į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  • Mokykla » • Naujienos
Informacija

 

 

 

 

 
 
Su šventėmis!

 

 

 

 

 
 
KALĖDINIŲ ATVIRUKŲ DIRBTUVĖLĖ

      Gruodžio 11d. į Šilalės meno mokyklos Laukuvos dailės skyriaus kabinetą  sugūžėjo nemažas būrelis Šilalės rajono socialinių paslaugų namų Laukuvos dienos centro vaikų su jų socialine darbuotoja Sandra Jokubauske. Meno mokyklos dailės mokytoja ekspertė Laimutė Rupšytė smalsiems vaikučiams pravedė edukacinį užsiėmimą ,,Kalėdinių atvirukų dirbtuvėlė”. Mažieji kūrėjai savo darbeliais žada pradžiuginti mamytes per Laukuvos dienos centro organizuojamą Adventinę popietę.

 

plačiau
 
Jau greitai!

 

 

 

 

 
 
Kviečiame į koncertą!

 

 

 

 

 

 

 
 
KALĖDINĖ PARODA ŠILALĖS BIBLIOTEKOJE

Žiema atėjo...
Ir raštais langus išdabino.
Nutapė gėlę, žolę ir paparčio lapą......
Ant lango snaigę pakabino,
Baltu šerkšnu nubarstė paslaptingą taką.
(L.Rupšytė)

 

   Žiemos langais pasidabino ir Šilalės viešosios bibliotekos vaikų skyriaus sienos ir laiptinė. Tai – Šilalės meno mokyklos dailės skyriaus mokinių (mok. L.Rupšytė) kūrybiniai darbai, kuriuose jaunieji menininkai subtiliai atskleidė žiemos kūrybos grožį.
   Į parodos ,,Žiemos langas” atidarymą gruodžio 7d. susirinkusius mokinius ir jų tėvelius, eilėmis kreipėsi vaikų klubo ,,Nykštukas” narės Guoda ir Elena. Jaunosios renginio vedėjos smalsavo, kaip kilo mintis tapyti šerkšnu padabintus langus, kas paskatino rinktis vienokį ar kitokį vaizduojamą motyvą. Ne itin drąsūs šnekėti mažieji dailininkai pasidalino savo kūrybiniais ieškojimais.

   Vaikų skyriaus vedėja Ona Bajorinienė, padrąsinus jaunuosius kūrėjus, padėkojo jiems už jų išmonę, pasidžiaugė gražiu Šilalės bibliotekos ir Meno mokyklos bendradarbiavimu, kai gražiausių lietuviškų švenčių – šv. Kalėdų ir šv. Velykų metu Šilalės biblioteka puošiama Meno mokyklos dailės skyriaus mokinių darbais. O už jų triūsą ir šį kartą buvo įteiktos nuostabios bibliotekos padėkos. Bendra nuotrauka primins šią šventišką dieną, juolab, kad po parodos atidarymo, daugelis išskubėjo į Šilalės miesto eglutės įžiebimo šventę.

 

   Šilalės meno mokyklos dailės mokytoja ekspertė Laimutė Rupšytė

plačiau
 
Kviečia kalėdiniai koncertai!

 

 

 

 
 
Paroda ,,Auksinis ruduo”

Auksu žiba beržo šakos,

Auksas liejasi klevu...

Nors tas auksas ir ne tikras,

Bet, visvien, labai gražu!

                     (L.Rupšytė)

 

     Nors už lango vėsu ir pilka, šių metų auksinis ruduo persikėlė į Šilalės meno mokyklos dailės skyriaus mokinių (mok. L.Rupšytė) kūrybinius darbus, eksponuojamus Šilalės švietimo pagalbos tarnybos antrame aukšte.

     Lapkričio 9d. mokinius ir jų tėvelius, susirinkusius į oficialų parodos atidarymą, pasveikino šios įstaigos direktorė Birutė Jankauskienė. Pasidžiaugusi jaunųjų kūrėjų išmone, bei kūrybingumu, direktorė kartu su mokytoja Laimute Rupšyte įteikė darbų autoriams spalvingas padėkas. Džiugiai nusiteikusius parodos dalyvius įamžino laikraščio fotografas.

     Paroda ,,Auksinis ruduo” bus eksponuojama iki gruodžio mėnesio pradžios. Kviečiame ją aplankyti.

 

 

                           Šilalės meno mokyklos dailės mokytoja ekspertė Laimutė Rupšytė

 

 

 

 

 

 
 
„Rudens gėrybės“

    Spalio 24 d. Rietavo sav. I. Oginskio viešojoje bibliotekoje vėl šurmuliavo Rietavo L. Ivinskio gimnazijos pradinukai. 3c (mok. I. Kaulienė) ir 2b (mok. D. Norkuvienė) klasių mokiniai apžiūrėjo Šilalės meno mokyklos Dailės skyriaus mokinių piešinių parodą „Rudens gėrybės“ (mok. L.Rupšytė). Vaikai pasigrožėjo bendraamžių piešiniais ir pasisėmė idėjų savo darbeliams. Smagu, kad, pernai prasidėjęs, Šilalės meno mokyklos ir Rietavo sav. I. Oginskio viešosios bibliotekos gražus bendradarbiavimas tęsiasi ir šiais metais. Lauksime ir ateityje jaunųjų dailininkų parodų.

 

     Rietavo sav. Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos

l.e.p. direktorė R. Dičiūnienė

 

 

 

 

 

plačiau
 
SU GARBINGU JUBILIEJUMI !

Spalio 26d. - Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijai ypatinga diena. Tai Laukuvos lietuviškos mokyklos 100 metų jubiliejaus paminėjimo diena. O koks jubiliejus be torto? Tad šios gražios šventės proga Šilalės meno mokyklos Laukuvos dailės klasės jaunieji dailininkai dovanoja ne vieną torta, o net 21!
Tiesa, jų neparagausi, bet nuotaikingos spalvos, bei vaikiška išmonė, manau, jubiliejaus dalyviams pagyvins šventinę nuotaiką.
Taigi, su gražiu jubi...liejumi!

Šilalės meno molykos dailės mokytoja ekspertė Laimutė Rupšytė

plačiau
 
SVEIKINAME!

 

Kuo daugiau išdalina kitiems,
Tuo labiau praturtėja pati.
Skleidžia šilumą savo visiems,
Neša žiburį šviesų kely.

Kas ji? Mokytojo širdis.
Kviečia augti dvasia ir protu,
Moko būti pačiu savimi,
Ji vis žadina laisvę žmonių,
Ji vis ten, kur vaikystė žavi.

Kas ji? Mokytojo širdis.
Jai vis lemta sutikti mažus,
Prisirišti prie jų ir pamilt,
Užauginti jaunystės sparnus
Ir paspaudus rankas išsiskirt...

 

 
 
SVEIKINAME!

 

 

 

 

 

 
 
Informacija

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Skelbimas

 
 
Iki susitikimo!

 

 

 

 

 
 
SVEIKINAME!

 
 
Skelbiamas priėmimas mokytis Šilalės meno mokykloje 2018 - 2019 mokslo metais.

 

 

 

 

 

 

 
 
LAI SKAMBA ŽEMAITIŠKOS KANKLĖS

     Pagal patvirtintą Šilalės rajono savivaldybėje „Etninės kultūros plėtros programos“ laimėtą projektą „Lai skamba žemaitiškos kanklės“ ir remiant Šilalės meno mokyklai bei Šilalės kultūros centrui, šių metų birželio 20- 24 dienomis Šilalės meno mokyklos Laukuvos skyriaus 7 kanklininkės ir Šilalės kultūros centro 4 kanklininkės dalyvavo kūrybinėje poilsio stovykloje „Lai skamba žemaitiškos kanklės“ Balsiuose (Akmenės r.) ir jų vadovės Jolanta Bučnienė ir Jolanta Kažukauskienė.
Stovyklos pagrindinis tikslas – pasiruošti ir dalyvauti 2018 m. Lietuvos šimtmečio dainų šventėje „Vardan tos...“ koncerto „Skambėkite kanklės“ programoje. Paruošti ir atlikti šiai šventei skirtą repertuarą, kuris atspindi žemaičių dainuojamojo ir instrumentinio folkloro ypatumus.
Puikus oras, šilta stovyklos atmosfera ir jaunatviškas vadovų entuziazmas nenuvylė jaunųjų stovyklautojų. Intensyvioje stovyklos dienotvarkėje puikiai įsiterpė ir mūsų kanklininkių pasiruošimo dainų šventei, bei Joninių programai, repeticijos. Stovykloje dalyvavo virš 70 kenklininkių ir įvairių žemaitijos ir Klaipėdos krašto rajonų. Be virš 200 stovyklautojų ir svečių iš Ukrainos, taip pat stovyklavo Kauno choro “Varpelis” 45 berniukai. Mergaitės plaukiojo baidarėmis, maudėsi, žaidė, piešė, šoko, dalyvavo skautų žygyje, pynė vainikus iš lauko žolynų, o taip pat su tautiniais kostiumais dalyvavo Joninių šventės programoje. Žiūrovai buvo sužavėti Naujosios Akmenės muzikos mokyklos mokinių koncertinių kanklių ansamblio (vad.L.Rimkuvienė) pasirodymo su netradiciniu repertuaru.
Už savaitės vykstame į dainų šventę “Vardan tos…” sostinėje. Tikimės puikiai atlikti savo paruoštą programą.
Kad mūsų kanklininkės produktyviai ir kūrybingai galėtų pasiruošti dainų šventei ir pailsėti, Šilalės meno mokyklos Laukuvos skyriaus kanklininkių ir jų tėvelių vardu dėkojame Šilalės rajono savivaldybei ir merui J.Gudauskui, Šilalės meno mokyklos direktoriui A.Goštautui už palaikymą ir finansinę paramą. O Šilalės kultūros centrui ir jo direktorei I.Kėblienei , kad vaikai saugiai nuvyko ir parvyko.
Šilalės meno mokyklos kanklių mokytoja metodininkė
Jolanta Bučnienė

 

 

 

 

 

 

 
 
Informacija

MOKYKLOS ABSOLVENTŲ, TĖVELIŲ, ABSOLVENTŲ MOKYTOJŲ DĖMESIUI!

 

            Mokyklos baigimo pažymėjimų įteikimas planuojamas 2018 m. birželio 13 d., 17 val., Šilalės rajono savivaldybės Kultūros centro didžiojoje salėje.

            Noriu paraginti visus mokyklą baigiančius mokinius 2018 m. birželio 13 d. iki 16.45 val. atvykti į Kultūros centro fojė, pasirašyti mokyklos baigimo pažymėjimų registravimo knygoje.                

        Nepasirašius mokyklos baigimo pažymėjimas ceremonijos metu Kultūros centre įteikiamas nebus.    

         Taip pat yra galimybė atsiimti mokyklos baigimo pažymėjimą nedalyvaujant ceremonijoje – atsiimti pasirašant registravimo knygoje Šilalės meno mokykloje iš anksto sutartu laiku.

 
 
Kviečiame!

 

 

 

 

 

 

 
 
<<  ankstesnis  10  20   21   22   23   24   25   26   30  sekantis  >>