į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  • Mokykla » • Naujienos
SVEIKINAME!!!

Eivą Laurinavičiūtę, Luknę Bendžiūtę ir Majų Goštautą, Aliną Malievanovą, Justę Baliutavičiūtę, Saulę Murauskaitę (mokyt. Ilona Venckienė)  5-ajame tarptautiniame vaikų dailės mažų formų konkurse - parodoje "IEŠKANT PEIZAŽŲ" Serbijoje tapus diplomantais. Šių mokinių darbai atrinkti tarptautinei parodai Serbijoje.

 

 

 


 

 
 
DĖMESIO!!!

 
 
Integruota pamoka ir parodos pristatymas „Interpretacija pagal Čiurlionį“

2024 m. sausio 11 dieną Šilalės meno mokyklos muzikos istorijos vyr. mokytoja Dainora Zlotnikovienė, Šilalės bibliotekos Vaikų skaitykloje, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija mokiniams vedė integruotą pamoką „Simbolizmas Mikalojaus Konstantino Čiurlionio tapyboje ir muzikoje“, skirtą parodos pristatymui ir M. K. Čiurlionio kūrybos pažinimui. Tai trumpa pažintis su kompozitoriaus biografija ir unikalia kūryba, kaip ir kokiomis priemonėmis menininkas tapė muzikos kūrinius ir garsais išreiškė piešinius. Išskirtinė proga paklausyti kompozitoriaus simfoninės ir fortepijoninės kūrybos, iliustruotų dailės darbų vaizdo projekcijomis.

 

]

 

 
 
TV konkurso „Dainų dainelė 2024“ rajoninis etapas

2024 m. sausio 12 d. Šilalės meno mokykloje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė 2024“ rajoninis etapas. Nuo pat ankstyvo ryto Šilalės meno mokykla buvo pripildyta susikaupimo, nekantrumo, laukimo, jaudulio ir džiaugsmo akimirkomis.

Konkurse dalyvavo 10 dalyvių (9 solistai ir 1 duetas), juos paruošė 5 mokytojai ir 3 koncertmeisteriai.
Komisijos, kuriai pirmininkavo Šilalės rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Rasa Kuzminskaitė, sprendimu, tolimesniame etape Šilalės rajoną atstovaus 5 dalyviai:
• Yamaha muzikos mokyklos Šilalės klasės solistė Kotryna Valančiūtė (A kategorija), mokytoja ir koncertmeisterė Sandra Rimkutė-Jankuvienė;
Šilalės kultūros centro vaikų vokalo studijos solistė Sofija Merkelytė (A kategorija), mokytoja Orinta Merkelienė, koncertmeisteris Viktoras Urbis;
Šilalės meno mokyklos solistė Ema Viliušytė (B kategorija) , mokytoja Austėja Karosienė, koncertmeisteris Arūnas Goštautas;
Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos solistas Kristupas Aušra (B kategorija), mokytoja ir koncertmeisterė Laima Petkuvienė;
Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos solistas Nojus Jokubaitis (D kategorija), mokytoja ir koncertmeisterė Laima Petkuvienė.
Sveikiname ir linkime sėkmės I etapo laureatams, kurie keliaus į tolimesnį zoninį etapą, vyksiantį jau š. m. sausio 26 d. Šilalės meno mokykloje.
Dėkojame renginio vedėjoms – mokytojai Daliai Krasauskienei ir jos mokinėms Gabijai Pameditytei ir Melitai Mikašauskaitei.
Renginio organizatoriai: Šilalės rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyrius, Šilalės meno mokykla.
Dalijamės konkurso akimirkomis!

 


 

plačiau
 
Paroda "Žiemos pasaka mieste”

2024 m. sausio 11 d. Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejuje įvyko Šilalės meno mokyklos Laukuvos ir Šilalės dailės klasių mokinių kūrybinių darbų parodos "Žiemos pasaka mieste” pristatymas. Mokiniams darbus kurti padėjo mokytoja ekspertė Laimutė Rupšytė.
Muzikinę programą susirinkusiems dovanojo Šilalės meno mokyklos mokiniai: Rokas Barila (mokytojas Tadas Zakarauskas), Arnas Ramanauskas (mokyt. Mikas Karosas) ir Aurėja Venckutė (mokyt. Austėja Karosienė).
Paroda veiks iki š.m. vasario 29 dienos, kviečiame apsilankyti!
Dalijamės parodos pristatymo akimirkomis.
Nuotraukos Juditos Noreikienės


 

 
 
Lietuvos vaikų ir moksleivių dainų konkursui „Dainų dainelė“ – 50 metų!

„Dainų dainelė” - tai vienas unikaliausių, ilgametes tradicijas turinčių Lietuvos vaikų ir moksleivių dainų konkursas.
Nuo 1974 metų kas antrus metus vykstantis konkursas, kuriame dalyvauja 3–19 metų vaikai ir mokiniai iš visos Lietuvos, 2024 metais mini 50 metų jubiliejų.
Konkursas rengiamas keliais etapais. Ypatingai reikšmingas Šilalės rajoninis etapas, kuris vyks 2024 m. sausio 12 d., 10.00 val. Šilalės meno mokykloje.
Mielai kviečiame palaikyti jaunuosius dainininkus!

 

 
 
LAIMINGŲ NAUJŲJŲ METŲ!!!

 
 
Koncertas Kūčių naktį

Šilalės meno mokyklos Laukuvos klasės mokiniai: Urtė Levickaitė, Austėja Noreikaitė, Martynas Petrauskas, Gerda Knystautaitė ir Martynas Evčenko sušildė Kūčių nakties (gruodžio 24) svečių širdis, muzikuodami Laukuvos šv.Kržiaus atradimo bažnyčioje ir Laukuvos kultūros namuose.
Ačiū mokytojams A. Šarmavičienei, G. Sabaliauskienei, G. Bartušiui, J. Bučnienei.

 

 

 


 

 
 
SVEIKINAME!!!

UGNĘ GRAŽINSKAITĘ, užėmus I vietą ir ŽEMYNĄ DAJORAITĘ, užėmus III vietą Tarptautiniame tapybos konkurse vaikams Rumunijoje "Gyvūnai iš senelio kaimo" .

 

Dėkojame mokytojai Ilonai Venckienei už puikų ir sėkmingą mokinių paruošimą konkursui!

 

 

 

 
 
2024 metų sieninis kalendorius

Likus kelioms dienoms iki Šv. Kalėdų,  gruodžio 22 d., Meno mokyklą aplankė LR Seimo  narys Jonas Gudauskas ir atvežė didžiulę dovaną - su jaunaisiais Šilalės menininkais ir jų mokytojomis išleistą  2024 metų sieninį kalendorių.

Kiekvienas mėnuo iliustruotas su mokinių piešiniais, kurie atspindi ir metų laiką. Piešiniai kalendoriui atrinkti  su Šilalės meno mokyklos mokytojų bendruomene.
Šis kalendorius - įsimintina kalėdinė dovana tiek piešinių autoriams, tiek jų šeimoms ir artimiesiems.
Nuoširdžiai dėkojame LR Seimo nariui Jonui Gudauskui už bendradarbiavimą ir puikią dovaną Šilalės meno mokyklai.

 

 

 


 

plačiau
 
Sveikinimas

 
 
Kalėdų link

Gruodžio 21 dieną fortepijono specialybės mokytoja Daiva Bartušienė pakvietė savo mokinius ir jų artimuosius į Kalėdinį koncertą. Tai mokinių, tėvelių, senelių, broliukų ir sesučių bendrystės vakaras prieš Kalėdas. Po koncerto apsikeitę dovanėlėmis ir maloniai pabendravę su mokinių tėveliais, prisipildę gražių emocijų išėjome Kalėdų link ………

 

 

 

 
 
Kaltinėnų klasės mokinių koncertas

Š. m. gruodžio 21 d. Kaltinėnų klasės mokiniai ir mokytojai surengė kalėdinį koncertą tėveliams. Skambėjo fortepijoninė ir akordeono muzika, taip pat liaudiškos ir dainų šventės repertuaro dainos.

Mokinius ruošė mok.Vileta Gailevičienė, Raminta Pivoriūnaitė ir Žilvinas Jankus.

 

 

 


 

 
 
Pučiamųjų instrumentų kalėdinis koncertas

2023 m. gruodžio 20 d. Šilalės meno mokyklą drebino pučiamųjų instrumentų garsai. Mokytojų Tado Zakarausko ir Miko Karoso mokiniai šventiškai nuteikė susirinkusią publiką, trankiai visiems priminė apie artėjančias šventes.
Dalijamės koncerto akimirkomis...

 

 

 

 
 
Kalėdinis koncertas

Š.m. gruodžio 20 d. popietę mokyklos salėje skambėjo solinio dainavimo ir choro mokinių atliekamos skambios dainos. Jaukių artėjančių švenčių linkėjo jaunieji dainorėliai ir jų mokytojos Austėja Karosienė ir Rasa Ramanauskienė.
Dėkojame klausytojams už šypsenas ir palaikymą.

 

 


 

 
 
Konkursas ,,Advento kalendoriaus istorijos"

Adventiniam laikotarpiui artėjant į pabaigą, sulaukėme džiugios žinios, kad respublikiniame kalėdiniame konkurse ,,Advento kalendoriaus istorijos" Meno mokyklos Šilalės ir Laukuvos 4-7 dailės klasių (mokytoja Laimutė Rupšytė) kolektyvinis darbas pelnė I vietą. Norinčius pasigrožėti šias meno kūriniais, kviečiame apsilankyti Šilalės švietimo pagalbos tarnybos antrame aukšte.

Dėkojame mokytojai Lasimutei Rupšytei už puikų ir sėkmingą mokinių paruošimą konkursui!!!

 

 
 
Kalėdinis ansamblių vakaras

Šių metų gruodžio 19 dieną į Šilalės meno mokyklos salę sugužėjo virš 60 jaunųjų muzikantų iš Tauragės, Laukuvos, Pajūrio ir Šilalės. Įvairių instrumentų ansambliai ir jų skleidžiami garsai susipynė ,,Kalėdiniame ansamblių vakare”. Čia pasirodė smuikininkų, gitaristų, pianistų, varpelių, saksofonininkų ir dainorėlių ansambliai. Juos paruošė mokytojai: Liana Bagdonienė, Aleksėj Morozov, Tadas Jurėnas, Daiva Bartušienė, Loreta Venckuvienė, Lina Kaziukonienė, Dainora Zlotnikovienė, Austėja Karosienė, Gintaras Bartušis, Rasa Ramanauskienė, Tadas Zakarauskas. Renginį vedė ir organizavo mokytoja Daiva Bartušienė.

 

 

 

 

 

 
 
Kalėdinių koncertų maratonas tęsiasi...

Š. m. gruodžio 19 d. į Kalėdinio koncerto vakarą visus sukvietė mokytojos Lianos Bagdonienės smuiko klasės mokiniai. Koncertą pradėjo jungtinis Tauragės ir Šilalės meno mokyklų smuikininkų ansamblis. Toliau koncerte skambėjo kompozitoriaus Donato Bukauso ir kitų kompozitorių atliekami kūriniai. Smuikininkams akomponavo koncertmeisteris Arūnas Goštautas ir mokytoja Loreta Venckuvienė.
Keletas akimirkų iš koncerto.

 

 


 

 
 
Skelbiami tarptautinio mokinių kūrybinių darbų konkurso „Kalėdinis atvirukas" II amžiaus grupės lauteatai

Sveikiname  tapus laureatėmis Aną Vyšniauskaitę ir Evitą Pryšmantę!

 

Dėkojame mokytojai Ilonai Venckienei už puikų mokinių paruošimą konkursui!

 

 

 
 
Koncertas Trečio amžiaus universiteto paskaitos klausytojams

2023 m.gruodžio 18 d. ilgametės Meno mokyklos mokytojos Elenos Neteckytės kvietimu Kaltinėnų klasės vaikai (mokyt. Vileta Gailevičienė ir Žilvinas Jankus) koncertavo Trečio amžiaus universiteto paskaitos - seminaro klausytojams. Dėkojame mokytojai Elenai už pakvietimą ir galimybę pasirodyti scenoje. Mažieji pirmokėliai ypatingai buvo laimingi!

 

 

 
 
<<  ankstesnis  2   3   4   5   6   7   8   10  20  30  sekantis  >>