į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  • Mokykla » • Naujienos
Šilalės meno mokykla skelbia konkursą Vyr. buhalterio pareigoms užimti

Plačiau apie konkursą: https://silmenmo.lt/----laisvos-darbo-vietos-62/lt/ ir http://portalas.vtd.lt/lt/vyriausiasis-buhalteris-322;697520.html

 
 
Julius ir Arnas konkurso nugalėtojai!

        2021-03-10 Širvintų meno mokykloje įvyko respublikinis vaikų ir mokinių dailės ir muzikos festivalis-konkurse ,,Laisvė – tai kūrybos pradas“ (Ignas Šeinius), skirto paminėti Lietuvos valstybingumui svarbias datas – Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją.
         Šiame konkurse dalyvavo Šilalės meno mokyklos mokinių tandemas - klarnetininkas Julius Šerpetauskis (mokytojas Algirdas Petraitis, koncertmeisteris Gintaras Bartušis) ir dailininkas Arnas Ramanauskas (mokytoja Ilona Venckienė). Julius grojo, Arnas piešė.
            Šilalės meno mokyklos mokiniai pasirodė geriausiai iš visų dalyvių ir pelnė laureatų vardą bei buvo apdovanoti diplomu.
         Sveikiname ir džiaugiamės, kad nepaisant karantino suvaržymų, ir kitų nepatogumų mūsų ugdytiniai džiugina puikiais pasirodymais ir garsina mokyklos ir Šilalės vardą Lietuvoje!

 

 

 

 

 

 


 

 
 
Informacija!

Šilalės rajono savivaldybės mero 2021-02-23 potvarkis Nr. T3-15 "Dėl viešo konkurso Šilalės meno mokyklos direktoriaus pareigoms eiti komisijos sudarymo" 

 
 
Sveikinimas
Sveikinimas

Š. m. vasario 15 d. baigėsi respublikinis  virtualus  jaunųjų  atlikėjų  konkursas „NAUJIEJI  ATRADIMAI 2021“. Konkurse dalyvavo 1163 dalyvių iš 103  Lietuvos ugdymo įstaigų  ir  tapo  vienu  didžiausių Lietuvos nuotolinių muzikinių konkursų.

Visą savaitę dalyvių pasirodymus vertino kompetentinga vertinimo komisiją, sudaryta iš garsiausių Lietuvos pedagogų ir atlikėjų. Konkursą organizavo Utenos meno mokykla.

Konkurse dalyvavo Šilalės meno mokyklos mokinys Julius Šerpetauskis ir laimėjo III vietą Julių paruošė mokytojas Algirdas Petraitis ir koncertmeisteris Gintaras Bartušis.

 

 

 

 

 

 

 
 
Dėl mokesčio už mokslą

 

 

 

 

Nuoroda į tvarką: https://silmenmo.lt/out_data/2020_2021/mokejimo-uz-moksla-silales-meno-mokykloje-tvarka-2020-09-21.pdf  

 

Nuorodą į prašymą dėl atleidimo nuo mokesčio už mokslą: https://silmenmo.lt/out_data/2020_2021/Dokumentai/del-atleidimo.pdf

 

Nuoroda į prašymą dėl mokesčio už mokslą sumažinimo:  https://silmenmo.lt/out_data/2020_2021/Dokumentai/del-sumazinimo.pdf

 

 

 

 
 
Sveikinimas

 

 

 

 

 

 
 
Mokyklos lankytojams

 

ŠILALĖS MENO MOKYKLOS

INTERESANTŲ DĖMESIUI!

 

Vadovaujantis  Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimu Nr.1226 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“

 

Nuo 2020 m. lapkričio 7 d. iki karantino atšaukimo dienos

 

Interesantai bus aptarnaujami tik nuotoliniu būdu, išskyrus atvejus kai būtina atitinkamas funkcijas ar paslaugas atlikti darbo vietoje.

 

 

Iškilus klausimams kreiptis telefonu ar el. paštu:

 

Direktoriaus pavaduotojas ugdymui,

l. e. direktoriaus pareigas

Tel. +370 618 85482

El. paštas silmenmo@gmail.com.

 

Ūkvedys

Tel. +370 618 30235

El. paštas silmenmo@gmail.com.

 

Buhalterė apskaitininkė (mokesčio už mokslą klausimais)

Tel. +37061473306

El. paštas silmenmo@gmail.com.

 

Raštinės administratorė

Tel. +370 686 32217

El. paštas silmenmo@gmail.com.

 

 

 
 
Nuotolinis mokymas - nuo gruodžio 9 dienos.

Nuo 2020 m. gruodžio 9 d. visos pamokos Šilalės meno mokykloje vyks tik nuotoliniu būdu.

 
 
Įvyko 26-oji Lietuvos mokinių dailės olimpiada

2020 gruodžio 4d. vyko 26-oji Lietuvos mokinių dailės olimpiada. Olimpiados tema " Lietuvos Raudonoji knyga".Olimpiadoje iš visos Lietuvos dalyvavo 52 aštuntų-dvyliktų klasių mokiniai. Šilalės rajonui atstovavo Šilalės meno mokyklos mokinė Viltė Kybartaitė. Olimpiadoje Viltė pristė savo sukurtą portfolio bei tris tapybos darbus (namų darbą, darbą atliktą rajono olimpiadoje bei darbą tapytą respublikinės olimpiados metu).Viltės kūrybą garbinga komisija įvertino Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pagyrimo raštu.Mokinę ruošė dailės mokytoja Ilona Venckienė.

 

 

 

 

 

 

 
 
Mokinių žiemos atostogos nebus ilginamos | Korona STOP (lrv.lt)

Mokinių žiemos atostogos nebus ilginamos | Korona STOP (lrv.lt)

 
 
Informacija dėl mokesčio už mokslą Šilalės meno mokykloje karantino metu

ŠILALĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS SPRENDIMAS

DĖL ŠILALĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS 2016 M. RUGPJŪČIO 25 D. SPRENDIMO NR. T1-223 ,,DĖL MOKESČIO UŽ NEFORMALŲJĮ VAIKŲ ŠVIETIMĄ ŠILALĖS MENO MOKYKLOJE NUSTATYMO“ PAKEITIMO

 
 
Sveikinimai

2020-11-17 baigėsi nuotolinis VIII-as Lietuvos jaunųjų atlikėjų lietuviškos muzikos konkursas
„Atlėk, sakale“. Konkursą organizavo Alytaus muzikos mokykla. Dalyvavo respublikos jaunieji pianistai, stygininkai, akordeonininkai, pūtikai ir liaudininkai. Mokinių, grojančių pučiamaisiais instrumentais dalyvavo 68 jaunieji atlikėjai. Šilalės meno mokyklos šeštos klasės mokinys Julius Šerpetauskis laimėjo III vietą. Mokytojas Algirdas Petraitis, koncertmeisteris Gintaras Bartušis.
Sveikinimai Juliui ir jo mokytojams!

 

 

 


 

 
 
Informacija

Svarbi informacija apie ugdymo prcesą ateityje (nuolat atnaujinama ):

 

Dėl nuotolinio neformaliojo švietimo mokymo:

https://koronastop.lrv.lt/lt/naujienos/sam-primena-apie-neformalaus-ugdymo-veiklu-keliama-rizika

 

NUTARIMAS 

DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS 2020 M. SPALIO 21 D. NUTARIMO NR. 1159 „DĖL KARANTINO KAI KURIŲ SAVIVALDYBIŲ TERITORIJOSE PASKELBIMO“ PAKEITIMO

 

 

NUTARIMAS

DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS 2020 M. VASARIO 26 D. NUTARIMO NR. 152 „DĖL VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIOSIOS SITUACIJOS PASKELBIMO“ PAKEITIMO

 

 

Nuorodos į originalų šaltinį:

https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/7a5c8896143c11eb9604df942ee8e443?positionInSearchResults=0&searchModelUUID=f23c91e5-bb9a-48d7-868e-e5bfb2f37938&fbclid=IwAR0LSDyskXCLUAA7sDO2aqXK0sDuz_Kz1Kf4lk-1yMsRQPIjARYtufJvm44

 

https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/6621e6d4182011eb9604df942ee8e443?jfwid=-wsolgvl2z 

 

Taip pat sekite informaciją ir mokyklos socialinio tinklo facebook paskyroje.

 
 
PARODA ,,LINKSMIEJI VABALĖLIAI”

Vabalėliai, vabalai,

Prigūžėjo daug čionai.
Čia taškeliai, čia ūseliai,
Tiesūs ir kreivi sparneliai.
Boružėlės štai taškeliai,
Žiogo virpantys ūseliai.
Čia nė vienas nabaisus,
Myli jie vaikus visus.
(L.Rupšytė)


Spalio 23 dieną Šilalės meno mokyklos Laukuvos ir Šilalės dailės skyrių mokiniai (dailės mokytoja ekspertė Laimutė Rupšytė) ir jų tėveliai rinkosi į parodos ,,LINKSMIEJI VABALĖLIAI” atidarymą.
Nors už lango niūrus ruduo, Šilalės švietimo pagalbos tarnybos antras aukštas pasipuošė linksmais, margaspalviais vabalėliais mokinių piešiniuose. Smagu buvo stebėti, kaip vaikai didžiuodamiesi rodė savo piešinius tėvams ir seneliams, fotografavosi prie jų. Vieniems tai buvo pati pirmoji paroda, kitiems ne, bet visi buvo džiugiai susijaudinę, išdidūs savo darbų autoriai.
Po įžanginių Šilalės švietimo pagalbos tarnybos direktorės Birutės Jankauskienės ir mokytojos L.Rupšytės žodžių sekė smagiausia dalis – padėkų įteikimas. Bendra nuotrauka, gaila, dėl kovid-19 su kaukėmis, primins šią džiugią nuotaiką.

 

L.Rupšytė
 

 

 

 

 

 
 
Rezultatai iš Turkijos

Sveikinimai Šilalės meno mokyklos mokiniams iš tarptautinio konkurso, kuris vyko Turkijoje.

Ten dalyvavo 5800 jaunųjų dailininkų iš viso pasaulio. Mūsų jaunųjų dailininkų rezultatai:


Evita Pryšmantė - aukso medalis
Emilė Karutytė - aukso medalis
Melita Mitkutė - bronzos medalis
Arnas Ramanauskas apdovanotas parodos padėka.

 

 

 

 

 

 

 


 

 
 
Sveikinimai

 

 

 

 

 

 
 
,,Menas interpretuojant...”
,,Menas interpretuojant...”

Laukuvos daugiafunkciniame centre eksponuojama dailės mokytojos ekspertės L. Rupšytės, vasaros metu pravestų, meninių užsiėmimų su Šilalės r. Socialinių paslaugų Laukuvos miestelio VDC (vaikų dienos centro) vaikais kūrybinių darbų paroda ,,Menas interpretuojant...”
Norinčius aplankyti parodą, maloniai kviečiame.
 

plačiau
 
Sveikiname su tarptautine Muzikos diena, mieli mokyklos muzikos mokytojai ir mokyklos FB draugai muzikantai!

 
 
"Rudens žvaigždės" šokėjams buvo sėkmingos

 

 

 

 

 

 
 
Paroda ,,Rudens lygiadienis”

Rugsėjo 22 – rudens lygiadienis, metas, kai diena susilygina su naktimi. Rudens lygiadienis yra astronominio rudens pradžia. Nuo šios dienos nakties trukmė jau tampa ilgesnė už dienos trukmę ir toliau ilgėja. 

  Šiai dienai pažymėti, Šilalės meno mokyklos dailės mokytojos ekspertės Laimutės Rupšytės mokiniai Pajūrio Švč. Trejybės bažnyčioje surengė parodą ,,Rudens lygiadienis”, kuria pasidžiaugė gausiai į Šv. Kryžiaus išaukštinimo atlaidus Pajūrio bažnyčioje rugsėjo 20 dieną atvykę tikintieji.

 

 

 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  16   17   18   19   20   21   22   30  sekantis  >>