į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  • Apie mokyklą » • Naujienos
Kviečia meninė akcija "Menobatai"

Meninė akcija „Meno batai“, skirta Pasaulinei Vaikų Piešimo dienai paminėti, rengiama Šilalės meno mokykloje 2010 m. gegužės 6 d. Be šios datos paminėjimo tai puiki proga mokiniams kurti ir ugdytis netradicinėje aplinkoje ne klasėje o viešoje erdvėje, stebint žiūrovams, panaudojant netradicines kūrybos priemones – šiuo atveju senus, nereikalingus batus, kurie iš paprasto kasdienio daikto tampa meno objektais.

       Kodėl batai? Simbolinis akcijos pavadinimas „Meno batai“ – kviečia dalyvius ir žiūrovus bent trumpam pajusti, pamatyti,  ką reiškia būti „menininko batuose“, populiarirnti ir skatinti netradicinę mokinių kūrybą ir jos idėjas.

       Akcijos metu jos dalyviai – Šilalės meno mokyklos dailės skyriaus mokiniai, kuriems vadovauja dailės mokytoja metodininkė Sonata Dargiernė, mokytoja ekspertė Laimutė Rupšytė, senus batus naudojo kaip pagrindą savo dailės sumanymams įgyvendinti – ant jų piešti, tapyti, purkšti dažais, klijuoti aplikacijas ir taikyti kitas galimas dailės raiškos priemones.

       Meninės akcijos rezultatas – iš dekoruotų, spalvingų, naujam gyvenimui ir funkcijai prikeltų senų batų kuriamas didžiulis, spalvingas abstraktus paveikslas.

       Meninės akcijos autorius ir sumanytojas – Šilalės meno mokyklos direktoriaus pavaduotojas ugdymui, dailės mokytojas metodininkas Andrius Zaikauskas.


Akcijos afiša čia.

Andrius Zaikauskas
Šilalės meno mokyklos direktoriaus pavaduotojas ugdymui

Foto vaizdai iš akcijos: