į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  • Mokykla » • Naujienos
SVEIKINAME!!!

Šilalės meno mokyklos 4 klasės mokinę JULIJĄ KELPŠAITĘ (mokytoja Ilona Venckienė), Tarptautinėje vaikų ir jaunimo kūrybinių darbų parodoje "Legenda apie Tauragę" užėmusią V vietą.

 

 

 

 
 
Konkursas „In Corpore 2023“

2023-05-30 Gargždų muzikos mokykloje įvyko respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas

„In Corpore 2023“.
Šilalės meno mokyklos mokiniai: Solistų kategorijoje Julius Šerpetauskis (klarneto 8 klasė) laimėjo II vietą (mokytojas Algirdas Petraitis, koncertmeisterė Jolanta Valskienė).
Stasys Aidanas Šerpetauskis (išilginės fleitos 3 klasė) laimėjo III vietą (mokytojas ir koncertmeisteris A. Petraitis).

Gerda Knystautaitė (fortepijonas 3 kl.) pelnė III vietą (mokytoja G. Sabalaisukienė).
Ansamblių kategorijoje Julius Šerpetauskis (klarnetas 8 kl., Šilalės MM) ir Almina Trakšelytė (smuikas, 7 kl., Tauragės MM) laimėjo II vietą (mokytojai L. Bagdonienė ir A. Petraitis, koncertmeisterė Jolanta Valskienė).


Sveikiname laimėtojus!!!
Dėkojame mokytojams už puikų mokinių paruošimą konkursui!!!

 

 

 

 

 

 

 

 
 
SVEIKINAME!!!

 

 
 
Konkursas " Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą".

Baigėsi tarptautinis piešinių konkursas " Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą".

Gegužės 24 dieną Panevėžio gamtos mokykla sukvietė visus konkurso laureatus į nuostabią šventę, padėkoti jauniesiems dailininkams. Sveikinimai Šilalės Meno mokyklos laureatėms:

UGNEI GRAŽINSKAITEI (mokytoja Ilona Venckienė),

INDREI PAVILONYTEI (mokytoja Sonata Dargienė),

GODAI PETRIKAUSKAITEI ( mokytoja Sonata Dargienė).

Dėkojame mokytojoms už puikų mokinių paruošimą konkursui!

 

 

 

 

plačiau
 
Paroda "Saviraiškos paletė"

Gegužės 22 d. Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje atidaryta Šilalės meno mokyklos Dailės skyriaus Suaugusiųjų dailės mėgėjų klasės lankytojų piešimo ir tapybos kūrybinių darbų paroda „Saviraiškos paletė“. 

Parodos atidarymo metu grojo Šilalės meno mokyklos mokytojas Tadas Zakarauskas ir jo mokinys Emilis Irtmonas.
Paroda veiks iki birželio vidurio. Kviečiame aplankyti.

 

 

 


 

 
 
Šokių studija "Lokysta" Gatvės muzikos dienos renginyje

 

 

 

 

 
 
"LOKYSTA" respublikinėje “Šilo gegužinėje”

Š. m. gegužės 19 d. Šilalės miesto pušyne vyko Respublikinė "Šilo gegužinė", kurioje dalyvavo ir Šilalės meno mokyklos šokių studijos "Lokysta" jaunieji šokėjai ( Vadovės L. Andrejauskienė ir D. Kononovienė).

 

 

plačiau
 
KVIEČIAME Į ŠOKIO SPEKTAKLĮ "ALISA, ĮSTRIGUSI LAIKE"

 
 
ŠILALĖS MENO MOKYKLA KVIEČIA

 
 
,,Tėviškės spalvos“

Kuršėnų meno mokyklos dailės galerijoje eksponuojama Respublikinio ugdytinių ir mokinių konkurso ,,Tėviškės spalvos“ I, II, III vietų laimėtojų ir nominantų kūrybinių darbų paroda ir virtuali kūrybinių darbų paroda, kur meno kalba pasakojama apie Lietuvos kraštovaizdį, papročius, paveldą, kultūrą, žmones ir jų veiklą. Sveikinimai Šilalės meno mokyklos Laukuvos dailės skyriaus mokiniams: Rokui Mikutavičiui, Gabijai Jokubauskytei ir Kamilei Matevičiūtei apdovanotiems nominacijomis už temos atskleidimą ir meniškumą.

Sveikiname nominantus!

Dėkojame mokytojai Laimutei Rupšytei už puikų mokinių paruošimą konkursui.

 

 

 

 
 
Šeimos dienos šventė

Gegužės 15 dieną minime Tarptautinę šeimos dieną.
Šeima – artimi ir brangūs žmonės, tie, kuriuos mylime labiausiai, iš kurių imame pavyzdį, kuriems rūpime ir rūpinamės, kuriems linkime gero. Šeima - tai aš, mano tėtis, mano mama, sesė, brolis, močiutė, senelis...
Tarptautinės šeimos dienos išvakarėse, gegužės 14 d.,12 val. Šilalės Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje buvo aukojamos Šv. Mišios už šeimas ir teikiamas šeimoms palaiminimas. Šv. Mišių metu giedojo Jungtinis Šilalės meno mokyklos vaikų choras (vadovai D. Krasauskienė, Ž. Jankus ir R. Ramanauskienė), grojo Šilalės meno mokyklos pučiamųjų instrumentų Brass kvintetas (vadovas M. Karosas). Į Dievo namus susirinkusios šeimos meldėsi ir klausėsi vaikų balsais skambančių giesmių. Po Šv. Mišių vyko trumpas koncertas.
Nuoširdžiai dėkojame Šilalės parapijos Dekanui Sauliui Katkui už Šv. Mišių auką, dėkojame Jungtiniam Šilalės meno mokyklos chorui ir jų vadovams, pučiamųjų instrumentų Brass kvintetui ir jo vadovui.
Nuoširdus ačiū mokinių tėveliams, artimiesiems ir svečiams, visoms šeimoms už dalyvavimą šeimos šventėje ir buvimą kartu.


 

 

 

 

 
 
Koncertas skirtas Motinos dienai

Gegužės 11 dieną Šilalės meno mokyklos salėje vyko koncertas, skirtas Motinos dienai. Solinio dainavimo mokiniai, vadovaujami mokytojos Austėjos Karosienės, muzikinius kūrinius skyrė savo mamytėms. Dalijamės koncerto akimirkomis....

 

 

 

plačiau
 
KVIEČIAME!!!

 
 
XXII Žemaitijos ir Klaipėdos krašto tautinių muzikos instrumentų ansamblių ir orkestrų festivalį "Trimitatis"

Gegužės 5 dieną pulkas Šilalės meno mokyklos Laukuvos klasės kanklininkių (mokytoja Jolanta Bučnienė), pasipuošusių tautiniais kostiumais išvyko į tradicinį respublikinį XXII Žemaitijos ir Klaipėdos krašto tautinių muzikos instrumentų ansamblių ir orkestrų festivalį "Trimitatis" Jurbarke. Pirmas kolektyvo koncertas vyko Vytauto Didžiojo progimnazijos salėje. Kanklininkės pačios gražiai muzikavo ir džiaugėsi kitų kolektyvų pasirodymais. Buvo nustebintos koncertinėmis kanklėmis gražiai ir techniškai grojančiu berniuku. Baigiamasis festivalio koncertas vyko Smalininkų technologijų ir verslo salėje. Ne tik patys koncertavome, bet stebėjomės roko grupės "Thudertale" ("Perkūno sėkmė") pagrindinio gitaristo Jono Chockevičiaus pasirodymu jo paties gamintomis elektrinėmis tradicinėmis kanklėmis. Džiaugėmės jungtinių kanklių, birbynių, skudučių pasirodymais. O orkestro pasirodymai buvo kulminacija viso baigiamojo festivalio koncerto programoje. Kolektyvas dėkingas mokyklos direktoriui už galimybę nuvykti į šią nuostabią tautinės muzikos šventę.

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Koncertas mamytėms

Gegužės 5 dieną Šilalės meno mokyklos salėje vyko koncertas, skirtas Motinos dienai. Mokytojos D. Bartušienės mokiniai muzikinius kūrinius skyrė savo mamytėms. Koncerto pabaigoje buvo sudainuota tradicinė daina ,,Tau, mano mamyte” ir įteiktos gėlių puokštės visoms mamytėms.

 

 

 
 
SVEIKINAME

Džiaugiamės gautomis padėkomis iš TARPTAUTINIO PIEŠINIŲ KONKURSO

"PASAKOS APIE VAIKUS".

Sveikinime Kristupą Kuzą tapus III vietos laimėtoju!

 

Dėkojame mokytojai Laimutei Rupšytei už puikų mokinių paruošimą konkursui!

 

 

 
 
Tarptautinė vaikų piešimo diena

Kasmet atgyjanti pavasarinė gamta dovanoja pasauliui tūkstančius nuostabių spalvų ir džiugina akį atspalvių gausa. O Šilalės meno mokykloje kasmet pavasario grožio įkvėpti, sukrunta jaunieji dailininkai ir kasmet skirtingai pažymi Tarptautinę vaikų piešimo dieną.
Šių metų saulėtą gegužės 5-osios popietę, nors ir gairinamą šaltoko šiaurės vėjo, mokyklos kieme ir klasėse 5 - 6 klasių mokiniai dekoravo įspūdingo dydžio gėlyną - tris, net 173 cm aukščio erdvines žiedų instaliacijas, pagamintas Andrius Dailės Mokytojas. 3 - 4 klasių mokinukai, padedami mokytojos Laimutės Rupšytės, kūrė spalvingus gėlių žiedus, sukurtus iš vienkartinių lėkštučių ir spalvoto popieriaus ir dekoruotus ornamentais.
Visas šitas spalvingas ir gaivališkas grožis skirtas ir  sekmadienį minimai Motinos dienai, brangiausiam žmogui - Mamai. Spalvingi popieriniai žiedai, įsiliejantys į pavasarinę spalvų karuselę puošia ir mokyklos pirmojo aukšto langus.
Erdvinės instaliacijos kurį laiką puoš mokyklos paradinę aikštę prie kinetinės skulptūros, o spalvingus žiedus bus galima išvysti užsukus į meno mokyklos pirmąjį aukštą.

 

 


 

plačiau
 
Dėmesio!!!

2023 birželio 26-30 d. Šilalės meno mokykloje bus organizuojama pučiamųjų instrumentų orkestro “Šilas” vasaros stovykla, kurios metu muozikuosime, žaisime ir išdykausime, bei keliausime. Stovyklą užbaigsime pučiamųjų instrumentų orkestro “Šilas” koncertu.
Detalesnė informacija bus paskelbta vėliau.

 

 
 
Ekspozicija "Spalva ir forma"

Šiemet, jau aštuoniolikti metai iš eilės, Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos, vaikų literatūros skyriuje išeksponuota dailės mokytojo Andriaus Zaikausko  vadovaujamų dalykų meno mokykloje - kompozicijos ir skulptūros mokinių kompozicijos ir skulptūros mokomųjų dalykų kūrybiniai  darbeliai. 
Kaip visuomet, darbeliai labai įvairūs ir skirtingi. Ekspozicijoje galima pamatyti ir grafikos, miniatiūros, tapybos, mažosios skulptūrinės plastikos, meninio konstravimo kūrinių. Penktokai kūrė ir gamino savo įsivaizduojamas pilis, šeštokai piešė ir kūrė papje mašė pelėdas, septintokai ėmėsi temos - "Gyvūnas-mikropasaulis". 
Kviečiame visus besidominčius Šilalės meno mokyklos veikla, užsukti į bibliotekos III aukštą, kur ir rasite šiame pranešime paminėtus kūrinius, bei pasižiūrėti į juos iš arčiau. Ekspozicija vyks iki birželio 8 dienos.

 

 

 

 


 

 
 
Solfedžio konkursas ,,Lapiukas smalsiukas muzikos teorijos šalyje"

Š. m. balandžio 28 d. nuotoliniu būdu vyko pirmų klasių mokinių respublikinis solfedžio konkursas ,,Lapiukas smalsiukas muzikos teorijos šalyje", kurį organizavo Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykla. Jame dalyvavo 35 mokiniai iš: Palangos, Klaipėdos, Kretingos, Rietavo, Šilalės, Mažeikių, Telšių bei Rokiškio. Mūsų mokyklos mokiniai: Adomas Janulevičius ir Ignas Martinavičius užėmė antras vietas. Juos ruošė mokytoja Lina Kaziukonienė.
Sveikiname nugalėtojus!
Dėkojame mokytojai L. Kaziukonienei už puikų mokinių paruošimą konkursui!

 

 


 

 
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   10  20  sekantis  >>