į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  • Mokykla » • Naujienos
Sveikinimai iš Suomijos!

 

 

 

 

 
 
Sveikiname!

 

 

 

 

 

 

 
 
Renkama dailės mėgėjų grupė

 

            VISŲ KŪRYBINGŲ ASMENYBIŲ DĖMESIUI !

      Šilalės meno mokykloje renkama dailės mėgėjų grupė! 


Jeigu esi 12 - 19 metų, turi keletą laisvų valandų per savaitę laisvo laiko ir nori save atrasti sau įdomioje dailės technikoje - piešime, tapyboje, skulptūroje, naudingai praleisti laiką ir susikurti originalių dailės kūrinių ar suvenyrų, bet nedrįsti ar nežinai nuo ko pradėti ir kaip tai padaryti - kviečiame atvykti į mokyklą!
Vyresniųjų klasių gimnazijų moksleivius, besiruošiančius studijuoti architektūrą, ar norinčius pasitreniruoti stojamiesiems egzaminams į kitas studijas, kurių metu reikia laikyti piešimo egzaminą, kviečiame rinktis į klasikinio akademinio piešimo mėgėjų grupę! Jūsų laukia dailės mokytojai Ilona, Sonata ir Andrius.

 

Mes galime Tau padėti ! :)

 

Užsiregistruoti į dailės mėgėjų klasę galite mokyklos raštinėje darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.

 

Daugiau informacijos gausite užsukę į Šilalės meno mokyklą arba telefonu 861885482.
Iki susitikimo meno mokykloje!

 
 
Mokslo metų pradžia

 

 

 

 

 
 
Informacija!

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Skulptūros atidengimas prie meno mokyklos

2017 m. rugpjūčio 15 d., 16 val. orkestro garsai sutiko visus susirinkusius į skulptūros atidengimo ceremoniją. Šis smulkiosios architektūros objektas skirtas mokyklos 50-mečiui. 

plačiau
 
Informacija!

 

 

 

 

 
 
KVIEČIAME!

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Džiugios naujienos iš Turkijos

 

 

 

 

 

 
 
,,Žvėrių karnavalas", skirtas Motinos dienai

2017 m. gegužės 9 d. Šilalės meno mokykloje vyko fortepijono specialybės mokinių koncertas ,,Žvėrių karnavalas", skirtas Motinos dienai paminėti. Mokiniai grojo, dainavo ir sveikino savo mamytes. Koncerte grojo I- VI klasių 23 jaunieji pianistai. Juos ruošė mokytojai: Loreta Venckuvienė, Milda Krėpštaitė, Daiva Bartušienė, Gintaras Bartušis ir Eugenijus Naktinskas. Koncertą vedė ir organizavo mokytoja Daiva Bartušienė.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
XVII tautinės muzikos ansamblių ir orkestrų festivalis „TRIMITATIS“ Šilutėje.

   Kasmet Žemaitijos ir Klaipėdos krašto tautinių muzikos instrumentų ansambliai ir orkestrai susitinka puikiame festivalyje „TRIMITATIS“. Šis festivalis kasmet vyksta vis kitame rajone. Ir jau antri metai „Trimitatyje“ dalyvauja ne tik Žemaitijos ir Klaipėdos krašto muzikantai, bet tautinių muzikos instrumentų ansambliai ir orkestrai iš visos Lietuvos. Pirmoje dienos pusėje svečiai pasklinda po visą rajoną koncertuodami švietimo įstaigose.
     Mums teko koncertuoti Šilutės rajono Juknaičių pagrindinėje mokykloje. Su mumis koncertavo ir Šilalės kultūros centro tradicinių kanklių ansamblis, svečiai iš Marijampolės, Kalvarijos meno mokyklų. Tarp žiūrovų buvo mokiniai iš Turkijos, Italijos, Rumunijos, Bulgarijos, Vokietijos.
    Baigiamajame koncerte susirinko virš 500 atlikėjų. Skambėjo ne tik Lietuvių liaudies, bet ir profesionalioji muzika, atliekama tautiniais instrumentais. Koncertą vedė Mažosios Lietuvos krašto tarme kalbanti šišioniškė Vaida Galinskienė. Apie 150 tradicinių kanklininkų, tarp kurių ir mūsų mokyklos mokiniai, atliko Palangos krašto šokį „Vilties valsas“, Lietuvių liaudies dainą „Sėjau kanapę“ ir du Šilalės krašto šokius dirigavo Šilalės meno mokyklos mokytoja metodininkė ir šių eilučių autorė Jolanta Bučnienė.
Kad aplankėme šį kaimyninį, bet visai mažai pažįstamą kraštą mes esame labai dėkingi Šilalės meno mokyklos direktoriui A.Goštautui.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
,,Šokančios rankos"

2017 m. balandžio 28 dieną Šilalės meno mokyklos 3 klasės mokinė Evelina Gečaitė dalyvavo fortepijoninės muzikos festivalyje ,,Šokančios rankos" , kuris vyko Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijoje, buvusiame Gedminų dvare. Visi atlikėjai grojo senovinius šokius, tinkančius skambėti dvaro aplinkoje ir meninį vaizdą papildė kūrinio laikmetį atitinkančios atlikėjų aprangos detalės ir akcentai. Evelinos mokytoja Daiva Bartušienė.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Koncertas Medikų dienos proga Šilalės miesto ligoninės darbuotojams

Balandžio 26 d. Šilalės meno mokyklos mokiniai koncertavo Šilalės miesto ligoninėje, kur buvo minima medicinos darbuotojų diena. Koncerte grojo: Evelina Gečaitė, Agnė Kaziukonytė, Robertas Matevičius, Urtė Kėblaitė ir Tadas Cibulskis. Dainas dainavo Augustė Mažulytė ir Giedrė Norvaišaitė. Mokinius koncertui ruošė mokytojai: Daiva Bartušienė, Tadas Zakarauskas ir Kornelijus Pukinskis.

 

Daiva Bartušienė

Šilalės meno mokyklos

fortepijono mokytoja metodininkė

 
 
Simona - Lietuvos mokinių 23 - osios dailės olimpiados III vietos laimėtoja!

        Šių metų balandžio 20 – 21 dienomis, Ignalinoje, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko XXIII Lietuvos mokinių dailės olimpiada 2017. 2017 m . olimpiados tema  - „PILIAKALNIAI: praeities retrospektyva, dabarties realijos, ateities vizijos“. Renginyje buvo vertinami olimpiados dalyvių kūrybinės veiklos aplankai (portfolio), kūrybiniai I ir II olimpiados etapų darbai, kūrybinių darbų ir veiklos pristatymas ir vietoje atlikta kūrybinė užduotis.

      Iš 69 dalyvių, Šilalės rajoną atstovavusi, Šilalės meno mokyklos, dailės skyriaus 6 klasės mokinė Simona Grabauskaitė  tapo III vietos laimėtoja. Ją olimpiadai paruošė Šilalės meno mokyklos dailės mokytoja metodininkė Ilona Venckienė.

 

 

Andrius Zaikauskas

Šilalės meno mokyklos

direktoriaus pavaduotojas ugdymui

 

 

Akimirkos iš renginio:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
„Pravėriau vario vartelius“

Šių metų kovo 10 dieną, Kretingos kultūros centro Parodų salėje vyko Kretingos rajono Salantų meno mokyklos organizuoto respublikinio mokinių kūrybinių darbų konkurso, šiemet jau 10 – ojo,  „Pravėriau vario vartelius“, parodos atidarymas.

plačiau
 
„GINTARINĖ ŽIEMUŽĖ - 2017“

    Š.m.  vasario 11 d. Šilalės meno mokyklos šokių studijos „Lokysta“  šokėjai , dalyvavo Neringos meno mokyklos bei renginių organizavimo centro „Terra Astrum“ organizuotame respublikiniame šokių festivalyje – konkurse „GINTARINĖ ŽIEMUŽĖ - 2017“, kuris vyko Nidos kultūros ir turizmo informacijos centre „Agila“ .

plačiau
 

 

 

 

 

 

 

 
 
Šilalės meno mokyklos mokinys Matas Barila - VI-ojo tarptautinio mušamųjų instrumentų festivalio - konkurso „Ritmas kitaip“ laureatas

       

       2017 m. vasario 9 dieną  Šiaulių miesto „Polifonijos“ salėje, vyko VI – asis tarptautinis mušamųjų instrumentų  festivalis - konkursas „Ritmas kitaip“. Renginio tikslas - suteikti galimybę vaikams ir jaunimui atskleisti savo muzikinius gebėjimus. Be to siekiama skatinti gabių ir talentingų vaikų kūrybiškumą, saviraišką, plėtojant jų meninį akiratį kartu suteikiant galimybę įgyti sceninės patirties, plėtoti tarptautinį mokyklų tarpusavio bendradarbiavimą dalijantis gerąja pedagogine patirtimi.  

       Festivalyje – konkurse dalyvavo dalyvavo beveik 100 dalyvių. Klausytojai galėjo išgirsti įvairų repertuarą, nuo klasikos iki afrikietiškų džembių bei laisvos improvizacijos. Atlikėjai sulaukė gausių plojimų. Konkurso dalyvius vertino kompetentinga tarptautinė  komisija iš JAV, Latvijos ir Lietuvos. Atsisveikinant organizatoriai kvietė susitikti po dviejų metų VII -ajame tarptautiniame festivalyje ,,Ritmas kitaip 2019‘‘. Jaunąjį Šilalės būgnininką paruošė mušamųjų instrumentų mokytojas, savo srities profesionalas Aivaras Mundinas.

Sveikiname, džiaugiamės ir linkime sėkmės tolesniuose iššūkiuose! 

 

Šilalės meno mokyklos direktorius

Arūnas Goštautas

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
<<  ankstesnis  10  15   16   17   18   19   20   21   sekantis  >>