ MARATONAS

Š. m. gruodžio 14 d. Šilalės meno mokyklos Laukuvos klasėje šurmuliavo daug svečių, tėvelių - mokytojų Viletos Gailevičienės, Algimanto Krėpštos ir Jolantos Bučnienės mokiniai muzikiniais garsais praturtino adventinio laukimo stebuklą. Ačiū tėveliams, mokytojams, mokiniams ir direktoriui, padėjus suskambėti šventiniam akordui!
Dalijamės akimirkomis iš šventinio koncerto.

 

 

 

 

 
 
SVEIKINAME!!!

Nuoširdžiai sveikiname Šilalės meno mokyklos šokio studijos "Salto" mokytoją Aušrą Danisevičienę, pelnius apdovanojimą už nuopelnus Šilalės kraštui.
* Aušrai Danisevičienei, choreografei, šokio studijos "Salto" įkūrėjai, už išskirtinį indėlį į kultūrinę veiklą bei nuoširdų darbą su vaikais, už nuostabių pasirodymų ir spektaklių organizavimą ir kūrimą.

 


 

 
 
Mokyklos dailės mokytojai artėjančių švenčių proga papuošė mokyklą

Ačiū dailės mokytojams už puikų ir įspūdingą mokyklos papuošimą!!!

 

plačiau
 
Paroda "Žiemos liepsnelės"

2023 m. gruodžio 7 d. Šiloalės viešosios bibliotekos Vaikų skaitykloje oficialiai atidaryta Šilalės meno mokyklos dailės klasių mokinių kūrybinių darbų paroda „Žiemos liepsnelės“. Į renginį susirinko parodos autoriai, jų tėveliai ir artimieji.

Už jaunųjų menininkų paruošimą, menines idėjas ir nuoširdų bendradarbiavimą bibliotekos direktorė Sauga Vaičikauskienė įteikė padėką mokytojai Laimutei Rupšytei. Padėkos už šaunų ir aktyvų dalyvavimą parodoje, kūrybinį polėkį ir sukurtą kalėdinę nuotaiką atiteko ir kiekvienam parodos autoriui.

 

 
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   10  20  30  sekantis  >>