į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  • Mokykla » • Naujienos
Šokių studija "Lokysta" Gatvės muzikos dienos renginyje

 

 

 

 

 
 
"LOKYSTA" respublikinėje “Šilo gegužinėje”

Š. m. gegužės 19 d. Šilalės miesto pušyne vyko Respublikinė "Šilo gegužinė", kurioje dalyvavo ir Šilalės meno mokyklos šokių studijos "Lokysta" jaunieji šokėjai ( Vadovės L. Andrejauskienė ir D. Kononovienė).

 

 

plačiau
 
KVIEČIAME Į ŠOKIO SPEKTAKLĮ "ALISA, ĮSTRIGUSI LAIKE"

 
 
ŠILALĖS MENO MOKYKLA KVIEČIA

 
 
,,Tėviškės spalvos“

Kuršėnų meno mokyklos dailės galerijoje eksponuojama Respublikinio ugdytinių ir mokinių konkurso ,,Tėviškės spalvos“ I, II, III vietų laimėtojų ir nominantų kūrybinių darbų paroda ir virtuali kūrybinių darbų paroda, kur meno kalba pasakojama apie Lietuvos kraštovaizdį, papročius, paveldą, kultūrą, žmones ir jų veiklą. Sveikinimai Šilalės meno mokyklos Laukuvos dailės skyriaus mokiniams: Rokui Mikutavičiui, Gabijai Jokubauskytei ir Kamilei Matevičiūtei apdovanotiems nominacijomis už temos atskleidimą ir meniškumą.

Sveikiname nominantus!

Dėkojame mokytojai Laimutei Rupšytei už puikų mokinių paruošimą konkursui.

 

 

 

 
 
Šeimos dienos šventė

Gegužės 15 dieną minime Tarptautinę šeimos dieną.
Šeima – artimi ir brangūs žmonės, tie, kuriuos mylime labiausiai, iš kurių imame pavyzdį, kuriems rūpime ir rūpinamės, kuriems linkime gero. Šeima - tai aš, mano tėtis, mano mama, sesė, brolis, močiutė, senelis...
Tarptautinės šeimos dienos išvakarėse, gegužės 14 d.,12 val. Šilalės Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje buvo aukojamos Šv. Mišios už šeimas ir teikiamas šeimoms palaiminimas. Šv. Mišių metu giedojo Jungtinis Šilalės meno mokyklos vaikų choras (vadovai D. Krasauskienė, Ž. Jankus ir R. Ramanauskienė), grojo Šilalės meno mokyklos pučiamųjų instrumentų Brass kvintetas (vadovas M. Karosas). Į Dievo namus susirinkusios šeimos meldėsi ir klausėsi vaikų balsais skambančių giesmių. Po Šv. Mišių vyko trumpas koncertas.
Nuoširdžiai dėkojame Šilalės parapijos Dekanui Sauliui Katkui už Šv. Mišių auką, dėkojame Jungtiniam Šilalės meno mokyklos chorui ir jų vadovams, pučiamųjų instrumentų Brass kvintetui ir jo vadovui.
Nuoširdus ačiū mokinių tėveliams, artimiesiems ir svečiams, visoms šeimoms už dalyvavimą šeimos šventėje ir buvimą kartu.


 

 

 

 

 
 
Koncertas skirtas Motinos dienai

Gegužės 11 dieną Šilalės meno mokyklos salėje vyko koncertas, skirtas Motinos dienai. Solinio dainavimo mokiniai, vadovaujami mokytojos Austėjos Karosienės, muzikinius kūrinius skyrė savo mamytėms. Dalijamės koncerto akimirkomis....

 

 

 

plačiau
 
KVIEČIAME!!!

 
 
XXII Žemaitijos ir Klaipėdos krašto tautinių muzikos instrumentų ansamblių ir orkestrų festivalį "Trimitatis"

Gegužės 5 dieną pulkas Šilalės meno mokyklos Laukuvos klasės kanklininkių (mokytoja Jolanta Bučnienė), pasipuošusių tautiniais kostiumais išvyko į tradicinį respublikinį XXII Žemaitijos ir Klaipėdos krašto tautinių muzikos instrumentų ansamblių ir orkestrų festivalį "Trimitatis" Jurbarke. Pirmas kolektyvo koncertas vyko Vytauto Didžiojo progimnazijos salėje. Kanklininkės pačios gražiai muzikavo ir džiaugėsi kitų kolektyvų pasirodymais. Buvo nustebintos koncertinėmis kanklėmis gražiai ir techniškai grojančiu berniuku. Baigiamasis festivalio koncertas vyko Smalininkų technologijų ir verslo salėje. Ne tik patys koncertavome, bet stebėjomės roko grupės "Thudertale" ("Perkūno sėkmė") pagrindinio gitaristo Jono Chockevičiaus pasirodymu jo paties gamintomis elektrinėmis tradicinėmis kanklėmis. Džiaugėmės jungtinių kanklių, birbynių, skudučių pasirodymais. O orkestro pasirodymai buvo kulminacija viso baigiamojo festivalio koncerto programoje. Kolektyvas dėkingas mokyklos direktoriui už galimybę nuvykti į šią nuostabią tautinės muzikos šventę.

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Koncertas mamytėms

Gegužės 5 dieną Šilalės meno mokyklos salėje vyko koncertas, skirtas Motinos dienai. Mokytojos D. Bartušienės mokiniai muzikinius kūrinius skyrė savo mamytėms. Koncerto pabaigoje buvo sudainuota tradicinė daina ,,Tau, mano mamyte” ir įteiktos gėlių puokštės visoms mamytėms.

 

 

 
 
SVEIKINAME

Džiaugiamės gautomis padėkomis iš TARPTAUTINIO PIEŠINIŲ KONKURSO

"PASAKOS APIE VAIKUS".

Sveikinime Kristupą Kuzą tapus III vietos laimėtoju!

 

Dėkojame mokytojai Laimutei Rupšytei už puikų mokinių paruošimą konkursui!

 

 

 
 
Tarptautinė vaikų piešimo diena

Kasmet atgyjanti pavasarinė gamta dovanoja pasauliui tūkstančius nuostabių spalvų ir džiugina akį atspalvių gausa. O Šilalės meno mokykloje kasmet pavasario grožio įkvėpti, sukrunta jaunieji dailininkai ir kasmet skirtingai pažymi Tarptautinę vaikų piešimo dieną.
Šių metų saulėtą gegužės 5-osios popietę, nors ir gairinamą šaltoko šiaurės vėjo, mokyklos kieme ir klasėse 5 - 6 klasių mokiniai dekoravo įspūdingo dydžio gėlyną - tris, net 173 cm aukščio erdvines žiedų instaliacijas, pagamintas Andrius Dailės Mokytojas. 3 - 4 klasių mokinukai, padedami mokytojos Laimutės Rupšytės, kūrė spalvingus gėlių žiedus, sukurtus iš vienkartinių lėkštučių ir spalvoto popieriaus ir dekoruotus ornamentais.
Visas šitas spalvingas ir gaivališkas grožis skirtas ir  sekmadienį minimai Motinos dienai, brangiausiam žmogui - Mamai. Spalvingi popieriniai žiedai, įsiliejantys į pavasarinę spalvų karuselę puošia ir mokyklos pirmojo aukšto langus.
Erdvinės instaliacijos kurį laiką puoš mokyklos paradinę aikštę prie kinetinės skulptūros, o spalvingus žiedus bus galima išvysti užsukus į meno mokyklos pirmąjį aukštą.

 

 


 

plačiau
 
Dėmesio!!!

2023 birželio 26-30 d. Šilalės meno mokykloje bus organizuojama pučiamųjų instrumentų orkestro “Šilas” vasaros stovykla, kurios metu muozikuosime, žaisime ir išdykausime, bei keliausime. Stovyklą užbaigsime pučiamųjų instrumentų orkestro “Šilas” koncertu.
Detalesnė informacija bus paskelbta vėliau.

 

 
 
Ekspozicija "Spalva ir forma"

Šiemet, jau aštuoniolikti metai iš eilės, Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos, vaikų literatūros skyriuje išeksponuota dailės mokytojo Andriaus Zaikausko  vadovaujamų dalykų meno mokykloje - kompozicijos ir skulptūros mokinių kompozicijos ir skulptūros mokomųjų dalykų kūrybiniai  darbeliai. 
Kaip visuomet, darbeliai labai įvairūs ir skirtingi. Ekspozicijoje galima pamatyti ir grafikos, miniatiūros, tapybos, mažosios skulptūrinės plastikos, meninio konstravimo kūrinių. Penktokai kūrė ir gamino savo įsivaizduojamas pilis, šeštokai piešė ir kūrė papje mašė pelėdas, septintokai ėmėsi temos - "Gyvūnas-mikropasaulis". 
Kviečiame visus besidominčius Šilalės meno mokyklos veikla, užsukti į bibliotekos III aukštą, kur ir rasite šiame pranešime paminėtus kūrinius, bei pasižiūrėti į juos iš arčiau. Ekspozicija vyks iki birželio 8 dienos.

 

 

 

 


 

 
 
Solfedžio konkursas ,,Lapiukas smalsiukas muzikos teorijos šalyje"

Š. m. balandžio 28 d. nuotoliniu būdu vyko pirmų klasių mokinių respublikinis solfedžio konkursas ,,Lapiukas smalsiukas muzikos teorijos šalyje", kurį organizavo Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykla. Jame dalyvavo 35 mokiniai iš: Palangos, Klaipėdos, Kretingos, Rietavo, Šilalės, Mažeikių, Telšių bei Rokiškio. Mūsų mokyklos mokiniai: Adomas Janulevičius ir Ignas Martinavičius užėmė antras vietas. Juos ruošė mokytoja Lina Kaziukonienė.
Sveikiname nugalėtojus!
Dėkojame mokytojai L. Kaziukonienei už puikų mokinių paruošimą konkursui!

 

 


 

 
 
Gintarinė mūza 2023

2023-04-29 Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokykloje įvyko I-asis respublikinis pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų atlikėjų konkursas „Gintarinė mūza 2023“. Šilalės meno mokyklai atstovavo išilgine fleita grojantis trečiokas Stasys Aidanas Šerpetauskis (mokytojas ir koncertmeisteris Algirdas Petraitis), ir kamerinis instrumentinis ansamblis - aštuntokas klarnetininkas Julius Šerpetauskis (mokytojas Algirdas Petraitis) ir septintokė Tauragės meno mokyklos mokinė smuikininkė Almina Trakšelytė (mokytoja Liana Bagdonienė). Ansambliui akompanavo koncertmeisteriai Jolanta Valskienė ir Algirdas Petraitis. Šilalės meno mokyklos mokiniams konkursas buvo sėkmingas.
Stasys Aidanas Šerpetauskis laimėjo 1 vietą;
Julius Šerpetauskis ir Almina Trakšelytė laimėjo 1 vietą.

SVEIKINAME LAUREATUS!!!
Dėkojame mokytojams ir koncertmeisteriams už puikų mokinių paruošimą konkursui!

 

 

 

 


 

 
 
Teatralizuotas muzikos festivalis „ZooMuzika 2023“

2023-04-28 Kauno Miko Petrausko scenos menų mokykloje įvyko respublikinis teatralizuotas muzikos festivalis „ZooMuzika 2023“. Dalyvavo 77 jaunieji atlikėjai. Šilalės meno mokyklai atstovavo smuikininkė Viltė Ramanauskaitė (mokytoja Liana Bagdonienė, koncertmeisterė Viltės mama Rasa Ramanauskienė), Šilalės ir Tauragės meno mokyklų bendras išilginių fleitų ansamblis Stasys Aidanas Šerpetauskis ir Mindaugas Vainauskas (mokytojas ir koncertmeisteris Algirdas Petraitis).
Dalijamės akimirkomis iš festivalio...

 

 

 

 


 

 
 
„Pavasario pasaka Tatruose“

Š. m. balandžio 19-22 d., Šilalės meno mokyklos šokių studijos LOKYSTA šokėjai (mokytojos Laima Andrejauskienė, Digma Kononovienė) dalyvavo tarptautiniuose kultūriniuose mainuose „Pavasario pasaka Tatruose“ Poroninas - Novy Targas, Lenkijoje. Gyvenome ir koncertavome Tatrų regione, kur iki šių dienų gyvi Tatrų papėdės gyventojų guralų (kalniečių) papročiai ir tradicijos. Čia neįtikėtino grožio gamta ir švarus kalnų oras.

Balandžio 20 -ąją prasidėjo antroji mūsų kelionės “Pavasario pasaka Tatruose 2023” diena. Antrąją kelionės dieną vykome į Novy Targo kultūros centrą, ten koncertavome kultūrinių mainų  “Pavasario pasaka Tatruose 2023” koncerte, supažindinome šventės svečius su lietuviškomis tradicijomis ir pristatėme savo paruoštą programą. 

Po koncerto vykome į Zakopanę. Nuvykę leidomės į tikrą iššūkį, kopėme į “Gubaluvkos” kalną, kurio aukštis net 1126 metrai virš jūros lygio. Palypėję į “Gubaluvką” gėrėjomės atsivėrusia panorama. Zakopanėje taip pat lankėmės vietiniame kailių ir sūrių turguje ir vaikščiojome pagrindine senamiesčio gatve. Įspūdžių pilni grįžomę į mūsų laikinuosius namus, ruoštis  penktadienio dienos koncertui.

Balandžio 21-ąją, penktadienį prasidėjo mūsų trečioji kelionės diena. Ją pradėjome nuo kelionės į Zab pagrindinę mokyklą, kurioje atlikome lietuviškosios programos koncertą. Mokyklos bendruomenė mus pasitiko labai šiltai, negailėjo aplodismentų ir padėkų. Mokyklos bendruomenei buvo pristatyta Lietuva ir mūsų šalies tradicijos. Koncerto pabaigoje gavome diplomus ir apsikeitėme dovanėlėmis. Po koncerto pailsėti ir atsipalaiduoti vykome į Terminių vandenų parką, kuriame vaikai čiuožė vandens čiuožyklomis, maudėsi lauko baseinuose ir praleido smagiai laiką. Grįžus po dienos veiklų vyko organizatorių surengta diskoteka.

Balandžio 22 diena - paskutinioji diena kultūrinių mainų kelionėje. Šią puikią saulėtą dieną atsisveikinome su Podhale ir vykome aplankyti Krokuvos. Susipažinome su Krokuvos senamiesčiu ir aplankę Vavelio pilį leidomės į ilga kelionę namų link. 

Už paramą kelionės metu dėkojame Šilalės meno mokyklos direktoriui Arūnui Goštautui ir mokinių tėveliams. 

 

 

 

plačiau
 
XXXI - asis Žemaitijos krašto muzikos ir meno mokyklų festivalis bei piešinių konkursas „Vaikai ir muzika“.

Balandžio 21 d. nuo ryto iki vėlyvo vakaro po visą Tauragę šurmulingai aidėjo tradicinis XXXI - asis Žemaitijos krašto muzikos ir meno mokyklų festivalis bei piešinių konkursas „Vaikai ir muzika“.

Renginys ir šįkart subūrė didelį skaičių jaunųjų talentų, muzikantų ir dailininkų iš viso Žemaitijos krašto: Palangos, Tauragės, Gargždų, Skuodo, Plungės, Kretingos, Mažeikių, Šilutės, Šilalės, Telšių, Salantų, Rietavo, Platelių, Neringos, Pagėgių, Jurbarko muzikos ir meno mokyklų. 63 piešinių konkurso dalyviai, iš jų 13 laureatų, Daugiau kaip 70 jaunųjų muzikos atlikėjų ir beveik tiek pat jų mokytojų, koncertmeisterių, įstaigų vadovų!

 

Sveikiname mūsų mokyklos mokinę Ugnę Gražinskaitę, kuri piešinių konkurse „Vaikai ir muzika“ pelnė I vietos laureato diplomą! Taip pat sveikiname Aliną Malievanovą, pelniusią 4 vietos diplomą. Dėkojame mokytojai Ilonai Venckienei už sėkmingą mokinių paruošimą konkursui!

 

Dėkojame Šilalės meno mokyklos mokiniams Rokui Barilai, Arnui Ramanauskui, Liudui Pukinskiui ir jų mokytojams Tadui Zakarauskui, Mikui Karosui, Gintarui Baltušiui ir koncertmeisteriui Arūnui Goštautui už dalyvavimą ir mokyklos atstovavimą festivalyje.

 

Festivalio simbolis iškilmingai perduotas Gargždų muzikos mokyklai. Tad iki susitikimo Gargžduose 2024-ais metais!!!

 

 

 

 

 

 
 
,,Keliu Velykė veža ratus margų margučių”

Balandžio 21 d. Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijoje vyko respublikinio mokinių kūrybinių darbų konkurso – parodos  ,,Keliu Velykė veža ratus margų margučių” šventinis uždarymas. Konkurse dalyvavo 138 dalyviai iš įvairių Lietuvos vietų. Labai džiugu, kad Šilalės meno mokyklos mokinai pasirodė labai sėkmingai:

Ema Zorkaitė, Gabija Jokubauskytė, Greta Mockutė savo amžiaus grupėje laimėjo I vietą,

Melita Michejevaitė, Ernesta Šimutytė, Gabija Lidžiūtė savo amžiaus grupėje laimėjo I vietą,

Agnė Stulgaitė savo amžiaus grupėje laimėjo I vietą,

Neringa Čivinskaitė savo amžiaus grupėje laimėjo III vietą,

Augustė Žadeikytė nominuota už ,,Kūrybišką velykinės nuotaikos suteikimą”,

Ema Zorkaitė nominuota už ,,Kūrybišką velykinės nuotaikos suteikimą”.

 

Sveikiname nugalėtojus!

Dėkojame mokytojai Laimutei Rupšytei už puikų mokinių paruošimą konkursui!

 

 

 

 

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   10  20  sekantis  >>