į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  • Apie mokyklą » • Naujienos
PARODA ,,PAUKŠČIAI SUGRĮŽO”
PARODA ,,PAUKŠČIAI SUGRĮŽO”

 

Parskrido žąsys, gervės, gulbės...
Jau vyturių pilni laukai.
Dairais aplinkui tu apstulbęs,
Kai tokį grožį jų matai.

Kažkas giesmes jau gieda trelėm,
Kažkur lizdelis sukamas slaptai.
Smagu pavasarį mums vėlei,
Kai skrendančius dangum pulkus matai.
( L.Rupšytė )

,,Suskrido” margaspalviai paukščiai ir į Šilalės švietimo pagalbos tarnyboje kovo 7d. atidarytą Šilalės meno mokyklos dailės skyriaus mokinių kūrybinių darbų parodą ,,PAUKŠČIAI SUGRĮŽO”.

Susirinkusius į šventę mokinius ir jų tėvelius, pasveikino Šilalės švietimo pagalbos tarnybos raštinės administratorė Elena Bartkienė, dailės mokytoja ekspertė Laimutė Rupšytė. Šilalės meno mokyklos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Andrius Zaikauskas pasidžiaugė jaunųjų dailininkų kantrybe ir kruopštumu, atliekant savo kūrybinius sumanymus gratažo technika. Tai - grafikos technika, kai dirbama ant iš anksto vašku, kreida ir tušu padengto popieriaus, o rezultatas nuspėjamas, tačiau savitas ir išskirtinis. Menininkai buvo apdovanoti Šilalės švietimo pagalbos tarnybos gražiomis padėkomis.
Kadangi parodos atidarymas vyko tarptautinės Moters dienos išvakarėse, jaunieji menininkai pasveikino savo mamas pačių darytais, margaspalvėmis gėlėmis margintais, krepšeliais. Šventę vainikavo bendra nuotrauka.

Laimutė Rupšytė
Šilalės meno mokyklos dailės mokytoja ekspertė

 

 

plačiau
 
8-asis šokio festivalis-konkursas "Pavasarinė šokių pynė" maloniai nudžiugino!

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Paroda

   Nors kalendorinė žiema jau baigiasi, bet, šiltais šalikais ,,pasipuošusios” Laukuvos Norbeto Vėliaus gimnazijos pirmo aukšto koridoriaus sienos, traukia praeinančiųjų  žvilgsnius.  Tai - Šilalės meno mokyklos dailės skyriaus mokinių paroda ,,Močiutės raštuotas šalikas” (mok. Laimutė Rupšytė), gruodžio, sausio mėnesiais eksponuota Šilalės švietimo pagalbos tarnyboje.

    Kviečiu visus, kas dėl įvairių priežasčių neturėjo galimybės pamatyti šią parodą Šilalėje, aplankyti ją Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijoje.

 

Laimutė Rupšytė

Šilalės meno mokyklos dailės mokytoja ekspertė

   

 

 

 

 

 

 

 
 
Muzika sujungia mus!

2019 m. vasario 6 d. Plungės M. Oginskio meno mokykloje vyko VII Klaipėdos krašto muzikos ir meno mokyklų fortepijoninių ansamblių festivalis – konkursas „Muzika sujungia mus“, kuris buvo sėkmingas mūsų mokyklos jauniesiems pianistams:
I vieta - Milda Gailevičiūtė ir Rokas Kazlauskis 2 klasė (mokytoja Daiva Bartušienė)
II vieta - Ieva Mickevičiūtė ir Eirimas Leškys 2 klasė (mokytoja Milda Krėpštaitė)

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Džiugios naujienos iš Bulgarijos!

Šeštus metus iš eilės vykusiame pasauliniame vaikų piešinių konkurse "Mažasis Žografas", Bulgarijoje, Sofijos mieste puikiai pasirodė mūsų mokyklos mokiniai - Tadas Gudauskas - Sidabro medalis (!) ir Roberta Juraškaitė - Pagyrimo raštas :) .
Abiejų dalyvių darbai publikuojami išleistame konkurso kataloge. Konkurse dalyvavo jaunieji piešėjai nuo 4 iki 18 metų, iš daugiau nei 50 pasaulio šalių, nupiešę šimtus piešinių.
Sveikiname Tadą ir Robertą! Šaunuoliai!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
SVEIKINAME!

2019 m. vasario 2 d. Rietavo M. K. Oginskio meno mokykloje vyko II-asis Respublikinis jaunųjų pianistų festivalis-konkursas ,,GRAND PAS”. Šiame konkurse dalyvavo Šilalės meno mokyklos 4 jaunieji pianistai: Neridija Vaitkutė 2 kl. ir Vesta Martinavičiūtė 4 kl. (mokytoja Milda Krėpštaitė), Milda Gailevičiūtė 2 kl. ir Rokas Kazlauskis 2 kl. (mokytoja Daiva Bartušienė). Konkurso rezultatai:
I vieta - Rokas Kazlauskis
II vieta - Milda Gailevičiūtė
II vieta - Neridija Vaitkutė
II vieta - Vesta Martinavičiūtė
Sveikiname ir džiaugiamės!


 

plačiau
 
Džiaugiamės!

 

 

 

 

 
 
SVEIKINAME!

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Informacija

 

 

 

 

 
 
Su šventėmis!

 

 

 

 

 
 
KALĖDINIŲ ATVIRUKŲ DIRBTUVĖLĖ

      Gruodžio 11d. į Šilalės meno mokyklos Laukuvos dailės skyriaus kabinetą  sugūžėjo nemažas būrelis Šilalės rajono socialinių paslaugų namų Laukuvos dienos centro vaikų su jų socialine darbuotoja Sandra Jokubauske. Meno mokyklos dailės mokytoja ekspertė Laimutė Rupšytė smalsiems vaikučiams pravedė edukacinį užsiėmimą ,,Kalėdinių atvirukų dirbtuvėlė”. Mažieji kūrėjai savo darbeliais žada pradžiuginti mamytes per Laukuvos dienos centro organizuojamą Adventinę popietę.

 

plačiau
 
Jau greitai!

 

 

 

 

 
 
Kviečiame į koncertą!

 

 

 

 

 

 

 
 
KALĖDINĖ PARODA ŠILALĖS BIBLIOTEKOJE

Žiema atėjo...
Ir raštais langus išdabino.
Nutapė gėlę, žolę ir paparčio lapą......
Ant lango snaigę pakabino,
Baltu šerkšnu nubarstė paslaptingą taką.
(L.Rupšytė)

 

   Žiemos langais pasidabino ir Šilalės viešosios bibliotekos vaikų skyriaus sienos ir laiptinė. Tai – Šilalės meno mokyklos dailės skyriaus mokinių (mok. L.Rupšytė) kūrybiniai darbai, kuriuose jaunieji menininkai subtiliai atskleidė žiemos kūrybos grožį.
   Į parodos ,,Žiemos langas” atidarymą gruodžio 7d. susirinkusius mokinius ir jų tėvelius, eilėmis kreipėsi vaikų klubo ,,Nykštukas” narės Guoda ir Elena. Jaunosios renginio vedėjos smalsavo, kaip kilo mintis tapyti šerkšnu padabintus langus, kas paskatino rinktis vienokį ar kitokį vaizduojamą motyvą. Ne itin drąsūs šnekėti mažieji dailininkai pasidalino savo kūrybiniais ieškojimais.

   Vaikų skyriaus vedėja Ona Bajorinienė, padrąsinus jaunuosius kūrėjus, padėkojo jiems už jų išmonę, pasidžiaugė gražiu Šilalės bibliotekos ir Meno mokyklos bendradarbiavimu, kai gražiausių lietuviškų švenčių – šv. Kalėdų ir šv. Velykų metu Šilalės biblioteka puošiama Meno mokyklos dailės skyriaus mokinių darbais. O už jų triūsą ir šį kartą buvo įteiktos nuostabios bibliotekos padėkos. Bendra nuotrauka primins šią šventišką dieną, juolab, kad po parodos atidarymo, daugelis išskubėjo į Šilalės miesto eglutės įžiebimo šventę.

 

   Šilalės meno mokyklos dailės mokytoja ekspertė Laimutė Rupšytė

plačiau
 
Kviečia kalėdiniai koncertai!

 

 

 

 
 
Paroda ,,Auksinis ruduo”

Auksu žiba beržo šakos,

Auksas liejasi klevu...

Nors tas auksas ir ne tikras,

Bet, visvien, labai gražu!

                     (L.Rupšytė)

 

     Nors už lango vėsu ir pilka, šių metų auksinis ruduo persikėlė į Šilalės meno mokyklos dailės skyriaus mokinių (mok. L.Rupšytė) kūrybinius darbus, eksponuojamus Šilalės švietimo pagalbos tarnybos antrame aukšte.

     Lapkričio 9d. mokinius ir jų tėvelius, susirinkusius į oficialų parodos atidarymą, pasveikino šios įstaigos direktorė Birutė Jankauskienė. Pasidžiaugusi jaunųjų kūrėjų išmone, bei kūrybingumu, direktorė kartu su mokytoja Laimute Rupšyte įteikė darbų autoriams spalvingas padėkas. Džiugiai nusiteikusius parodos dalyvius įamžino laikraščio fotografas.

     Paroda ,,Auksinis ruduo” bus eksponuojama iki gruodžio mėnesio pradžios. Kviečiame ją aplankyti.

 

 

                           Šilalės meno mokyklos dailės mokytoja ekspertė Laimutė Rupšytė

 

 

 

 

 

 
 
„Rudens gėrybės“

    Spalio 24 d. Rietavo sav. I. Oginskio viešojoje bibliotekoje vėl šurmuliavo Rietavo L. Ivinskio gimnazijos pradinukai. 3c (mok. I. Kaulienė) ir 2b (mok. D. Norkuvienė) klasių mokiniai apžiūrėjo Šilalės meno mokyklos Dailės skyriaus mokinių piešinių parodą „Rudens gėrybės“ (mok. L.Rupšytė). Vaikai pasigrožėjo bendraamžių piešiniais ir pasisėmė idėjų savo darbeliams. Smagu, kad, pernai prasidėjęs, Šilalės meno mokyklos ir Rietavo sav. I. Oginskio viešosios bibliotekos gražus bendradarbiavimas tęsiasi ir šiais metais. Lauksime ir ateityje jaunųjų dailininkų parodų.

 

     Rietavo sav. Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos

l.e.p. direktorė R. Dičiūnienė

 

 

 

 

 

plačiau
 
SU GARBINGU JUBILIEJUMI !

Spalio 26d. - Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijai ypatinga diena. Tai Laukuvos lietuviškos mokyklos 100 metų jubiliejaus paminėjimo diena. O koks jubiliejus be torto? Tad šios gražios šventės proga Šilalės meno mokyklos Laukuvos dailės klasės jaunieji dailininkai dovanoja ne vieną torta, o net 21!
Tiesa, jų neparagausi, bet nuotaikingos spalvos, bei vaikiška išmonė, manau, jubiliejaus dalyviams pagyvins šventinę nuotaiką.
Taigi, su gražiu jubi...liejumi!

Šilalės meno molykos dailės mokytoja ekspertė Laimutė Rupšytė

plačiau
 
SVEIKINAME!

 

Kuo daugiau išdalina kitiems,
Tuo labiau praturtėja pati.
Skleidžia šilumą savo visiems,
Neša žiburį šviesų kely.

Kas ji? Mokytojo širdis.
Kviečia augti dvasia ir protu,
Moko būti pačiu savimi,
Ji vis žadina laisvę žmonių,
Ji vis ten, kur vaikystė žavi.

Kas ji? Mokytojo širdis.
Jai vis lemta sutikti mažus,
Prisirišti prie jų ir pamilt,
Užauginti jaunystės sparnus
Ir paspaudus rankas išsiskirt...

 

 
 
SVEIKINAME!

 

 

 

 

 

 
 
<<  ankstesnis  9   10   11   12   13   14   15   20  sekantis  >>