į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  • Apie mokyklą » • Naujienos
Projektas

 

Pradedamas vykdyti projektas "Šilalės meno mokyklos infrastruktūros tobulinimas plėtojant vaikų ir jaunimo neformaliojo ugdymo galimybes".

Siekdama didinti neformaliojo švietimo kokybę ir sudaryti sąlygas mokiniams užsiimti skulptūros ir grafikos veikla Šilalės meno mokykla įgyvendina projektą "Šilalės meno mokyklos infrastruktūros tobulinimas plėtojant vaikų ir jaunimo neformaliojo ugdymo galimybes". Projekto metu bus įrengtos bei aprūpintos reikiama įranga, baldais patalpos skulptūros ir grafikos veiklai vykdyti. Įgyvendinant projektą, Meno mokyklos kieme esančiame pastate – garaže bus atliekami kapitalinio remonto darbai ir įsigyjama skulptūros ir grafikos veiklai vykdyti reikalinga įranga bei baldai. Įgyvendinus projektą, šiame pastate bus įrengta 10 –ies vietų skulptūros ir grafikos studija. Užsiėmimus studijoje galės lankyti visi Meno mokyklos dailės klasių mokiniai.

 

Šilalės meno mokyklos direktorius

Arūnas Goštautas

 

 

 

 
 
Kompozitoriaus S. Maikaparo 150-ųjų gimimo metinių minėjimas.

2017 m. gruodžio 12 d. Šilalės meno mokykloje vyko kompozitoriaus S. Maikaparo 150-ųjų gimimo metinių minėjimas. S. Maikaparas (1867 – 1938) - totorių kilmės, rusų pianistas, romantistas kompozitorius, Sankt Peterburgo konservatorijos profesorius. Jo kūryboje - gausybė muzikinių fortepijono kompozicijų, muzikinių novelių, miniatiūrų, sukurtas 7 dalių kūrinys "Marionečių teatras", metodinės priemonės besimokantiems groti fortepijonu.

Koncerte muzikui pagerbti dalyvavo 20 fortepijono specialybės mokinių, kuriuos ruošė mokytojai: Loreta Venckuvienė, Eugenijus Naktinskas, Daiva Bartušienė ir Gintaras Bartušis.

Koncertą vedė ir organizavo fortepijono mokytoja metodininkė Daiva Bartušienė.

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Džiaugiamės pasiekimais iš Vilniaus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Naujienos iš Laukuvos dailės klasės

Eilę metų iš eilės bendraudami su Šilalės meno mokyklos Laukuvos dailės klasės mokiniais( mokytoja- ekspertė Laimute Rupšyte) įvairiais metų laikais organizuojame piešinių parodas. Mokinių parodėlės, ne tik džiugina skaitytojų akis bet ir paskatina apsilankyti bibliotekoje jaunųjų dailininkų tėvelius. 

plačiau
 
Naujienos iš Ukrainos

Sveikiname ir džiaugiamės! 

 

 

 

 

 
 
"Allegro 2017"

Sveikiname mokyklos šokių kolektyvą "Lokysta" tarptatiniame baleto ir šiuolaikinio šokių konkurse "Allegro 2017" užėmus garbingą II vietą! Šaunuoliai!

 

 

 

 

 
 
Piešinių paroda "Oi tie lietūs, oi tos balos"

Šiandien, lapkričio 8 dieną, trečią valandą po pietų, Šilalės Vlado Statkevičiaus krašto muziejuje rinkosi Šilalės meno mokyklos, dailės skyriaus Šilalės ir Laukuvos klasių mokiniai (vadovė dailės mokytoja ekspertė Laimutė Rupšytė) ir mokinių tėveliai. Visi susirinkusieji į piešinių parodos skambiu pavadinimu "Oi tie lietūs, oi tos balos" apžiūrinėjo ekspoziciją ir džiaugėsi kūrinėliais, mielai fotografavosi prie darbelių. 

plačiau
 
Sveikiname Aidą!

 

 

 

 

 

 
 
PARODA ,,RUDENINĖS GĖRYBĖS”

Nešam, dedam mes moliūgą,
Kriaušę,obuolį kartu.
Koks gausus ruduo atėjo,
Stalai linksta, net gražu.
(L.Rupšytė)


Spalio 27 dieną, 15 val., Šilalės meno mokyklos Laukuvos ir Šilalės dailės skyrių mokiniai (mokytoja Laimutė Rupšytė)ir jų tėveliai rinkosi į parodos ,,RUDENINĖS GĖRYBĖS’ atidarymą.
Šilalės švietimo pagalbos tarnybos antras aukštas tiesiog sušvito nuo oranžinių moliūgų, obuolių ir kitų rudeninių gėrybių gausos mokinių piešiniuose. Smagu buvo stebėti, kaip vaikai didžiuodamiesi rodė savo piešinius tėvams, seneliams. Vieniems tai buvo pati pirmoji paroda, kitiems ne, bet visi buvo džiugiai susijaudinę, išdidūs savo darbų autoriai. Iš viso parodoje galima išvysti 24 tapybos darbus.
Po įžanginių Šilalės švietimo pagalbos tarnybos metodininkės Erikos Gargasės
ir mokytojos L.Rupšytės žodžių sekė smagiausia dalis – padėkų įteikimas.
Kviečiame užsukti į Šilalės švietimo pagalbos tarnybą ir iš arčiau peržiūrėti jaunųjų kūrėjų darbelius! 
 

 

 

 

 

 

 
 
"Baltic Amber Suwalki 2017"

Š.m. spalio 14 d. šokių studijos „Lokysta“ jaunučių, mergaičių ir merginų grupės dalyvavo tarptautiniame šokių festivalyje - konkurse "Baltic Amber Suwalki 2017", kuris vyko Suvalkų kultūros centre, Lenkijoje.
Konkursas šokėjams buvo sėkmingas; jaunučių grupė užėmė I vietą savo amžiaus grupėje, liaudies šokio kategorijoje. ( mok. Laima Andrejauskienė), mergaičių grupė užėmė taip pat I vietą savo amžiaus grupėje ( mok. Digma Kononovienė) ir merginų šokių grupė II vietą ( mok. Digma Kononovienė).

 

 
 
Sveikinimai iš Suomijos!

 

 

 

 

 
 
Sveikiname!

 

 

 

 

 

 

 
 
Renkama dailės mėgėjų grupė

 

            VISŲ KŪRYBINGŲ ASMENYBIŲ DĖMESIUI !

      Šilalės meno mokykloje renkama dailės mėgėjų grupė! 


Jeigu esi 12 - 19 metų, turi keletą laisvų valandų per savaitę laisvo laiko ir nori save atrasti sau įdomioje dailės technikoje - piešime, tapyboje, skulptūroje, naudingai praleisti laiką ir susikurti originalių dailės kūrinių ar suvenyrų, bet nedrįsti ar nežinai nuo ko pradėti ir kaip tai padaryti - kviečiame atvykti į mokyklą!
Vyresniųjų klasių gimnazijų moksleivius, besiruošiančius studijuoti architektūrą, ar norinčius pasitreniruoti stojamiesiems egzaminams į kitas studijas, kurių metu reikia laikyti piešimo egzaminą, kviečiame rinktis į klasikinio akademinio piešimo mėgėjų grupę! Jūsų laukia dailės mokytojai Ilona, Sonata ir Andrius.

 

Mes galime Tau padėti ! :)

 

Užsiregistruoti į dailės mėgėjų klasę galite mokyklos raštinėje darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.

 

Daugiau informacijos gausite užsukę į Šilalės meno mokyklą arba telefonu 861885482.
Iki susitikimo meno mokykloje!

 
 
Mokslo metų pradžia

 

 

 

 

 
 
Informacija!

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Skulptūros atidengimas prie meno mokyklos

2017 m. rugpjūčio 15 d., 16 val. orkestro garsai sutiko visus susirinkusius į skulptūros atidengimo ceremoniją. Šis smulkiosios architektūros objektas skirtas mokyklos 50-mečiui. 

plačiau
 
Informacija!

 

 

 

 

 
 
KVIEČIAME!

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Džiugios naujienos iš Turkijos

 

 

 

 

 

 
 
<<  ankstesnis  9   10   11   12   13   14   15   20  sekantis  >>