į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  • Mokykla » • Naujienos
J.F. Burgmiulerio 110-ųjų gimimo metinių minėjimas.

2016 m. gruodžio 13 d. Šilalės meno mokykloje vyko fortepijono specialybės mokinių Etiudų koncertas ir vokiečių kompozitoriaus J.F. Burgmiulerio 110-ųjų gimimo metinių minėjimas. Koncerte grojo 15 pianistų kuriuos paruošė mokytojai: L. Venckuvienė, E. Naktinskas, D. Bartušienė ir G. Bartušis. Koncertą vedė ir paskaitą skaitė mokytoja D. Bartušienė.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Kviečia "Linksmieji besmegeniai"!

         2016 metų gruodžio 8 dieną Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejuje atidaryta Šilalės meno mokyklos dailės skyriaus, mokyklos ir Laukuvos klasių mokinių dailės darbų paroda "Linksmieji besmegeniai". Parodoje galima pamatyti daugiau nei 40 jaunųjų kūrėjų darbelių, kuriuos vienija bendra tema - sniegas ir artėjančių švenčių laukimas. Linksmi, besišypsantys sniego seniai - besmegeniai puikiai atskleidžia mažųjų kūrėjų raiškos galimybes, charakterius ir nuotaiką.

        Dailės darbus pristačiusi Šilalės meno mokyklos dailės mokytoja ekspertė Laimutė Rupšytė pasidžiaugė, kad mokiniams pavyko susitvarkyti su dideliu piešimo lapo formatu (iki tol kurta ant gerokai mažesnių lapų) ir atskleisti paskirtą temą. Parodą atidarė ir vedė muziejininkė Edita Merkelienė, sveikinimo žodį tarė ir padėkas už kūrybinius darbus įteikė muziejaus direktorė Soneta Būdvytienė.

        Taip pat susirinkusiuosius sveikino ir Šilalės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Vera Macienė, kuri pasidžiaugė ir susirinkusiais mokinių artimaisiais - tėveliais, seneliais, randančiais laiko savo atžalų kūrybai. Po atidarymo visi galėjo pabendrauti ir atidžiau apžiūrėti kūrybinius darbus, fotografavosi atminimui. Paroda muziejuje veiks iki 2017 metų sausio 31 dienos. Kviečiame užsukti ir pasižiūrėti!

 

plačiau
 
Paskelbti geriausi Lietuvos vaikų ir moksleivių šokių kolektyvai

       Visą Lietuvą apskriejęs ir į šokio sūkurį įtraukęs tūkstančius šokėjų, muzikantų, dainininkų, vaikų ir moksleivių liaudiškų šokių grupių, studijų ir ansamblių, konkursas „Aguonėlė” išrinko geriausiuosius. Savaitgalį 2016 m. gruodžio 4 d.,  Radviliškio kultūros centre per 1 500 jaunųjų šokėjų varžėsi dėl pagrindinių prizų.

plačiau
 
ŠIUOLAIKINIO TAIKOMOJO MENO MUGĖ

Šių metų lapkričio 24–27 d. Vilniaus rotušėje  lankytojams duris atvėrė 3-oji tarptautinė taikomojo meno mugė „Craft Vilniusʼ16“. „Craft Vilnius“ – tai vienintelė taikomojo meno mugė Baltijos regione, kurios pagrindinis tikslas - pristatyti įdomiausius Lietuvos ir užsienio menininkus bei naujausias taikomojo meno tendencijas.  Taikomasis menas turi savo istoriją bei gilias tradicijas. Atstovaudami jas ,,Craft Vilnius” dalyviai naudoja per amžius kauptą patirtį tam, kad formuotų ateitį. Čia kūrėjai pateikia autorines menų ir amatų tradicijos interpretacijas, taip palaikydami šiuolaikišką meno pulsą bei autorinio, originalaus, kūrinio prestižą.

plačiau
 
Laukuviškiai, užburti „Sniego karalienės“

       Saulėtą lapkričio 27 dienos (sekmadienio) rytą Šilalės meno mokyklos Laukuvos skyriaus 40 mokinių išvyko į Kauno muzikinio teatro baleto spektaklį „Sniego karalienė“. Tai H.K.Anderseno pasakos motyvais, pagal nuostabaus norvegų kompozitoriaus Edvardo Griego šiaurietiškų spalvų kupiną muziką iš jo siuitų „Peras Giuntas“ ir Suomių kompozitoriaus Jan Sibelius muziką. Nuostabi teatro aplinka, graži muzika, gyvasorkestras, puantų čežėjimas ir puikus reginys scenoje nepaliko nė vieno abejingo.

       Vaikščiodami po teatro sodą ir Laisvės alėjoje stebėjomės balandžių gausumu ir jaukumu. Ši diena buvo mokiniams visų svajonių išsipildymas – aplankėme vakarykščiai įžiebtą Kauno Rotušės aikštėje pagrindinę miesto eglę. Kas ant arkliukų, kas prie stilingų kalėdinių staliukų sukosi karuselėje su eglute. Jaukiose krautuvėlėse vaikai pasirūpino lauktuvėmis savo artimiesiems.

      Mokiniai ir jų tėveliai labai dėkingi meno mokyklos direktoriui Arūnui Goštautui už šią nuostabią kalėdinę dovaną.

 

Jolanta Bučnienė,

Šilalės meno mokyklos

Laukuvos skyriaus kanklių mokytoja metodininkė

plačiau
 
"Iš gamtos"

Šiandien - lapkričio 15 dieną, Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejuje atidaryta Šilalės meno mokyklos, dailės skyriaus dailės mokytojos metodininkės Ilonos Venckienės autorinių kūrybinių darbų paroda "Iš gamtos".

plačiau
 
Sveikiname ir džiaugiamės!

 

 

 

 

 

 
 
PARODA „RUDENININS MIŠKAS“

Praėjusį penktadienį Šilalės Švietimo pagalbos tarnyboje atidaryta Šilalės meno mokyklos dailės mokytojos ekspertės, Laimutės Rupšytės, mažųjų mokinių tapybos darbų paroda „Rudeninis miškas“.
Į parodos atidarymą susirinko gausus būrys mokinių bei tėvelių. Atidarymo pradžioje gražius žodžius tarė Švietimo pagalbos tarnybos metodininkė, Indrė Bukauskytė, kuri pasidžiaugė mokytojos iniciatyva surengti parodą, parodyti mokinių darbus, suburti vaikus mokytis piešti, žengti pirmuosius žingsnius meno pažinimo link.
Parodos iniciatorė mokytoja Laimutė Rupšytė savo ruožtu pristatė parodą. Papasakojo, kokius tapybos būdus vaikai naudojo piešdami rudeninį mišką. Trumpai apžvelgta, kokios spalvos naudotos kiekvieno darbe. Kadangi visi esame skirtingi, todėl ir darbai skirtingi. Mokytoja pasidžiaugė, kad pirmieji darbai galbūt ir nedrąsūs, galbūt ir nevisi mažieji mokinukai susies savo gyvenimą su menu, bet visi tikrai suvoks, kas tai yra ir kaip visa tai reikia vertinti, gerbti kitų darbus.
Mokytoja ir mokiniai buvo apdovanoti Šilalės švietimo pagalbos tarnybos padėkomis.
Dėkojame mokytojai Laimutei Rupšytei, bei Šilalės švietimo pagalbos tarnybai už galimybę pasigrožėti mažųjų dailininkų darbais.
Tebūnie tai mažiesiems mokinukams pirmas žingsnelis, galbūt ilgo kelio pradžioje.

Laura Ačienė,
mama

plačiau
 

 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
Skelbiamas konkursas laisvoms darbo vietoms

 
 

Mokytojų, dirbančių su baigiančiais mokyklą mokiniais, dėmesiui!

 

   Mokytojų  tarybos posėdis, dėl leidimo laikyti baigiamuosius egzaminus vyks 2016 m. gegužės 30 d.(pirmadienį), 14.00 val. Mokyklos  salėje II aukšte.

   Prašome dalyvauti!

 

 

Direktorius  A. Goštautas

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
FORTEPIJONINĖS MUZIKOS FESTIVALIS - KONKURSAS ,, LINKSMOSIOS NATELĖS“

2016 m. balandžio 22 d. Šilalės meno mokykloje įvyko fortepijoninės muzikos II-asis festivalis – konkursas ,,LINKSMOSIOS NATELĖS“, kuriame dalyvavo 21 jaunasis pianistas iš Plungės, Tauragės, Rietavo, Šilalės muzikos ir meno mokyklų. Dalyviai buvo skirstomi į dvi grupes: I gr. - 1 -3 klasės; II gr. – 4-7 kl. ir grojo po vieną linksmo charakterio kūrinį. Nugalėtojus rinko patys konkurso dalyviai ir jų mokytojai.

plačiau
 
"Gintarinė žiemužė 2016"

2016 m. vasario 6 d. Nidos kultūros ir turizmo informacijos centre „Agila“ vyko festivalis-konkursas "Gintarinė žiemužė 2016". 

plačiau
 
Seminaras

       Praėjusį penktadienį, sausio 22 d., Šilalės meno mokyklos mokytojos Jolantos Bučnienės organizuotas pagal  Lietuvos liaudies kultūros centro  (LLKC) programą vyko 2016 metų Respublikinės moksleivių dainų šventės „Tu mums – viena“ ansamblių vakaro III dalies „Žalias žalias žolynėlis“ ir IV dalies „Nuo Sekminių iki Joninių“ programų mokymai – seminaras.

Seminare dalyvavo Tauragės muzikos mokyklos tradicinių kanklių ansamblio grupė ir vadovė Laimutė Rudminienė , Tauragės „Šaltinėlio“ progimnazijos skudutininkų ansamblis ir vadovas Kazys Bivainis, Šilalės rajono savivaldybės Kultūros centro tradicinių kanklių ansamblis „Smuokiukai“  ir vadovė Jolanta Kasputytė, Šilalės meno mokyklos Laukuvos skyriaus tradicinių kanklių ansamblis ir Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos tradicinių kanklių ansamblis  bei jų vadovė Jolanta Bučnienė. Mokymus vykdė viešnia iš Kauno – 2016 metų Respublikinės moksleivių dainų šventės ansamblių vakaro  III dalies režisierė Alvyda Česienė. 

      Šilalės meno mokyklos Laukuvos skyriaus kanklininkės puikiai pristatė  išmoktą programą, taip pat geranoriškai reagavo į režisierės pastabas, pamokymus.  Ypač visiems patiko mokinių sutartinių dainavimas.

    Po mokymų mūsų laukia sunkus darbas ,,šlifuojant“ Dainų šventės programą. Žinoma,  labiausiai tikimės geros žinios – mūsų kolektyvas pakviestas dalyvauti Respublikinėje moksleivių dainų šventėje.

       Dėkoju visiems, prisidėjusiems prie šio seminaro organizavimo.

 

Seminaro organizatorė, kanklių mokytoja metodininkė Jolanta Bučnienė

 

 

 

 

 
 
B. Dvariono konkurso II etapas

2016 m. sausio 15 d. Plungės Mykolo Oginskio meno mokykloje vyko XIX - asis Balio Dvariono nacionalinio pianistų konkurso antrasis regioninis etapas, kuriame dalyvavo Šilalės meno mokyklos 2 kl. mokinė Evelina Gečaitė, mokytoja Daiva Bartušienė. Evelina tapo laureate ir pateko į trečiąjį turą, kuris vyks Klaipėdoje. Sveikiname ir džiaugiamės!

 

 

 

 

 

 
 
"Kalėdinė žvaigždė" Panevėžyje

Gruodžio 12 d. šokių studijos „Lokysta“ šokėjai dalyvavo Baltijos šalių šokių festivalyje "Kalėdinė žvaigždė" Panevėžyje . Festivalyje dalyvavo apie 700 dalyvių iš Pabaltijo šalių . Šokiai buvo skirstomi į kategorijas : šiuolaikinio, šou ir charakterinio. Mūsų šokių studijos šokėjai pasirodė šou šokių kategorijoje ir iškovojo prizines vietas, bei buvo apdovanoti diplomais bei medaliais : jaunučių šokių grupė su šokiu „Šokių ritmu“ vad. Laima Andrejauskienė užėmė II vietą, Jaunių šokių grupė su šokiu „Linksmieji virėjai“ vad. Digma Kononovienė užėmė II vietą ir merginų šokių grupė su šokiu „ Į svečius“ užėmė III vietą.

plačiau
 
"Bansko 2015" naujienos

Dalinamės džiaugsmais iš Bulgarijos:

tarptautiniame vaikų piešinių konkurse, organizuotame fondo "Mažasis Zografas" (Little Zograff) Bulgarijoje, Bansko mieste, Šilalės meno mokyklos, dailės klasės mokinės Rugilės Beržinytės kūrinys įvertintas diplomu, o Evelinos Tverijonaitės - bronzos medaliu!

Džiaugiamės ir sveikiname Eveliną bei Rugilę! Šaunuolės!

 

Šilalės meno mokyklos inf.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Džiaugiamės!

 

 

 

 

 

 
 
<<  ankstesnis  10  16   17   18   19   20   21   22   sekantis  >>