į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  • Apie mokyklą » • Naujienos
XI-ajam "ARCO" festivaliui pasibaigus

    2010 m. gruodžio 8 d. Kaune, Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje surengtas kasmetinis, jau XI - asis Lietuvos muzikos ir meno mokyklų styginių instrumentų festivalis "ARCO", kuriame dalyvavo jungtinis Tauragės rajono ir Šilalės meno mokyklos smuikininkų ansamblis, kuriame Šialės meno mokyklą atstovavo smuiko skyriaus mokinės Eglė Saročkaitė, Indrė Petkutė ir Ingrida Olendraitė. Festibvalio organizatorės ir rengėjos Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokytojos L. Bliujienė, A. Brazauskienė, N. Pocienė.
    Iš viso festivalyje pasirodė 94 dalyviai iš Panevėžio, Marijampolės, Trakų Jonavos, Garliavos, Tauragės, Šilalės, Kauno, Birštono, Ukmergės, Utenos, Kėdainių, Elektrėnų, Alytaus muzikos ir meno mokyklų; atlikta per 50 koncertinių numerių.  Tauragiškių ir šilališkių jungtinį ansamblį, kuriam vadovavo koncertmeisteris Algirdas Petraitis ir mokytoja Liana Bagdonienė šiame festivalyje lydėjo sėkmė - ansamblis tapo festivalio laureatu. Ansamblio nariai apdovanoti diplomais. Sveikiname Eglę, Simoną ir Ingridą su dar vienu sėkmingu pasirodymu šiame festivalyje! 


Nuotraukoje - jungtinis Tauragės rajono ir Šilalės meno mokyklos smuikininkų ansamblis kartu su vadovais A. Petraičiu ir L. Bagdoniene. (E. Saročkaitė - pirma iš dešinės, I. Olendraitė - stovi trečia iš kairės, I. Petkutė - stovi ketvirta iš kairės).